Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Стига бе не сте прави никакво НВО и други подобни не могат да заменят предаванията на Л.Кулезич много ви се моля недейте така.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Стига бе не сте прави никакво НВО и други подобни не могат да заменят предаванията на Л.Кулезич много ви се моля недейте така.

Аз лично много ще се натъжа за това, че няма да гледам премиера ни всеки ден по няколко пъти. Депресираме също и факта, че няма да гледам повече Приятели за 20и път. :) Знам, че е един от сериалите с най-много награди, но нека имат милост малко. Няма година, в която да не го врътнат по веднъж. :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз лично много ще се натъжа за това, че няма да гледам премиера ни всеки ден по няколко пъти. Депресираме също и факта, че няма да гледам повече Приятели за 20и път. :) Знам, че е един от сериалите с най-много награди, но нека имат милост малко. Няма година, в която да не го врътнат по веднъж. :)

Много точно казано! You must spread some Reputation around before giving it to Blinky again. :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Вчера видях надпис в който заявяват, че след 1-ви спират сигнала и който иска да гледа може да го направи при еди кои си оператори-нещата отиват към безплатно HBO, честито на печелившите!
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Много се радвам даже, да се махат. Когато някой се отказва от нещо, губещия е той. В случая БТВ сами се отказват от голяма част от клиентите си. Такава стратегия в никакъв случай не може да е печеливша за тях. Ако си мислят, че хората ще се избият и ще се втурнат към другите оператори заради тях, много се лъжат. Никой не е незаменим. Ще има и такива случаи, но повечето ще ги забравят и ще си гледат другите програми. В случая сами се отказват от аудиторията си, това е малоумен ход според мен. Все едно гугъл да поискат пари от българските интернет доставчици и като не се съгласят, да заявят че преустановяват търсачката за България. Не знам на БТВ кой им дава акъл, но затъват все повече и повече. От водеща телевизия ще станат малка програмка, която почти никой няма да гледа.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

А бе, реалността тук ми навява мисълта, че няма да има HBO, ни Cinemax, най-много някоя бозичка канал. Най-много да има HBO за тези, които тръгнат да си прекратяват договорите - и то за първите няколкостотин, после ще спрат. За останалите нищо няма да измислят. Поне нивото на бг бизнес засега е основно такова, що се отнася до Happy Client Policy. Дано не съм права. В случая подкрепям Булсатком и съм техен клиент, което не значи че не те цакат и те. Всеки месец, заради курса на долара таксата ми за HBO ходи нагоре-надолу с по 1-2 лева - съобщено с усмивка разбира се. Само дето мен не ми е смешно 4-5 вечера от месеца как нямам изобщо булсаткомски интернет, но с усмивка никой не ми намаля с по 1-2 лева таксата. Ето и още един пример: като тръгнах да сменям доставчика си за интернет - "-Какво ви кара да се откажете от нашите услуги? - Това, че имам много по-изгодно предложение? - Аха, ами дайте тогава и ние да ви намалим таксата! - Ами, мерси, ама съм ви от 100 години клиент и си плащам редовно и получавам недотолкова редовна услуга и ни една промоция за настоящи клиенти нямате, така че, няма нужда, да се бяхте сетили по-рано". .... ама - напразни размисли - ще се договорят, защото нямат избор и двете страни, само сега малко празнична пара се вдига...
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

И аз мисля че ако се стигне до прекратяване на договорите и спиране на БТВ няма да пуснат НВО защото това няма пък да е коректно към хората които плащат по скъп план по вероятно е да добавят по някой нов канал за компенсация без да намаляват цените.

Аз като техен клиент ги подкрепям напълно БТВ да си заврат бозите къде слънце не ги огрява
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз лично много ще се натъжа за това, че няма да гледам премиера ни всеки ден по няколко пъти. Депресираме също и факта, че няма да гледам повече Приятели за 20и път. :) Знам, че е един от сериалите с най-много награди, но нека имат милост малко. Няма година, в която да не го врътнат по веднъж. :)

Не се и надявай, твърде хубаво е за да е истина. :mrgreen: Бойко като разбера, че ще загуби 20-30% от аудиторията си веднага ще нареди(както нареди на Марешки да купи футболен отбор) на шефовете на Бълсата да пускат БосфорТВ. Ако вземат да се опъват събахлем рано ще бъдат навестени от НАП, ГДБОП, Барети, танкове, 200 тежко въоръжени нинджи и др. които чупейки зъбите им ще ги подканят съвсем добронамерено да пуснат Босфора. :D

