Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
На @tedkata_m му се беше случвала случка в аптеката - на мен също слетобяд - чакам си отвън на опашка, наредили се 5 пенсионера, един до друг наблъскани - бабичката пред мен се храчи като тоберколозна и кашля - зад мен също. Без маски всичките. Не съм се карал с дъртофелниците, ама за , да ги отдалеча - палнах си цигара, и я раздимих, че да се усетят, да не стоят на 10см от тялото ми, ще кажеш, че улица няма, така се бяха наблъскали и чакат с книжките. Разбира се дъртите не разбраха намека и погледа, трябваше да и кажа да се раздалечат, да има място, да не ги 'димя' с цигарата.

После на излизане от аптеката, стоеше едната стара чанта пред мен от опашката - на стол до вратата - и я питам - маски няма ли - като КАШЛЯМЕ??? Вика -- "е що , то нали ги махнаха" ... - бахти дъртите дебили. Никакъв шанс да се замисли в кратуната, че хвърля бацили и се храчи като туберколозна на 30см от хора.

Хмм.. тва конфронтиране с пенсионери по аптеките далЕ нема да се окаже поредния страничен ефект..

Уж заради тЕх се боцвахте да ги пазите.. там херд, мерд имунити.. новите герои.
 
Хмм.. тва конфронтиране с пенсионери по аптеките далЕ нема да се окаже поредния страничен ефект..

Уж заради тЕх се боцвахте да ги пазите.. там херд, мерд имунити.. новите герои.

Той дядо ми почина от Ковид. Ти как би реагирал я обясни, ако някой почне да ти кашля в лицето едва ли не, при положение, че се редим пред аптека, и все трябва да си имаш едно наум, че не са най-здравите там.

@nandibandi не забравяй, че си имате кученце в отбор Геноцид - торбалана - който ако на ден не ме цитира 3 пъти и не се заяде и преправи, не може. От 3 месеца единственото мнение, което е писал, е за сенките вчера - всичко друго цитати и прости изречения да провокира.
 
Той дядо ми почина от Ковид. Ти как би реагирал я обясни, ако някой почне да ти кашля в лицето едва ли не, при положение, че се редим пред аптека, и все трябва да си имаш едно наум, че не са най-здравите там.

Съжалявам, за което.

Ако ходя до аптека и имам някакви съображения за моето МИ здраве, бих си сложил аз маска.. а да не разчитам на другите да ме пазят.
Простичко, но нервоспестяващо.
 
Пише ДоМбас, чул го онзи ден.
Така е, ама го е чул и разбрал. Освен това имах вербална информация за ситуацията в предходните месеци. Зетя е доктор по история, завършил в Москва - истински русофил. Аз съм неутрална в сравнение с него.

А понеже искаш данни за вредите от ваксите - чуй Кимчето. Аз я харесвам, но не както Дефи харесва Ети.

 
Няма какво да ги слушам изобщо. То целия свят се ваксинира, още вие сте на вълна, колко са опасни ваксините - на съвсем различни честоти сме.
 
Гледам не е и споменавано, за Северна Корея - и те ли са в кюпа с другите за конспирацията?
 
Я ги цитирай тези неща, просто ги дай тука какво си прочел, едно към едно, не да правиш съчинение в свободен стил.
Колко пъти бе лумпен, филтър ли имате пред очите? Таблицата, няколко мнения нагоре, директно от VAERS тя извадих, имаш и линк. Поне 10 пъти я цитирам, и пак не разбрал.
Бахти ботовете сте, направо тръпки ме побиват каква пихтия са направили от мозъчетата ви! Пред очите ти е, сдъвкано и изплюто от официалните бази данни за репорт на странични ефекти!
Няма какво да ги слушам изобщо. То целия свят се ваксинира, още вие сте на вълна, колко са опасни ваксините - на съвсем различни честоти сме.
Че сме на различни честоти е повече от очевидно. Тестовите медикаменти нещо ви разстройват честотите. И не се е ваксинирал светът, защото одобрена ваксина още няма. И не е цял свят, няма и 1/3 да са се наболи, в БГ примерно 20-тина % се излъгаха да се бодат, като видяха останалите 80% каква мазна корпоративна лъжа е, и си останаха ненабодени, за ужас на Урсула.
 
Върви обясни на тия дето ги поставяха пред избор. Или подписваш Оная Декларация и се бодеш, или безработен. Който има ипотека - вариантът му беше или иглата или на улицата.
Туй ли ти е доброволното? Дори в обществена тоалетна не ме пускаха, като не съм набоден. Осъдени престъпници имаха повече права от мен.

