Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

Здравеите казвам се Алекс
Това което предлагам е легална и законна работа в Прага
Усигориава ви се квартира (общежитие)което се отдьржа деректно от заплатата ви на стоиност 4300крони на месец (около-350лв.)в стаи по 2-ма ако са семеиство или 3-ма
Трудов договор-пьрвоначален за 1 месец следващ за 6месеца и последващ за 1 година и нагоре
Здравни осигоровки -отдьржат ви се 1500крони(120лв.)от заплатата останалата част се заплаща от фирмата
Работата е в скадове на Кауфланд,Данон,Теско и др.
Запащането сава с един месец на зад като пьрвите 3 месеца всиака седмица може да полочавате аванс по 1000крони
за лични расходи по посрещането ви и настаниаването ви таксата е 20евро
за повече подробности може да ми пишете тук или вьв феисбука на Aleksandar Banov
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

просто искам да помогна не сам на ти с този саит а ако има ниакои които си мисли че ще забогатеиа с тези 20евро така да е ас сьщо работиа в тези складове Кауфланд вече 2 години
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

От Чехия има доста опарени. Без реални факти, никой няма да те приеме сериозно, колкото и да искаш да помогнеш.
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

тиахна воля но искам да разберат че фирми които искат пари предварително са фалшиви
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

ас сьм от 2 години в прага в кауфланд и заради таки боклуци които им зимат парите и им свалиат звезди едва ли не ще живеят в шератон и ще вземат по милиони сме ние потарпевшите че им помагаме убочаваме а те хората чакат да земат аванс и си биагат за бг и така от две годи едни доидат други си трьгнат но ако ниакои хора си мислят че е като в бг да бачкаш по 7 8 часа и каде бачкаш каде не жестоко се льжат тук се бачка по 10 11 дори и пониакога 12 часа
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

хахахахаххаах заповиядаи виж вав феисбука ми Aleksandur Banov каде и по колко часа бачкам сьс сапругата си и после ако имаш сьвест може да кажеш поне едно извинияваи но повечето като теб са черногледи хора и ако им предложиш работа с оговорката че ще им поемеш всички разходи докато се закрепият то сам сигорен че ще започнат да пишат защо им помагаш и пак ще изсипят една кофа с глупости това са хората черногледи до ента степен.Защото сте свикнали да ви тьпчат
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

хахахахаххаах заповиядаи виж вав феисбука ми Aleksandur Banov каде и по колко часа бачкам сьс сапругата си и после ако имаш сьвест може да кажеш поне едно извинияваи но повечето като теб са черногледи хора и ако им предложиш работа с оговорката че ще им поемеш всички разходи докато се закрепият то сам сигорен че ще започнат да пишат защо им помагаш и пак ще изсипят една кофа с глупости това са хората черногледи до ента степен.Защото сте свикнали да ви тьпчат

Пич научи се да пишеш първо, тогава обяснява другото. Тук неграмотните не виреят
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

Пич, не ми говори кой е черноглед... 12 години бачкам по държавите и не вися по форумите да зарибявам наивници. Всеки се оплаква от тежък труд и не се заемам да уреждам работа.
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

е има хора които ниямат избор а има и труд които наистина е тежак но като си искараш 900 евро е по добре от 350 лв в бг
бльскаш но знаеш за какво с лежане навьн пари не се искарват а не си ................................ниама смисал остави всичко добро чао
 
От: Вазможност за работа в Прага (Чехиа)

Съмнявам се за 350лв някой да си троши нервите да ходи в чужда държава да работи. И тук можеш да си намериш работа за толкова или повече пари.
 
Сега разглеждах списъка с гости, и видях някой да гледа тази тема, влязох и останах очарован. Искам да се извиня предварително на всички, че вдигам тема на 4 години, обаче трябва да бъде вдигната! Тая тема е злато! :eek:


"Здравеите казвам се Алекс
Това което предлагам е легална и законна работа в Прага
Усигориава ви се квартира (общежитие)което се отдьржа деректно от заплатата ви на стоиност 4300крони на месец (около-350лв.)в стаи по 2-ма ако са семеиство или 3-ма
Трудов договор-пьрвоначален за 1 месец следващ за 6месеца и последващ за 1 година и нагоре
Здравни осигоровки -отдьржат ви се 1500крони(120лв.)от заплатата останалата част се заплаща от фирмата
Работата е в скадове на Кауфланд,Данон,Теско и др.
Запащането сава с един месец на зад като пьрвите 3 месеца всиака седмица може да полочавате аванс по 1000крони
за лични расходи по посрещането ви и настаниаването ви таксата е 20евро
за повече подробности може да ми пишете тук или вьв феисбука на Aleksandar Banov"

Аз усигориава деректно, аз дава осигоровки, а запащането сава деректно, бате!

izbori.jpg
 

Горе