Български инструмент за анализ

nortrant

Well-Known Member
Наскоро попаднах на него - http://prodvigator.bg/
В Бета версия е! Има безплатни и платени опции.


Prodvigator.bg е адаптиран за България инструмент за мониторинг на органични и платени резултати в Google.BG.

Инструментът проверява ТОП100 резултати по 3 500 000 български думи, над 15 000 000 домейни срещащи се в българския интернет, десетки милиони подсказки, ключови думи на рекламиращите в adwords и т.н.
 
От: Български инструмент за анализ

Мисля, че Генади щеше да води презентация за инструмента... Даже май приключи.
Трябва да потърся дали я има качена някъде. В този си вид не виждам голяма полза от инструмента.
 
От: Български инструмент за анализ

Незавършено изглежда - има надписи на руски
 
Мисля, че Генади щеше да води презентация за инструмента... Даже май приключи.
Трябва да потърся дали я има качена някъде. В този си вид не виждам голяма полза от инструмента.
Да, официално я пуска някой февруари официално услугата. Казва се prodvigator.bg, и тулчето е още бета. ;) Още не е готов на 100%, но ще е нещо добро по неговите думи. Ето снимка:

f7lx.jpg


Скоро ще има повече инфо, надява се. :)
 
От: Български инструмент за анализ

Разцъках го. Опитвам се да разбера как може да ми бъде полезен, но за момента не успявам. Съжалявам, че пропуснах лекцията, сигурно щеше да е малко по-ясно.
 
Ще има официално представяне на тула, така каза Гената. Сега беше алфа представяне. Но определено го мислят да е в полза на бг webmaster-a. И тук ще има информация (по-подробна) за него. Единствено очаквам да излезе официално на БГ пазара. ;)
 
От: Български инструмент за анализ

Привет на всички,

какво прави отвътре инструмента:
1. събиране на ТОП100 в Google.BG по всички думи, които дава Keyword Planner (базис KP)
2. събиране на подсказки по думите от базис KP.
3. освен органичните резултати, се пазят и рекламните Adwords позиции (заедно с рекламите текстове и ключовите думи)
4. миксиране и генериране на най-различни отчети въз основа на събраната информация (включително за всеки един домейн, който се класира в ТОП100 на Google.BG)

Общо взето, имаме си аналог на SEMRush за Google.BG

Все още сме бета, чистим локални бъгове. В момента, в който може да се ползва масово, Blinky ще пусне инфото официално.

Благодаря за дискусията.
 
Все още сме бета, чистим локални бъгове. В момента, в който може да се ползва масово, Blinky ще пусне инфото официално.
Да, може да разчиташ на това. Чакам информация от кухнята за този тук. Ще се получи добра дискусия. Отредил съм му и място за представянето му. Ще е хубаво собствениците му да дават и отговори на въпросите, които потребителите ще имат в последствие. :)
 
От: Български инструмент за анализ

Да, може да разчиташ на това. Чакам информация от кухнята за този тук. Ще се получи добра дискусия. Отредил съм му и място за представянето му. Ще е хубаво собствениците му да дават и отговори на въпросите, които потребителите ще имат в последствие. :)
Ще отговаряме на всички въпроси, разбира се.
 
От: Български инструмент за анализ

Да ама днесвният фрии брояч не бачка как трее, прескача ги по 2-3 надолу :)
 

Горе