Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Никой за нищо не кара едните другите. Всеки сам си решава, писал съм какви са алтернативите - нособрък всяка седмица и си ти. ;)
Нали се сещаш, че нособърка е до време, скоро и това може да го няма като опция. До преди седмица се молиха на хората да се вакснат, примамваха ги часовници даже. И един хубав ден - няма вече молби, няма вече часовници, има само боц, тест или глоба. Само на една малка крачка сме от това опцията да стане боц или глоба. Или ти се струва невъзможно, мислиш че няма как да стане?
 
Никой за нищо не кара едните другите. Всеки сам си решава, писал съм какви са алтернативите - нособрък всяка седмица и си ти. ;)
Ма ти сериозно ли вярваш, че това е алтернатива и че тая алтернатива ще продължи да съществува дълго? Зорът е да се ваксинира цялото население, верно ли не го разбираш?
иРНК технологията беше отхвърлена като опасна и неетична от цялата академична общност. За да се пусне в употреба, и то масова, беше създадена цяла пандемия. Бъди сигурен, че скоро ще отхвърлят всички векторни ваксини като неефективни и ще се налива само иРНК на добитъка. И моля, те, недей да твърдиш, че никой нищо не налага със сила. Тъпо е! Цял свят е възстанал.
 
иРНК технологията беше отхвърлена като опасна и неетична от цялата академична общност. За да се пусне в употреба, и то масова, беше създадена цяла пандемия. Бъди сигурен, че скоро ще отхвърлят всички векторни ваксини като неефективни и ще се налива само иРНК на добитъка.
Ако бяха истински класически ваксини, ако не беше Бил Гейтс се появявал въобще по новините, ако не бяха се появявали разни други мутри с твърде злокобно минало и настояще (Фаучи и Клаус), вече щяхме да сме приключили с ваксини и глупости.

Вместо това имаме едни съмнителни "ваксини", не-предпазващи от един също толкова съмнителен вирОс, доста съмнително пропагандиран от съмнително голямо количество медии и политици (почти всички). И после "Ваксинирайте се, за ваше добро". Абе ай сиктир от тука.

Зорът е да се ваксинира цялото население, верно ли не го разбираш?
Аз мисля, че е по план да има такова разделение дето го има навсякъде. Ако хипотетично имаше държава, в която 100% от населението да бяха поискали и да бяха се боцнали, за тях сигурно щеше да се измисли нещо специално, та пак да са в разделение. Иначе казано, ние дето сме несъгласни с пландемията, всъщност участваме активно и планирано в развитието й.
 
Не е толкова просто бе хора
 
Не е толкова просто бе хора
Не, просто е ! Едните са сигурни, че ще има странични ефекти понеже са изследвали ваксината, а другите са сигурни, че няма да има, защото са изследвали ваксината и знаят.
Конспирациите може да са верни, само че има 10000 варианта на една тема и може да е много различна цел, план и т.н, но според хората тук те са разбрали на 100% какъв е плана, как ще бъде изпълнен и т.н, според другите пък няма конспирация на 100%. Те са сигурни понеже да проверили всички конспирации и са ги доказали, че са лъжа.
 
Опитай да вкараш малко ред в мислите си преди да ги изложиш, че за другите не знам, ама аз нищо не схващам от постовете ти. :)
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Солидарна съм с онеправданите. Освен това отдавна ми се ходеше на мач. ;)

Нещо интересно от твоите данни:



Нужно ли е да уточняваме, че това са хора, които набързо са се сдобили с 2 седмици почивка и зелен сертификат? :)

Ще вземат ако се видят на зор. Надявам се този медикамент да е разработен по правилата на добрата медицинска практика, макар че и той бързичко излиза на пазара. Аз лично бих го вземала ако опре ножа до кокала.

@dimitur7, ти ваксинира ли се?
Определено ще пиеш нещо, което въобще не е проучено и може да се окаже в пъти по-вредно от ваксината. Ама ти си знаеш.
 
