Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
@старичaнти колкото и да кудкудяка, ако ще и 5 000 мнения да пусне в темата, няма значение. Свърши се с царството на фейс-зомбитата. Или ще се ваксинират, или ще се тестват постоянно. Няма връщане назад отсега нататък. Няма да има отслабване на мерките. Няма да се маха зеленият сертификат. Свиквайте.
 
Последно редактирано:
.. Според мен рано или късно ще се стабилизират нещата с налагането на по-стриктен контрол, както има контрол върху всички останали източници за масова комуникация.

Прав си - по бай-Тошово време нямаше да стигнем дотука.

Я си пробвал да дойдеш в страната нелегално, я са те заръфали кучетата и зачаткали Калашниците.
Ако все пак дойде вирусо, завиват сирените, задействат се Химически Войски и се обявява военно положение.
Внася се ваксината от СССР и всички под строй биват набоцкани!

Я регнем 20-ина жертви, я не.
 
Тука едни хора от европарламента мислят като нас.

Явно не навсякъде е пълно с мишки

Ами прави впечатление, че са културни хора. За разлика от нашите 200+ селски идиота събрани на жълтите павета. Та да, това е за мен основата на фашистките мерки. Скоро няма да мога да стигна до офиса, а аз съм от помазаните дето работят дистанционно. Масата от хората пътуват до работното си място. Ако не се съглася да навират тампони в сина ми ще мине онлайн във 2ри клас, евала. Но има решение той е на 8 години може да го бодна с едно файзерче и всички да продължим нормалния си живот.
Ситуацията е абсурдна. 2к стандартно искаха да се ваксинират на ден. Вкараха мерките станаха 20к ПРИНУДИТЕЛНО.
 
Благодарение на чудото на съвременните технологии намерих реална снимка на @стaричанти докато ми отговаря в темата.

v9tXqld.jpg
 
Според мен рано или късно ще се стабилизират нещата с налагането на по-стриктен контрол,
По-стриктен контрол означава цензура, а тя е инструмент на всяка диктатура, глупако жалък.

Говориш за масова психоза, визирайки нормални, мислещи хора, а не мишоците, дето си носите гащите в ръка за по-удобно на всеки, който реши да ви изклати.

My body - My Choice важи само за правото на аборт, така ли? За участие в медицински експерименти телата ни са собственост на някакви господари. Заради жалки мишки като теб силно се надявам отварите да ви избият до крак или поне да ви осакатят фатално.
 
Аз не мога дави разбера. Половин България е болна, а вие продължавате с тъпотиите. Пазете се, около мен вече доста капят...
 
Кукундрело заспала, идея си нямаш какво е демокрация и свобода. В коя демократична държава, или която и да е държава, преди времето на фейса е имало масмедия, която не подлежи на държавен контрол и регулация на съдържание, което е опасно за хората?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: OSH
Благодарение на модерните технологии, намерих реална снимка на ташунко, готов за всяка следваща игла:

1635324100963.jpeg
 
Това е гнусен фалшификат. Аз никога не нося кафяви обувки.
Да, само истинските педерасти обръщат внимание на незначителни детайли от облеклото. Бегай да те боцкат, че нещо ми се струваш фрустриран днеска. ;)
 
М/у другото, няколко години ПРЕДИ пандемията отидохме в Спешна Помощ и се наредихме... Докато се чака, нема как да не забележиш как се работи и какво е отношението на докторите.

Около час по-късно викам "Дайте да се махаме, тука нема да ни спасят."
 
Та да, това е за мен основата на фашистките мерки. Скоро няма да мога да стигна до офиса, а аз съм от помазаните дето работят дистанционно. Масата от хората пътуват до работното си място.
...

силно се надявам отварите да ви избият до крак или поне да ви осакатят фатално.
...
 
Последно редактирано:
Да, само истинските педерасти обръщат внимание на незначителни детайли от облеклото. Бегай да те боцкат, че нещо ми се струваш фрустриран днеска. ;)
Охо, кака днес е нервничка и почна с обидите. Що бе како, да не се притесни нещо?
 
  • Like
Реакции: Test
Не ти вярвам за това аз, тия дето наистина се надяват не говорят така. С останалото съм съгласен.
Естествено, че не го мисля наистина, ама това високомерие на мишката, която се мисли за лъв, ме вади от обувките.
 
че с труд си си уредил нещата да не зависиш от неуредиците на стандартната работна патардия, а сега ако масата хора не се активизират, заради тяхното бездействие дигитал-комунизна ще обхване и вашата сфера.
Давам пример със себеси не за да покажа, че не завися много от малоумния сертификат. А за това, че въпреки това смятам, че ми мачкат основните права.
 
Охо, кака днес е нервничка и почна с обидите. Що бе како, да не се притесни нещо?
Синузита се обажда и леко ме боли глава. Притеснение няма - само лека раздразнителност. :)
 
Естествено, че не го мисля наистина, ама това високомерие на мишката, която се мисли за лъв, ме вади от обувките
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Естествено, че не го мисля наистина, ама това високомерие на мишката, която се мисли за лъв, ме вади от обувките.

Жалко, толкова си впечатляваща като се разлютееш... Виж как всички притихваме.
 
Да обобщя за по-нередовно четящите какво научихме от последната страница на тази тема. Двама форумни потребители искат ваксинираните да измрат до крак, но в краен случай няма да се разсърдят и ако само останат осакатени за цял живот.

r94tPG0.jpg
 

Горе