Тия дето кибичеха да проверяват за сертификат - юридически бяха за 5 години затвор. Който не е админ на лични данни го удря GDPR, а медицинският статус е под особена закрила.
На вас нищожествата не ви прави впечатление, утре ако рекат да ви бесят ще питате да си носите ли въже.
Нямам против "ваксината" да си свърши същинската работа, с помияри като вас не се живее! Що за гнида трябва да си, да се подиграваш на човек на легло, пострадал след втора доза!
18 хиляди регистрирани умрели, ще ви извади очите! Само от Файзър, само за САЩ, само регистрираните.
Нашите СМРАД-ове дума не даваха да се издума, че има пострадали от корпоративните експерименти. Щото същите тия държат и медиите, дето са ви подкарали към скотобойната.
Бесило им е малко, при стотици хиляди смъртни случаи да ме задължават да се бода. То от атомните бомбардировки по-малко жертви има!
Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
1​
0%​
6-17 Years
94​
0.01%​
18-29 Years
162​
0.02%​
30-39 Years
236​
0.03%​
40-49 Years
332​
0.05%​
50-59 Years
752​
0.1%​
60-64 Years
605​
0.08%​
65-79 Years
3,154​
0.43%​
80+ Years
3,881​
0.53%​
Unknown
8,982​
1.22%​
total
18,202​
2.48%​
Ето, почнах всеки ден да цитирам официалните репорти. Набодените изроди пак не разбрали!

Event Outcome
Death


total18,2022.48%
 
Изпляскал си тотално, намали интернета и измислените медии, и след година, две - може и да се оправиш.
 
Изпляскал си тотално, намали интернета и измислените медии, и след година, две - може и да се оправиш.
Специално зарад тебе го прецитирах, едва вчера ти извадих официалните данни. За 10-ти пореден път. Частичка от голямата трагедия.
Имаш и линк да провериш източник. Или ще обявиш държавния VAERS за измислена медия?
 
Последно редактирано от модератор:
Няма да цитираш разбира се - и знаем статистиката каква е - затова даваше пълната таблица, и се правеше на ударен, да прочетеш колко са починали и какви са 'опасните последствия' след 1 милиард ваксини.

Ти май беше тоя, дето не можеше да сметне проценти, и повтаряше, че смъртността на ваксините е 8 процента нали? Само не знам - горят ли ги тези по света - къде отиват, че нещо не виждаме това да се случва, нито в статистикиките, дето няма да ги дадеш, нито гробищата са препълнени по света.

Израел как бяха? 99 процента ваксинирани - как е там положението - измряха ли 8 процента от страната им?

И не обиждай като селянин, пак си се напил.
 
Няма да цитираш разбира се - и знаем статистиката каква е - затова даваше пълната таблица, и се правеше на ударен, да прочетеш колко са починали и какви са 'опасните последствия' след 1 милиард ваксини.

Ти май беше тоя, дето не можеше да сметне проценти, и повтаряше, че смъртността на ваксините е 8 процента нали?
Не съм повтарял такова. Около 6-7% по данните им, като събереш страничните ефекти общо. Увреждания, не смърт, смъртни са 2,48%, повече от смъртността от Ковид.
Линкът ще ти извади очите, може сам да видиш.
 
Това, което не знаеш, или се правиш на ударен е, че смъртност не се определя на база оплакали се от симптомите, а на база всички ваксинирани. "като събереш страничните ефекти общо" - и САЩ базата и тази на ЕС , не се проверява дали наистина има симптоми или няма - може и ти да пуснеш, че ти липсва мозъка, и ще минеш в таблицата.


Ахааа - ти вярно си бил идиот - тези проценти в таблицата, са съотношение спрямо другите симптоми, а не смъртност... майко мила...
Та тези проценти, които даваш, за смъртност, са всъщност 2.48% от 120 процента, които са попълнени в таблицата със симптоми, сложи ваксинираните без симптоми , и сметни процента смъртност - <0.0001


Така, понеже явно не ти върви математиката за първи клас. Случаите в таблицата може да видиш колко са - няма изчисления - от тези случаи, 2 процента смъртност, което представлява 0.0001 от общо ваксинираните - което е и смъртността.

Ако не може да разбереш това - обърни се към учителка по математика, да ти преподава начални уроци, защото е смешно, за втори път да се дебънкваш сам с линковете, които сам пускаш.
 
Няма да цитираш разбира се - и знаем статистиката каква е - затова даваше пълната таблица, и се правеше на ударен, да прочетеш колко са починали и какви са 'опасните последствия' след 1 милиард ваксини.

Ти май беше тоя, дето не можеше да сметне проценти, и повтаряше, че смъртността на ваксините е 8 процента нали? Само не знам - горят ли ги тези по света - къде отиват, че нещо не виждаме това да се случва, нито в статистикиките, дето няма да ги дадеш, нито гробищата са препълнени по света.

Израел как бяха? 99 процента ваксинирани - как е там положението - измряха ли 8 процента от страната им?