И не само Бойко ще гледаш ама и Сам в къщи за 48-и път. :D
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не се и надявай, твърде хубаво е за да е истина. :mrgreen: Бойко като разбера, че ще загуби 20-30% от аудиторията си веднага ще нареди(както нареди на Марешки да купи футболен отбор) на шефовете на Бълсата да пускат БосфорТВ. Ако вземат да се опъват събахлем рано ще бъдат навестени от НАП, ГДБОП, Барети, танкове, 200 тежко въоръжени нинджи и др. които чупейки зъбите им ще ги подканят съвсем добронамерено да пуснат Босфора. :D

И не само Бойко ще гледаш ама и Сам в къщи за 48-и път. :D

Еййй това направо си звучи като филм на ужасите. :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Galin Vladimirov Днес се разбра защо бтв искат толкова много пари на Булсатком, за да излъчват бълвоча си по техния сателит! А това било много елементарно, просто Цветан Цветанов, щял да води листата на ГЕРБ за Стара Загора, давайте заралии не се давайте на извиване на ръцете, ще минем без турски сериали и Цветанов на всеки 30 минути! Направете ги в отделен пакет като HBO, само който си пожелае, той да си ги копува и гледа!

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

207712_380597488700253_1171413293_n.jpg
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Днеска са преговаряли, но не са стигнали до никъде. Остава да видим утре какво ще стане.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Хората започнаха да се преселват към другите оператори, във Виваком има бум за нови телевизии, една баба ми вика "Ами те по телевизора го написаха да си сменим оператора", а старите хора явно вярват доста на телевизията. Един месец без БТВ, и булсата ще бъдат пред фалит ми се струва.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Хората започнаха да се преселват към другите оператори, във Виваком има бум за нови телевизии, една баба ми вика "Ами те по телевизора го написаха да си сменим оператора", а старите хора явно вярват доста на телевизията. Един месец без БТВ, и булсата ще бъдат пред фалит ми се струва.

Ще ти се.





Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ще ти се.





Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

Аз съм на булсата, не ми пука особено дали ще има бунак или няма да има. Но много хора не мислят така и не им пука за преговори, договори и т.н. Само е нужно една тънка промоцийка от някои конкурентен оператор и ще има голям отлив от булсата.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе що си мислите че е толкова лесно да си смениш доставчика - Ако в София има някакъв избор в повечето големи градове избора е силно ограничен да не говорим че масово хората ползват булсатком на вили и отдалечени обекти дето няма друг достъп да не говорим за чужбина - така че едва ли повече от 30% от клиентите на Булсат имат голяма алтернатива друг е въпроса от тях колко ще се трогнат от липсата на боклука.

Аз лично специално днес пък взех та си платих абонамента за 5 месеца напред.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

На мен пък ще ми е тъжно за Емо Чолаков. :?
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Май не са се разбрали?

bTV е обект на явна дискриминация от страна на Булсатком - отказва да излъчва каналите на медията въпреки многократно по-добрите условия в сравнение с тези, които предлагат други български телевизии в мрежата на доставчика.

Х'аууу горките така да им дескорминират шукаритетната телевизия! :mrgreen:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Бунак тв се държи ,,пазарно" като 1-ва програма навремето(преди 89г(за по младите))
Мисля че не ни се налага да храним официози-те и без нашите пари от абонамент са си с положителен баланс, ако за момент не са-идват избори, ще им свърши рекламното време на дебелата цена.

Необходим е бойкот на казионното каналче чрез подкрепа на операторите в бъдещ бойкот( и без това се стараят да унищожат всеки читав кандидат конкурентен канал, а ако не могат го купуват и му е..... м.....
Отдавна са се самозабравили и сега реват за да просълзят пенсионерите, и не Бойко, а Доган ще им обещава връщане в ,,сейр сандъка" ако гласуват за него.
Знам че преобладаващата статистическа маса от потребители са п.... което е доказано през вековете, но си мечтая за бойкот на операторите наистина подкрепен от клиентите им.
Не забравяйте че това е кратка увертюра към мултиплексното ефирно разпространение, което Бунака ще бави по всякакъв начин, както мобилтел навремето плащаше да е единствен оператор!
 

Горе