Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нали ти обясни, че го е минал скоро и ще го направи като му спаднат антителата.
А те няма да спаднат, за разлика от твоите, които ги няма.

Такива, дето са преболедували и се бодат трябва да си слагат и по една шашка динамит в гъза, за още по-сигурно. Тройна защита. ;)

Айде лека нощ, че ме напрягате. :)
 
Не дават 5 пари за мишките, ама пак ви контролират. Иди на летището и виж машинката, с която ти отчитат боцнатата кунка. Тия с фалшивите сертификати ги връщат.
Контролира ми дедовия. Как да ти го напиша по-мило, умните държави са с на 50% ваксинирани хора, тук щото сме революционери и не искаме да ни контролират, и не знам си още какви вътрешни убеждения, седим на под 20%, с пълни болници, идиоти в парламента, но защитаващи принципите си. Да, ще те върнат на летището, защото ако не те върнат тук, ще те изядат в самолета, а като слезеш някъде, ще те забият 14 дни да си отседиш в една стая да зяпаш комарите по стените. Голяма революция викаш идва? :)
 
@дъртикранти съвсем изперка. Това нещо е като кръстоска между голямата стъпка и енергиен вампир.
Нарича се параноя и сдухация. И като и чета постовете се чудя, тази пък що се дърпа от ваксината, нима има на къде да я повреди повече? :)
 
А те няма да спаднат, за разлика от твоите, които ги няма.

Такива, дето са преболедували и се бодат трябва да си слагат и по една шашка динамит в гъза, за още по-сигурно. Тройна защита. ;)

Айде лека нощ, че ме напрягате. :)
Само да те светна, че досега съм бил контактен с поне 6 човека, които ми се обадиха доволно ковидясали на другия ден. Иначе ваксините не помагат. Лека, напрегнатата.
 
Само да те светна, че досега съм бил контактен с поне 6 човека, които ми се обадиха доволно ковидясали на другия ден. Иначе ваксините не помагат. Лека, напрегнатата.
Шшшшшшшшшшшшшшшшт. Tи преди година и нещо биеше пенсиите, защото си бил контактен, а те не си спазват коридора. :D
 
Само да те светна, че досега съм бил контактен с поне 6 човека, които ми се обадиха доволно ковидясали на другия ден. Иначе ваксините не помагат. Лека, напрегнатата.

Здравата сте се контактували щом и 6-имата едновременно са се тръшнале :D

Само ти като най-находчив и отговорен си бил с гръб към тях и затва те е подминало.
 
Последно редактирано:
А те няма да спаднат, за разлика от твоите, които ги няма.

Такива, дето са преболедували и се бодат трябва да си слагат и по една шашка динамит в гъза, за още по-сигурно. Тройна защита. ;)

Айде лека нощ, че ме напрягате. :)
Само да те светна, че досега съм бил контактен с поне 6 човека, които ми се обадиха доволно ковидясали на другия ден. Иначе ваксините не помагат. Лека, напрегнатата.
Здравата сте се контактували щом и 6-имата едновременно са се тръшнале :D

Само ти като най-находчив и отговорен си бил с гръб към тях и затва те е подминало.
Не, братле, те са за последните 45 дни, не са наведнъж. Т.е. 6 пъти е имало вероятност да го лепна и не съм.
 
Кацаров през април: Сертификатът е класически пример за непряка дискриминация
А се смяха на ББ, че си сменял мнението. Този направо е спец!
 
Само да те светна, че досега съм бил контактен с поне 6 човека, които ми се обадиха доволно ковидясали на другия ден. Иначе ваксините не помагат. Лека, напрегнатата.
Значи си ги заразил и шестимата и си за затвор!
 
Значи си ги заразил и шестимата и си за затвор!
АХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХ, да, чакам да ме аруестуват РЗИ и куките. За затвор съм, че бачкам, нали? ХАХАХАХ! Трафик ли нямаш днес или мачът не излезе?
 
АХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХ, да, чакам да ме аруестуват РЗИ и куките. За затвор съм, че бачкам, нали? ХАХАХАХ! Трафик ли нямаш днес или мачът не излезе?
Трафик има яко, мачове скоро не съм играл.