за пореден път питам:

България: нови - 6816 (заразени, положителни проби или наситина болни? ); починали - 124 (точна причиана за смъртта. Положителния тест за ковид не означава, че човеък е починал от ковид)

Статистиката е манипулирана и тъпото е, че сте напълно наясно с това. Обаче не мога да разбера защо се правите на бити лисици?
И кое е манипулираното? Че всеки 3-ти вече е болен ли?
 
Ма ти сериозно ли вярваш, че това е алтернатива и че тая алтернатива ще продължи да съществува дълго? Зорът е да се ваксинира цялото население, верно ли не го разбираш?
иРНК технологията беше отхвърлена като опасна и неетична от цялата академична общност. За да се пусне в употреба, и то масова, беше създадена цяла пандемия. Бъди сигурен, че скоро ще отхвърлят всички векторни ваксини като неефективни и ще се налива само иРНК на добитъка. И моля, те, недей да твърдиш, че никой нищо не налага със сила. Тъпо е! Цял свят е възстанал.
И така да е, всеки има право да откаже. Какво с пистолет в главата ли ще те принудят? :) Дърпаш се до последно и живи да сме. ;)
 
И така да е, всеки има право да откаже. Какво с пистолет в главата ли ще те принудят? :) Дърпаш се до последно и живи да сме. ;)
Ти май не гледаш какво става по света. Австралия говори ли ти нещо?
 
Отдавна стана ясно кой трябва да се ваксинира, ако иска да живее.

Проблемацията е че това са най-вече хора на по над 65-70, демек дебелоглави и неадаптивни.

И аз имам един такъв роднина и свен насилствено не знам как по друг начин може да стане.
 
за пореден път питам:

България: нови - 6816 (заразени, положителни проби или наситина болни? ); починали - 124 (точна причиана за смъртта. Положителния тест за ковид не означава, че човеък е починал от ковид)

Статистиката е манипулирана и тъпото е, че сте напълно наясно с това. Обаче не мога да разбера защо се правите на бити лисици?


Сега убеди ли се, или пак е фейк?!?
 


Сега убеди ли се, или пак е фейк?!?
Ами не. Не показваш нищо различно от преди върпоса ми.
 
И кое е манипулираното? Че всеки 3-ти вече е болен ли?
Това трябва само да ни радва. Нацията ни не боледува, а изгражда ефективен имунитет, щото е видно, че ваксините не дават такъв.
Трябва само да се стегне здравната система и да започне да лекува, а не да трепе хората и сме пушка.
 
Определено ще пиеш нещо, което въобще не е проучено и може да се окаже в пъти по-вредно от ваксината. Ама ти си знаеш.
Как да не е проучено? Минали са клинични изпитания и в момента се чака одобрение, което също става след проучване за ефективност и безопасност. Виж, ако и Мерк ги освободят от отговорност, ще си помисля. :)
 
Ок. Тогава ще продължа в същия дух, докато не се натрупат повече възражения. :)
Аз имам същото възражение. Мислех си, че само на deffnews трудно му разбирам. Като братя сте.

Отдавна стана ясно кой трябва да се ваксинира, ако иска да живее.

Проблемацията е че това са най-вече хора на по над 65-70, демек дебелоглави и неадаптивни.

И аз имам един такъв роднина и свен насилствено не знам как по друг начин може да стане.
И все пак ние дето сме млади тук и с много по-силен имунитет се дърпаме на това експериментално нещо. Презумпцията ти е, че ваксата за възрастните и болните е по-безопасна от вирОса. Ако това важи за тях, значи трябва да важи за всички.. Но много хора явно смятат ваксата за по-опасна за себе си и затова се дърпат да си я боднат.

Ще припомня, че за странични ефекти от ваксите отдаааавна не се говори. Не само че не се говори, не се и споменава. Медийната тишина обаче не означава непременно, че нищо не се случва. Но времето ще покаже, мисля че е въпрос на не много време тук във форума да си споделяме колко пострадали след ваксата знаем. И то имам предвид близки хора, а не познат на познат на познат.
 
Как разбираш кой е болен, кой заразен? Тестовете не са критерии.
То вече всеки иска положителен тест, за да избЕга от графеновия оксид. :)
 

Горе