Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ти май не гледаш какво става по света. Австралия говори ли ти нещо?
Готови ми. Не се ли намира в Океана? :) Хората си упражняват правото, по цял свят е така. Правителството взима решения, които засяга пряко или косвено хората, една група от тях доста по-чувствително са засегнати. Какво точно да гледам, като това е един постоянен цикъл на повтаряемост - нарича се история. :)
 
Сигурно ако навън избухне истинска война вие ще кажете, че пускат пиратки...
Ние СМЕ във война, Теди, от началото на миналата година. Смяхме се, когато Буци го каза, ама това беше единственият път, в който тоя каза истината.
 
То вече всеки иска положителен тест, за да избЕга от графеновия оксид. :)
Назад си с матриала. Най-новото е, че във ваксите има едно същество Хидра Вулгарис, което по принцип е голямо, но има свойството да се регенерира изцяло ако бъде направено на парчета. Та една докторка Carrie Madej уж забелязала такова същество във ваксите, само че микроскопично.

Какво точно да гледам, като това е един постоянен цикъл на повтаряемост - нарича се история. :)
Доста медитивно гледаш на нещата. То не е лошо, хубаво е да живеем в момента и ей така да съзерцаваме красотата на живота, но както казва Нанди - във война сме :) Също така Австралия не е в Европа :)
 
Най-новото е, че във ваксите има едно същество Хидра Вулгарис,
Каква е задачата на това животно? Бие се лично с ковидя, или е шпионин, изпълняващ ролята на чип? o_O
 
Сигурно ако навън избухне истинска война вие ще кажете, че пускат пиратки...
Ще кажат, че няма да им ограничават свободата и да се крият. Ще ходят до магазина сякаш нищо не е станало и ще кажат, гледай заради вашата извънредна ситуация фалирахте бизнеса
 
Ние СМЕ във война, Теди, от началото на миналата година. Смяхме се, когато Буци го каза, ама това беше единственият път, в който тоя каза истината.
Е, не, ти се изметна като другаря Радеф...Нали беше сезонен БЕЗОБИДЕН грип? Леле-мале, какъв прогрес, мани-мани!
 
  • Like
Реакции: OSH
Ние СМЕ във война, Теди, от началото на миналата година. Смяхме се, когато Буци го каза, ама това беше единственият път, в който тоя каза истината.
Точно и че сме във война. И като при една война се взимат извънредни мерки, но туй никой не иска да носи маска, да се затварят определени обекти, локдаун и т.н. Ограничавали им свободата ! Това, че не гърми и трещи навънка от бомби не значи, че няма война и че не трябва да се взимат мерки. В момента държанието на хората е като при истинска война с бомби да се държат както съм го написал:
Ще кажат, че няма да им ограничават свободата и да се крият. Ще ходят до магазина сякаш нищо не е станало и ще кажат, гледай заради вашата извънредна ситуация фалирахте бизнеса
 
Ей тъй се лекуват ковидясалите в родните болници:

 
Доста медитивно гледаш на нещата. То не е лошо, хубаво е да живеем в момента и ей така да съзерцаваме красотата на живота, но както казва Нанди - във война сме :) Също така Австралия не е в Европа :)
Не е в Европа, реших да се пошегувам, но се коригирах. ;) Аха, ако Нандито е бранила Сталинград 1943 г., щях да повярвам, че знае какво означава думата война. ;) Гледам на живота малко отгоре, да, защото ако започна да се терзая за всичко, ще ходя с пълен джоб хапчета, и тогава една ваксина нямаше да е голямата драма. :) Никой тук не е преживявал истинска война, и хора да говорят за това, което не са преживяли, ме напушва на смях. Като прочетох последните й сравнения и пожелания, мисля, че идеална за редактор на блиц. :)
 
Във ваксините не плуват безсмъртни същества, нито части от такива.
 