И не обиждай като селянин, пак си се напил.
Виж отпадък, след малко започва работния ми ден, алкохол не съм помирисвал от повече от 48 чАса.
Хитлер е бил по-човечен, "само" на евреите е посегнал. Надминахте го, в опит да избиете цял свят.
Дори да не са верни тия официалните данни,
вие углавни престъпници убивахте протестиращи, газихте ги с коне, блокирахте им банкови сметки, гонихте ни от работа, не ни пускахте в тоалетна дори. Плашихте и със затвор и колосални глоби, който откаже да се подложи на гешефтите на едни дето дори не сме ги избирали на избори.
Само за това ви е предостатъчно да висите разпнати като св. Петър, с главата надолу. Бесене ви е малко!
 
Понеже си антивакс, и може да не може да сметнеш, сега ще ти го сметна

f8348f90ecf1571f3ec132380407f6d6.png


300 000 000 ваксини ( въпреки че са повече - хайде с 300 милиона да смятаме ) , 18,202 смъртни случая - това прави смъртност при ФАЙЗЕР :


0.006067333333333333
 
Това, което не знаеш, или се правиш на ударен е, че смъртност не се определя на база оплакали се от симптомите, а на база всички ваксинирани. "като събереш страничните ефекти общо" - и САЩ базата и тази на ЕС , не се проверява дали наистина има симптоми или няма - може и ти да пуснеш, че ти липсва мозъка, и ще минеш в таблицата.


Ахааа - ти вярно си бил идиот - тези проценти в таблицата, са съотношение спрямо другите симптоми, а не смъртност... майко мила...
Та тези проценти, които даваш, за смъртност, са всъщност 2.48% от 120 процента, които са попълнени в таблицата със симптоми, сложи ваксинираните без симптоми , и сметни процента смъртност - <0.0001


Така, понеже явно не ти върви математиката за първи клас. Случаите в таблицата може да видиш колко са - няма изчисления - от тези случаи, 2 процента смъртност, което представлява 0.0001 от общо ваксинираните - което е и смъртността.

Ако не може да разбереш това - обърни се към учителка по математика, да ти преподава начални уроци, защото е смешно, за втори път да се дебънкваш сам с линковете, които сам пускаш.
Отпадък, без значение е дали 0.0001 от общо ваксинираните. Не ме интересува каква математика седи зад тия числа, просто ти ги цитирам.
Туй, че принуждавате хората да се подлагат на тия рискове, пък и не се знае след години какво ще ви се случи. Само дето нарушихте законите сте за военен трибунал, престъпления срещу човечеството!

0.006
Дори след кривите ти сметки - близо до 1% е смъртността, доста близо до тая на вируса.
 
Отпадък, без значение е дали 0.0001 от общо ваксинираните. Не ме интересува каква математика седи зад тия числа, просто ти ги цитирам.

Ми цитирай правилно, защо казваш, че смъртността е 2 процента, 2 процента от симптоматиката


И стига обижда като див селянин - всяко мнение ти е обида, а се излагаш от 3 поста не може да прочетеш дори какво линкваш.

Сега като видя, че си в грешка: "МЕН НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА МАТЕМАТИКАТА" - е как не те интересува, като врънкаш за твоите статистики от 30 минути, сега разбра ли колко е смъртността? Ще ти повторя:
0.006067333333333333
 
Ми цитирай правилно, защо казваш, че смъртността е 2 процента, 2 процента от симптоматиката
Лумпен, май не можеш да разбереш, че ти набивам в инокулираната лейка нещо съвсем друго. Медицината на медиците, статистиката на математиците, не им се бъркам.
Вие се набъркахте в личния избор на хората. За туй става въпрос, и 400 страници тема не може да вденете.
Не споря за цифрите, искам си само Конституционните права. И тоя дето ги наруши да си поеме последствията в затвора.
 
0.006
Дори след кривите ти сметки - близо до 1% е смъртността, доста близо до тая на вируса.

0.006 е близо до 1 - мамин сладък той - математик бе, умен, умен, майчето ти е разправяла на всички приятелки колко си умничък като малък и СПЕЦИАЛЕН, нали?
- аз спирам да пиша, файдата е никаква, щом смяташ, че 0.001 е близо до 1. То и 1000 е близо до 1.
 
0.006 е близо до 1 - мамин сладък той - математик бе, умен, умен - аз спирам да пиша, файдата е никаква, щом смяташ, че 0.001 е близо до 1. То и 1000 е близо до 1.
Казах ти, цифричките си ги бъркайте както ви хареса. Искам да спазваме законите, не някаква неизбирана лелка да ме задължава на корпоративни отрови, договаряни в темна доба, засекретени договори, и разделен на 2 научен свят колко са безопасни.
ЕМА нашите европейците, там може да се види колко % от репортнатите случаи са с постоянни, сериозни последици. Около 40% от милион и нещо репорта. Линкът ти го дадох също, само че мозъчетата вече са ви ги повредили да го видите.
Не споря за цифри, искам вие инокулираните боклуци да ни се махате от очите, на нас нормалните хора! Все още на хартия имаме човешки права, вие вече сте биомаса в ръчичките на 2-3 мега корпорации. Не ни интересувате.
 

Горе