Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

uni-web

Well-Known Member
Радвам се, че са бутнати, че като ги гледам манго джери с какви пари разполагат направо ми се додрайфва.

Пък това е специален поздрав за бърнито да врътне към края когато обявяват кой им е купувал гласовете, и после да не ми реве като тиква в форума :lol:

http://play.novatv.bg/programi/zdravei-bulgariya/417399?autostart=true
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Заплашват, крещтят за убийства, искат. Осъзнавате ли, че ако законите се прилагат както си трябва, ще избухне явен етнически конфликт?
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Радвам се, че са бутнати, че като ги гледам манго джери с какви пари разполагат направо ми се додрайфва.

Пък това е специален поздрав за бърнито да врътне към края когато обявяват кой им е купувал гласовете, и после да не ми реве като тиква в форума :lol:

http://play.novatv.bg/programi/zdravei-bulgariya/417399?autostart=true

О заслепений .... я погледни на последните избори кои партии обират над 50 % от вота на хора без средно образование- ДПС. Има цели ромски села дето са гласували а 100 % за ДПС. В Сряда оставка и специален поздрав за теб безпартиецо - никога повече БСП/ДПС на власт !
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Тук нашите заплашваха да си палят децата :D :D :D

Уни виж ЦИК и не пише повече такива неща, а и тук няма какво да говорим за политика! Това си е закон, и при нас циганите същото правят ама няма къде да ходят ....
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Само като видя източника и падам, що не ги показаха, тогава по едната от телевизиите на тиквич?
Не , не ставам смешен, аз показвам истината, а бърнито е вманиачен, и ти също , въпреки, че ти поне не си като него. Той бълва глупост след глупост. Имаше и още един репортаж, но не мога да го изнамеря иначе, ми е много гот, че някой се е взел в ръце и го е направил. Това е мъката на България и трябва да се изкорени.
Ти видя ли кви къщи имат? Ние що нямаме такива?
Да изчезват, имат по 12 деца за всичко се плаща от обикновения човек, после нямало пари за пенсионери здравеопазване и какво ли още не.
http://newsbp.com/archives/5524[/QUOTE]
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Нали излезнаха данните за кого са гласували мангалите бе уни. ДПС на макс. Що говориш глупости и откровени лъжи ?
Само като видя източника и падам, що не ги показаха, тогава по едната от телевизиите на тиквич?
Не , не ставам смешен, аз показвам истината, а бърнито е вманиачен, и ти също , въпреки, че ти поне не си като него. Той бълва глупост след глупост. Имаше и още един репортаж, но не мога да го изнамеря иначе, ми е много гот, че някой се е взел в ръце и го е направил. Това е мъката на България и трябва да се изкорени.
Ти видя ли кви къщи имат? Ние що нямаме такива?
Да изчезват, имат по 12 деца за всичко се плаща от обикновения човек, после нямало пари за пенсионери здравеопазване и какво ли още не.
http://newsbp.com/archives/5524
[/QUOTE]
 
От: От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Да ги палят, братле, да си ходят в индия, стига са приточвали нас вече.
Тук нашите заплашваха да си палят децата :D :D :D

Уни виж ЦИК и не пише повече такива неща, а и тук няма какво да говорим за политика! Това си е закон, и при нас циганите същото правят ама няма къде да ходят ....
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Не съм виждал данни, цял ден качвам фими това го слушах сутринта.
Нали излезнаха данните за кого са гласували мангалите бе уни. ДПС на макс. Що говориш глупости и откровени лъжи ?
[/QUOTE]
 
От: От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Тук нашите заплашваха да си палят децата :D :D :D
За първи път чух някой да заплашва друг, че ще си убие детето ако не знам си кво. Това само оркски гений може да го измисли, пълни австралопитеци :lol:
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Утре шоуто май ще продължи. Не е на добре, ще вземат да направят циганьорите някоя глупост. Те се обединяват като по сигнал...дано не съм прав!
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

@uni-web - кмета на Ст. Загора е от ГЕРБ :shock:

само не ми казвай, че преди да пуснеш темата, си мислил че е от БСП :lol:
това би било по-смешно и от 15-15 :D
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Не е на добре, ще вземат да направят циганьорите някоя глупост. Те се обединяват като по сигнал...дано не съм прав!
Да правят, ако държавата не може да спре банда разбеснели се нарушители на закона, по-добре да се саморазпуска. Нас как ни бият, като протеситраме, смазват ни. Тях само ги побутваха с щитове днеска.
 
От: От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Не, знам, че е от гроб, ама ти не казвай, че лъжат манговците щото всички така правят....
Аз друго надушвам, ама е в теория на конспирацията все-още.
@uni-web - кмета на Ст. Загора е от ГЕРБ :shock:

само не ми казвай, че преди да пуснеш темата, си мислил че е от БСП :lol:
това би било по-смешно и от 15-15 :D
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Ти чу ли го оня кво викаше братле, кръв щяло да се леее :D
Да правят, ако държавата не може да спре банда разбеснели се нарушители на закона, по-добре да се саморазпуска. Нас как ни бият, като протеситраме, смазват ни. Тях само ги побутваха с щитове днеска.
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Пък една като беше почнала да се въргаля, баси симулантката полицията я ударили :D
Ми да им пратят робокопите, да видим как ще се лее....
Жандармеристите днес бяха едва ли не по тениски и джапанки.
ПП: http://alterinformation.wordpress.com/2013/05/09/1992098352/
 
От: От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Не, знам, че е от гроб

Не съм те питал (виж горе, че няма удивителен знак. Ако има въпрос - той е Реторичен).
Аз бях сигурен, че си го мислиш :lol:

Айде един трик от мен да научиш:
примерно пускаш тема за нещо хубаво случило се за да хвалиш БКП (твоята мечта беше това да е първата така тема, но уви :О). Така. Гледаш града дали е голям. В случая това е Ст. Загора. Голям град. Има много млади хора. Има много работещи хора. Мангалите НЕ са мнозинство. Младите и работещите гласуват за ГЕРБ. Следователно - кмета е от ГЕРБ.
изключително елементарна проверка е това и ако я беше направил, нямаше да се излагаш така по цигански.

Повтарям: - Голям град (млади хора+работещи) = ГЕРБ
малък град (села) - много цигани, пенсионери = БСП

най-добре спри да се излагаш :)
не знам какви конспиративни теории сънуваш, но факт е, че кмета изпълнява закон и всички трябва да са него.

разбира се сега ще се намерят червени боклуци които да плюят и протестират срещу събарянето на цигански колиби.
АМАН! Бойко е виновен... за глобалното затопляне и изчезването на динозаврите!
 
От: От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Заплашват, крещтят за убийства, искат. Осъзнавате ли, че ако законите се прилагат както си трябва, ще избухне явен етнически конфликт?

Законите за това са закони - за да се прилагат от всички. Пък ако стане явен етнически конфликт, както казваш - ми добре, все пак крайно време е да ги изметем от тук.
 
От: Бутнаха 50 незаконни постройки в Стара загора!

Никакъв етнически конфликт не може да стане. Ще пореват малко и ще млъкнат.
не разбирате ли, че те са на интелектуално ниво колкото 5 годишно дете?

И то може да иска много неща - ама няма. Ще пореве малко и след това ще млъкне :D
 

Горе