Това упражнение с ковидясалите го правя вече 2 години и все още не съм се заразил от мега страшния вирос :rolleyes:
 
Контролира ми дедовия. Как да ти го напиша по-мило, умните държави са с на 50% ваксинирани хора, тук щото сме революционери и не искаме да ни контролират, и не знам си още какви вътрешни убеждения, седим на под 20%, с пълни болници, идиоти в парламента, но защитаващи принципите си.
Нещо си изпуснал във филма. Не сме на 20% защото сме революционери, а защото нашите политичета си клатеха орехчетата цяла година, както обикновено си правят де. Бяхме си нормална България така да се каже. Докато миналата седмица ги пришпориха от по-високите етажи да започнат да се налагат, да не се изостава от плана. В другите държави с повечето вакснати просто вече се е случило каквото тук сега се случва. Назад сме с някоя и друга седмица, но ето, натискат ни вече и ние да се боцкаме против волята си. Дано си доволен.
 
Нещо си изпуснал във филма. Не сме на 20% защото сме революционери, а защото нашите политичета си клатеха орехчетата цяла година, както обикновено си правят де. Бяхме си нормална България така да се каже. Докато миналата седмица ги пришпориха от по-високите етажи да започнат да се налагат, да не се изостава от плана. В другите държави с повечето вакснати просто вече се е случило каквото тук сега се случва. Назад сме с някоя и друга седмица, но ето, натискат ни вече и ние да се боцкаме против волята си. Дано си доволен.
Казваш, че нашите са почнали по-късно да вкарват мерки, а е трябвало по-рано ? Нали уж не одобряваш ваксините ?
И защо си мислиш, че в другите държави са се ваксинирали на сила, а не по желание ? Някой и по принуда, но повечето имаха желание, то се вижда. Виж чужденците се радват, че одобрили 3-та доза и се смеят на държави като нашата и се чудят как може човек да дава много пари, за да вземе сертификат, но да не си сложи ваксина
 
Нещо си изпуснал във филма. Не сме на 20% защото сме революционери, а защото нашите политичета си клатеха орехчетата цяла година, както обикновено си правят де. Бяхме си нормална България така да се каже. Докато миналата седмица ги пришпориха от по-високите етажи да започнат да се налагат, да не се изостава от плана. В другите държави с повечето вакснати просто вече се е случило каквото тук сега се случва. Назад сме с някоя и друга седмица, но ето, натискат ни вече и ние да се боцкаме против волята си. Дано си доволен.
Голям филм, няма защо. Що, по-умни ли се мислим от другите тъпи нации, които вече са над 70% ваксинирани и такива придобили имунитет. Как ще съм доволен като всеки си има някакво негово си разбиране са живота, собствени убеждения какво ще му се случи след като го бочнат, и как целия свят е много заинтересован от това да бъде жигосан като останалия дивеч. И двамата сте се заблудили, че сте в центъра на вселената и някой му пука дали ще се ваксинирате или не. А това се случва сега, защото ни управляват клоуни с мозък на грах, защото по нашите ширина на един бабун като му кажат нещо, той го поставя постоянно под въпрос и вместо да си го подреди логично в главата, търси конспирация в цялата му излята информация. И кога по дяволите някога сме били нормална държава? :)
 
Казваш, че нашите са почнали по-късно да вкарват мерки, а е трябвало по-рано ? Нали уж не одобряваш ваксините ?
И защо си мислиш, че в другите държави са се ваксинирали на сила, а не по желание ? Някой и по принуда, но повечето имаха желание, то се вижда. Виж чужденците се радват, че одобрили 3-та доза и се смеят на държави като нашата и се чудят как може човек да дава много пари, за да вземе сертификат, но да не си сложи ваксина
Да ги съберат в една зала всички, които не искат да минат ваксина, да им се изкашлят в муцините по веднъж и да се приключва. Не е редно да се отлага неизбежното. ;) Може да си наредят фалшивите сертификати до фалшивите дипломи и до гумените си жени, така да съберат целия комплект "Аз съм различен".
 
Последно редактирано:
... Не е редно да се отлага неизбежното. ;) Може да си наредят фалшивите сертификати до фалшивите дипломи и да гумените си жени, така да съберат целия комплект "Аз съм различен".

Това беше много добро :D :love:
 
Трафик има яко, мачове скоро не съм играл.

Това упражнение с ковидясалите го правя вече 2 години и все още не съм се заразил от мега страшния вирос :rolleyes:
Той и моя човек така ми говореше две години и от вчера е с висока температура и главоболие. Дано мине с леката форма.
 

Горе