Български SEO инструмент

От: Български SEO инструмент

ThinkFast,
благодаря за бързата реакция!

Идеята да има числа след 100те процента е все пак да има разлика между промо кодовете (макар всички да работят някой са по-пробвани и са с по-голямо число след 100).

Благодаря за идеята за sales@ - направено е вече.

Домейна dir.bg се добавя служебно - той е там докато не добавиш свои домейни. dir.bg е нещо като демо, за да може и без да добавяш свой домейн да видиш възможностите на инструмента.

Аутосубмитер-а е безплатен, но само до 1000 записа на проект! Пълния пакет струва едно евро на проект. Тоест можеш да използваш безплатната версия за всеки свой проект.
Често при едновременно използване на инструмента трябва да се изчака да се освободят ресурси за да използваш аутосумитера. Това се получава когато няколко десетки проекта биват пратени към аутосубмитера. Използването на платения вариант дава възможност и за по-висок приоритет на аутосъбмита и отпадането на ограничението.

Към момента над 600 проекта са били изпратени към аутосубмитера.
 
От: Български SEO инструмент

Да видях по късно че става и безплатно. Еми виж как се бъркам значи като е объркано. Нямаш информация и това е. Вкарай малко текст, само с бутончета и картинки няма да стане.
А ще споделиш ли как работи събмитера, че пуснах някакъв събмит и сега не знам какво ще стане. :)
Мисля че пуснах събмит към английски директории ама вече и аз не знам, че и пуснах бг сайт. Страх ме е Г да не ме санкционира за спам сега, мамка му.
 
От: Български SEO инструмент

Като пробвах да добавя сайт в urladd гърми:

Fatal error: Call to undefined function new_host() in /www/wms-tools.com/www/system/application/controllers/urladd.php on line 73
 
От: Български SEO инструмент

Като пробвах да добавя сайт в urladd гърми:

Малко късно отговарям, но проблема е фикснат и възможността за добавяне на нови директории работи.
 
От: Български SEO инструмент

Аз видях един друг пропуск, дори се възползвах от него, ама се чудя дали да споделя...


ПП: Честито ми хилядно мнение! :D
 
Последно редактирано:
От: Български SEO инструмент

Има няколко оставени пропуска в лимитите, но те са само за регистрации от преди определена дата. Тоест някой от лимитите са различни за хората, които се включиха за да бета тестват. Интересно кое си открил ти :)
 
От: Български SEO инструмент

Има няколко оставени пропуска в лимитите, но те са само за регистрации от преди определена дата. Тоест някой от лимитите са различни за хората, които се включиха за да бета тестват. Интересно кое си открил ти :)

Открих как чрез аутосъбмитера да събмитна сайт в повече от 1000 сайта. :)
Даже в почти всички успях да събмитна. И това със сигурност не е оставен пропуск, а недооглеждане.
 
От: Български SEO инструмент

Открих как чрез аутосъбмитера да събмитна сайт в повече от 1000 сайта. :)
Даже в почти всички успях да събмитна. И това със сигурност не е оставен пропуск, а недооглеждане.

Предполагам, че нещо си се объркал. Аутосубмитера праща до повече от 1000 сайта само ако имаш кредити :)
Прегледах статистиката и не виждам проект, който да е минал по тънката линия :)


Добавих една малка екстричка - показва движението на yahoo backlinks спрямо седмица назад:
wms-tools.com_backlinks_change_history.png
 
От: От: Български SEO инструмент

Предполагам, че нещо си се объркал. Аутосубмитера праща до повече от 1000 сайта само ако имаш кредити :)

:D Знаех си че не го знаеш това...
Аз пратих безплатно във почти всички :) без кредити. Хватката става по следния начин:
1. Адваш си сайта
2. Събмитваш в някоя категория
3. Махаш си сайта
4. Повтаряш стъпките от 1 до 3 докато свършат категориите. :) (те категориите бяха по езици май)

Понеже май само в първата категория имаше на 1000 сайта, само от там губиш остатъка, понеже няма как да си избереш сайтове от категорията.

ПП: Тоя събмитер е много гадно организиран. Сигурно цял ден го гледах докато схвана кое къде да цъкна и какво означават всичките неща там.

ПП: Не виждаш да има проект минал тънко защото явно след като махна проекта се трие и статистиката :) И после все едно е нов. :)
 
Последно редактирано:
От: Български SEO инструмент

ThinkFast, потвърждавам пропуска - логиката на приложението го позволява. За сега я оставям - нещо като приимущество за хората четящи форума :)

Radev, данните се ъпдейтват през определен период от време - възможно е да има грешка, но ако ми пратиш адреса на сайта ще направя проверка. Може и на лично.
 
От: Български SEO инструмент

пробвах, харесва ми, благодаря на Млазаров. Поздравления за идеята
Така или иначе щом си го пуснал за тестване, предполагам приемаш критики: оправи си началната страница-много разбъркана информация има и ако не бях прочела тук във Форума за какво е инструмента, щях да затворя сайта ти почти веднага.
Обикновено потребителите преценяват в рамките на 10 секунди дали да останат на даден сайт или не. Направи си началната страница user-friendly. Сложи заглавие и с няколко думи опиши какво може да се прави с инструмента още в началото. Тези линкове към ъпдейти/ъпгрейди може да ги сложиш на вътрешна страница, не им е мястото там. Нека когато човек влезе в сайта ти той да му предложи достатъчно привлекателна информация, за да остане там и да разцъка. Напиши, че трябва да се регистрират по еди си какви причини, това също не става ясно
 
От: Български SEO инструмент

Явно началната е твърде зле, тъй като почти всеки го казва - ще помисля как да го направя по-удобно и ще махна новините от там.
 
От: Български SEO инструмент

А да, поне 20 опита правих да си вляза в акаунта, на късмет нацелих паролата. Доста пактично щеше да е, ако има забравена парола.
Може да помислиш за някакъв пассуорд ресет.

:)
Поздрави
 
От: Български SEO инструмент

Dmoz са сменили малко сорса си и това е прецакало проверката.
До 24 часа всички сайтове ще се преиндексират и тогава данните ще са коректни.
Благодаря за информацията!

Ще добавя и възможност за възстановяване на парола.
 

Горе