Каква е задачата на това животно? Бие се лично с ковидя, или е шпионин, изпълняващ ролята на чип? o_O
Ба ли му... Видяла била такива пипала на микроскопа, последвали предположения какво може да е, някой предположил тая хидра, и те така. Но да не говорим много за това, че анти-конспираторите ще почнат да го повтарят и това наред с 5G. То и аз гледам с голямо съмнение на тази теория, както и на разните там теории за WiFi. Само дето за разлика от анти-конспираторите, мога да си позволя да гледам такива истории сякаш гледам истории за духове, без непременно да им вярвам, но все пак да се запитам "Е ли е възможно всъщност?".

Колкото до чипа, не е ли очевидно, че е вече факт. Аз съм гледал тази теория за чипирането още когато под чип се разбираше RFID антена с много елементарен чип, която да се вкара под кожата и да служи за идентификация на разни места. Обаче тогава телефона ми беше Nokia 5310. Къде ти тъчскрийни, GPS-и, кутурнайсе камери, 4K видео, игри, интернет, апове и т.н. Технологията беше... абе нищо не беше. А сега и бабите имат високотехнологични телефони в джоба си... да ги наречем проследяващи устройства. Та това е чипа, самия телефон. И то не е просто една елементарна антена, захранваща супер елементарно чипче с памет от няколко байта. Инсталираш приложението за сертификата, идентификацията е в него, GPS-а е включен, камерата също, и при нужда могат да те знаят точно къде си. Чипирането вече е в действие и не е никаква конспиративна теория. Само свързваш телефона със смарт-часовника и направо все едно си с инжектиран чип. Сигурно затова подаряваха точно такива часовници на желаещите да се вакснат :)
 
Като прочетох последните й сравнения и пожелания, мисля, че идеална за редактор на блиц.
Мерси, ама не отговарям напълно на профила.

Колкото до войната, много елементарно разсъждаваш. Ние сме в социална война. Фактът, че не виждаш двата воюващи лагера навсякъде по света говори зле за аналитичните ти способности.
Фръцна се като щипана госпожица, заради изпуснати нерви срещу конкретен човек и сега се заяждаш на дребно. Нали знаеш колко ме впечатляваш. С теб сме се ритали по кокалчетата и друг път. Ако искаш пак - казвай. :)
 
Във ваксините не плуват безсмъртни същества, нито части от такива.
А имали ли микрочипове за 5G, за да може да следят мишките, за които никой не дава 5 пари? :)
 
  • Haha
Реакции: Test
Във ваксините не плуват безсмъртни същества, нито части от такива.
О, да! Факт-чекърите на заплата в Джонсън и Джонсън. Колко странно, че ги цитира маркирано говедо. ;)
 
А имали ли микрочипове за 5G, за да може да следят мишките, за които никой не дава 5 пари? :)
Не дават 5 пари за мишките, ама пак ви контролират. Иди на летището и виж машинката, с която ти отчитат боцнатата кунка. Тия с фалшивите сертификати ги връщат.
 
Мерси, ама не отговарям напълно на профила.

Колкото до войната, много елементарно разсъждаваш. Ние сме в социална война. Фактът, че не виждаш двата воюващи лагера навсякъде по света говори зле за аналитичните ти способности.
Фръцна се като щипана госпожица, заради изпуснати нерви срещу конкретен човек и сега се заяждаш на дребно. Нали знаеш колко ме впечатляваш. С теб сме се ритали по кокалчетата и друг път. Ако искаш пак - казвай. :)
Виждам ги, виждам две странни. И какво точно очакваш да се направи по въпроса? :) Звучиш като човек с план. :)

Мани ме мен като какво съм се фръцнал, имаш социална война за решаване тук. :)
 
И какво точно очакваш да се направи по въпроса? :) Звучиш като човек с план.
Единствената възможност е революция, и тя ще стане, ама на малко по-късен етап, когато и вашето търпение стигне предела.

Нали знаеш, българина търпи, търпи, па наведе глава и се подчини. И вие така. Чувствай се защитен, щото няма да е задълго. ;)
 

Горе