Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
В FLCCC имат протокол, с който лекуват с Ивермектин
В стария български ползваха Ивермектин
FLCCC още им е такъв протокола
EMA казва Ивермектин не помага
Българските лекари казват Ивермектин не помага, защото проучванията не показвали ефект.

Може да видите според FLCCC протокола с колко лекарства се лекува, а в България съм говорил с лекари и лечението е цинк и витамин Ц, което на мен ми се струва малко. От друга страна пък този протокол май го спазват в САЩ, а там има много починали.
Във всички протоколи има включено витамин Ц, но според някой лекари не трябваше. Знам за една жена с автоимунно заболяване се консултира с завеждащи клиника Ковид в други държави - Америка, Англия и са и казали да не пие витамин Ц, защото сгъстява кръвта.
Последно по съветите на българския проткол и на ЕМА на ЕС лечението е - витамин Ц,Д, Цинк. И пак казвам според мен е много малко. Боледувал съм от други вирусни инфекции и никога не са ме лекували само с витамини.

Ремдесивир се използва в леки до средно-тежки случаи т.е преди човек да се е влошил, но поради малките количества не ги дават на хората и влиза някой в болница и не му го дават и го пестят, защото мислят, че ще го изкара леко. После се влошава и те решават да му дават Ремдесивир обаче той вече не действа.

По дебата с ваксините е подобна ситуацията. На кое да вярвам ?
Значи когато не се интересуваш е лесно, защото не знаеш нищо. Когато си нямаш и на представа с какво се лекува и как лекуват просто чакаш личния лекар и ако той ти каже да си вземеш вазелин да си намажеш ... и ти вярваш и ти се струва, че всичко е наред, но ако почнеш да се интересуваш виждаш, че много неща не са наред

Има много лични лекари изписват имуностимуланти като изопринозин ! НЕ ГО ПРАВЕТЕ !!!
Аз изобщо не говоря за протокол за лечение. Ако те интересува точно какви лекарства ползват в болниците в България, какъв е протокола за лечение тук, до два три дена ще го напиша. Аз говоря за протокол за информационна кампания за ваксиниране - пропаганда, маркетинг, реклама, таргет групи, лекари, политици, обществени личности, които са ангажирани да облъчват населението.
 
Това е протокола на България - https://www.mh.government.bg/media/...tiven_spravochnik_za_lechenie_na_k-19_v30.pdf
Ако мога да обобщя вкъщи може да взимате само - за температура, Бромхексин (спорен антивирусен ефект), цинк, витамин Д (за плацебо)
т.е почти нищо.
Другото е вече като влезеш в болница - монокланални антитела (ама само ако си намериш, щото може и да няма пък в аптеките не се продава)
След това вече е тежък ковид - кортикостероиди и Ремдесивир (ако намериш и най-вероятно няма да има) + ICU въздух
След това е критично състояние - вентилатор - там шанса да оцелееш е 10% даже и по-малък

От това, което виждам най-голямо значение имат ремдесивир и монокланални антитела, защото всичко друго можеш да го пиеш вкъщи, само тези две се изисква болнично лечение и следене на показатели постоянно. Да, но като ги няма в болницата и ...
 
Последно редактирано:
Има будни хора и там. Но като гледам, че 43 милиона от 65 милиона са ваксинирани, не мисля че имат шанс да променят нещо. И тези 43 милиона са основно пълнолетни граждани.
 
Не мисля, че търси съвети в темата. Идеята на спора, който водим вече в трета или четвърта тема, е именно спора. В него се ражда истината, но всеки сам избира коя е неговата истина. То е като с религиите - или вярваш напълно и спонтанно, или отхвърляш напълно. Някои се съмняваме във всичко и това е добре.
Конкретният потребител просто се колебае в коя доктрина да повярва. Ние ще му помогнем да реши, като непрекъснато постваме информация. Не сме лекари, затова чуваме мнението на лекарите, които смятаме за комптентни и разбиращи.

Лекарите са разединени, а вие искате лаиците да сме на едно мнение...
Ние ще му помогнем да реши...Добре, че не се лекувам по Интернет, щях да съм звезда сега.
 
Има будни хора и там. Но като гледам, че 43 милиона от 65 милиона са ваксинирани, не мисля че имат шанс да променят нещо. И тези 43 милиона са основно пълнолетни граждани.
Браво и на глупавите франсета, че ги е грижа за нацията. Там лумпените са малко.
 
Има будни хора и там. Но като гледам, че 43 милиона от 65 милиона са ваксинирани, не мисля че имат шанс да променят нещо. И тези 43 милиона са основно пълнолетни граждани.
То в цял свят има протести, ама медиите мълчат. По тв не дават и дума да става за протест. Само от този факт на доста хора трябва да им светне лампичаката.
 
То в цял свят има протести, ама медиите мълчат. По тв не дават и дума да става за протест. Само от този факт на доста хора трябва да им светне лампичаката.
"Само от този факт на доста хора трябва да им светне лампичаката"
Така е, медиите отдавна са се превърнали машини за манипулация и пропаганда, ако търсиш истината, трябва да я търсиш по други канали. И най - вече събиране и съпоставяне на информация, после анализ. Така прявя аз, де. Обаче в държавите с такъв процент ваксинирани, скоро няма да останат лампички, които да светят.
 

