Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Тегли си спокойно, Блатечки отдавна мина 100 кила и вече не може да излиза от тях, щото е по-широк от вратата. То не бяха салами, кашкавали, печени пилета... Даже чух, че счупил крадената кола на Криско, като влязъл вътре да се повози. Изкривили се осите.
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Тегли си спокойно, Блатечки отдавна мина 100 кила и вече не може да излиза от тях, щото е по-широк от вратата. То не бяха салами, кашкавали, печени пилета... Даже чух, че счупил крадената кола на Криско, като влязъл вътре да се повози. Изкривили се осите.

Кефа ми е, че и богатите също плачат. ;)

Евала на колегата!
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Не мога да разбера какво плюете по БТВ само като НОВА са същите инфантилници дето не си дават материалчето да се слага никъде, нищо че е примерно с чисто некомерсиална цел и за промотиране на Българското. Днес ми отрязаха един клип от нова медия ли какво беше забравих и имам и 1 червена в ютуба заради тях.
 
НСС се произнесоха: bTV вашето не е честно… нито е fairplay!

http://boykonikolov.com/нсс-се-произнесоха-btv-вашето-не-е-честно/

Жалба 2:На 8 август 2012 г. в НСС постъпва друг жалба от Д.С. от гр. София, регистрирана под № 285, относно относно рекламна кампания на бТВ „Fairplay”, определена като злоупотреба със страх или насилие. Според жалбоподателя във въпросната кампания има подбудителство към извършване на престъпление – за справка НК – а именно кражба на автомобил. Кампанията вменява чувство на вина за изтеглен филм/музика за лична употреба, докато Законът за авторските и сродните му права гласи обратното. Жалбоподателят не е приложил доказателства и не се е позовал на конкретен текст от Етичния кодекс, който е нарушен.
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Браво на Бойко жалко, че няма рг до нас ще го помоля снощи си направи в свежо сега може да дойде и до нас. :)
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Тия им беше крайно време някой да ги нагъзи. Но както се случва тук с корумпираната ни управа, трябва обществото да ги следи тези неща, а не държавата, на която плащаме данъци.
 

Горе