Бял екран в WordPress

От: Бял екран в WordPress

На мен ми се получи въпросния "бял екран" при използването на определена тема. Оказа че недостига памет и след добавяне на
Код:
define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '96M' );

в wp-config.php всичко си дойде на мястото.
 
От: Бял екран в WordPress

Благодаря Ви! Проблема бе решен.Оказа се, че един от плъгините не работи. Страхотни сте съформуници!
 
Re: От: Бял екран в WordPress

И преди съм го ползвал, но сега имам една поръчка и ще го направя пак с него, защото си е най-доброто.

Няма да сбъркаш. Ще може да го използваш и за други сайтове също. имаш си техническа поддръжка. Аз по едно време се замислих за един лайф тайм пакет, но ако имаш 5 поръчки, които изискват този плъгин, си заслужава. Иначе при 2-3, средният е идеален.
 
От: Re: От: Бял екран в WordPress

Няма да сбъркаш. Ще може да го използваш и за други сайтове също. имаш си техническа поддръжка. Аз по едно време се замислих за един лайф тайм пакет, но ако имаш 5 поръчки, които изискват този плъгин, си заслужава. Иначе при 2-3, средният е идеален.

Blinky,много се радавм, че попаднах на този форум :) Много отзивчиви и точно хора. Поздравления! Дано България да продължава да има социални места,където всички да открият поне малко емоция :)
 
От: Бял екран в WordPress

Още един съвет, отворих произволна статия от сайта ти и прочетох първото изречение. Преглеждай си текстовете ако трябва по няколко пъти.
След като сте се регистрирали ( преди това сте вземали хостинг и домейн)
 
От: Бял екран в WordPress

Още един съвет, отворих произволна статия от сайта ти и прочетох първото изречение. Преглеждай си текстовете ако трябва по няколко пъти.
След като сте се регистрирали ( преди това сте вземали хостинг и домейн)
Тенкс.Просто съм пропуснал.Някои статии са преведени и затова явно се получили такива грешки. Ще ги оправя :)
 
Re: От: Re: От: Бял екран в WordPress

Blinky,много се радавм, че попаднах на този форум :) Много отзивчиви и точно хора. Поздравления! Дано България да продължава да има социални места,където всички да открият поне малко емоция :)
Благодаря за милите думи. И аз се радвам, че ти допада местенцето и ще се навърташ наоколо. Доста опитни хора има тук, дори повечето. Всичко, споделено от тях ще ти е добре дошло. ;)

А емоции не липсват тук. ;)
 
От: Бял екран в WordPress

Още един съвет, отворих произволна статия от сайта ти и прочетох първото изречение. Преглеждай си текстовете ако трябва по няколко пъти.
След като сте се регистрирали ( преди това сте вземали хостинг и домейн)

И към това да добавя:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51781
 

Горе