Да почива в мир ! Не слухам чалга, но имаше една негова песен дето съм я слушал хиляди пъти.
Вече се чудя как така бил добре после починал.. такъв в вируса ли, лекарите ли грешат, лекарите нарочно ли го правят ?
Вече наистина ми писна..
 

Да почива в мир ! Не слухам чалга, но имаше една негова песен дето съм я слушал хиляди пъти.
Вече се чудя как така бил добре после починал.. такъв в вируса ли, лекарите ли грешат, лекарите нарочно ли го правят ?
Вече наистина ми писна..

На мен ми излезе във фейса това. Зачетох се в коментарите и останах потресен колко родители има, които са загубили децата си при подобни обстоятелства. Ужасяващото е, че призоваваха родителите в никакъв случай да не оставят децата си в болница.
 
  • Like
Реакции: OSH
На мен ми излезе във фейса това. Зачетох се в коментарите и останах потресен колко родители има, които са загубили децата си при подобни обстоятелства. Ужасяващото е, че призоваваха родителите в никакъв случай да не оставят децата си в болница.
Не случайно говроя това отдавна.
Остават хората в безизсходица, за да се ваксинират.
Попринцип вирусна пневмония и тежък грип се лекуват в болница и не може вкъщи. Просто при тежки вируси не се лекува човек вкъщи - лекува се в болница иначе вкъщи ще почине. Да, но сега виждате какво става в болниците.
Затова каквото и да избереш...
Аз лично съм влизал в болница не ми спадаше температурата по-малко от 40 градуса например - не може без вливане на банки и лекарства - тряба ти болница, но ...
Честно казано и това е единственото, което ме кара да се ваксинирам, че поне от ваксината може да пукна след 2-3 години или 10 пък тука като гледам хване ли те Ковид малко по-сериозно и айде (проблема е в несериозното лечение)

Просто понякога ми става едно... и не ми се занимава с такива неща, но ако някой ден ми дойде мерака да потърся къде са го изместили на какъв по-силен кислород - дали от ICU на вентилатор ли какво е било...
 
Последно редактирано:
Не случайно говроя това отдавна.
Остават хората в безизсходица, за да се ваксинират.
Попринцип вирусна пневмония и тежък грип се лекуват в болница и не може вкъщи. Просто при тежки вируси не се лекува човек вкъщи - лекува се в болница иначе вкъщи ще почине. Да, но сега виждате какво става в болниците.
Затова каквото и да избереш...
Аз лично съм влизал в болница не ми спадаше температурата по-малко от 40 градуса например - не може без вливане на банки и лекарства - тряба ти болница, но ...
Честно казано и това е единственото, което ме кара да се ваксинирам, че поне от ваксината може да пукна след 2-3 години или 10 пък тука като гледам хване ли те Ковид малко по-сериозно и айде (проблема е в несериозното лечение)

Просто понякога ми става едно... и не ми се занимава с такива неща, но ако някой ден ми дойде мерака да потърся къде са го изместили на какъв по-силен кислород - дали от ICU на вентилатор ли какво е било...
Ааа, в болница ли се лекуват?! Не думай! Само дето ноември оставиха хиляди тежки случаи у дома. И сещаш ли се защо? Защото претовариха системата. Още ли се колебаеш за ваксината?
 
Престанете да гледате тези глупости във Фейсбук и да им вярвате. Някакви дърти антиваксъри от Германия си измислят простотии и плашат хората. Неслучайно във видеото споделят, че ги преследва полицията. Пълната версия на този документален филм е банната и изтрита от почти всички платформи. Това че току-що са се запознали, а са без маски в малка стаичка и дори се прегръщат накрая не ви ли подсказва, че става въпрос за напълно побъркани хора?

Като прочетох в субтитрите за "хронологическите" болести направо щях да падна от стола.
 
Последно редактирано:
Това че току-що са се запознали, а са без маски в малка стаичка и дори се прегръщат накрая не ви ли подсказва, че става въпрос за напълно побъркани хора
Исташ да кажеш, че да седиш в една стая с непознат, а на изпроводяк да го прегърнеш, което е нормално за западната култура, те прави ненормалник!?

Ти нормален ли си искам да питам?

Да не ти разправям какво съм правил с жени, с които съм се запознал същата вечер, че незнам за какъв ще ме обявиш :)
 

Това не знам истината ли казва или използва сложни медицински термини да не го разбираме и му вярваме...
 
Още нещо интересно. Има два варианта или Бил е наистина много умен човек, който предвижда нещата. Не отричам има такива хора, които наистина просто са по-умни от останалите и могат да правят такива неща. Както когато забраих кой е казал, че хората ще летят и те му са се смяли, но ето, че сега хората летим. Както когато са казвали, че ще има нещо като кашон и вътре ще има хора т.е за телевизора и хората са се смяли. Има хора преди стотици години са предсказали камери,лаптопи и компютри и какви ли не. Или е от тези хора или всичко е подготвено.
 
Последно редактирано:

Това не знам истината ли казва или използва сложни медицински термини да не го разбираме и му вярваме...
VERDICT
False. Experts told Reuters that there is no evidence for mRNA vaccines being linked to blood clots and that methods used by Dr Charles Hoffe are unreliable.
 

Горе