Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Aaaa, ама ти си редактира набръже поста - отменям лайка!:D Кви 20+ години, моля ти са... Па както си решиш га мисли (те програмите си вървят тъй или инак).
Не знам как ще им сложат чипове като още не могат да направят едно електронно правителство, дигитално плащане, половината не могат да ползват айфон
 

Първи етап (2015 – 2025 г.)​





Втори етап (2025 - 2035 г.)​





Трети етап (2035 - 2045 г.)​

Нещо банкетчета ще има ли между етапите? Така скачане от един в друг, може да стресира населението.
 
Нещо банкетчета ще има ли между етапите? Така скачане от един в друг, може да стресира населението.
Както обикновено: ще има и ще няма това, което на Христонев му е удобно да има или няма. Обичайното.
 
Браво! И аз наесен, евала!!!
Нали си преболедувал, защо? Всъщност, действай. Подкрепям решението ти. ;)
 
Тука са ва щракнали, Тедка:
FWFM_ugXEAAKDcH

Хубаво сте излязли.
 
Тука са ва щракнали, Тедка:
FWFM_ugXEAAKDcH

Хубаво сте излязли.

Тва второто от ляво на дясно (задната редица) Криско лЕ е?
 
Тва второто от ляво на дясно (задната редица) Криско лЕ е?
Той, той. Имал и нова песен разбрах.

Ний сме заедно на снимката между другото, аз съм тоя най-хубавото момче (с червенкото на гащите).
 
Някой от вас слагал ли си е ваксина за тетанус или задължителните за тетанус+дифтерия - на 25г, 35г, 45г, 55г ?
Че един пирон леко ме нападна и ся един лекар слагай, другия недей …
 
Някой от вас слагал ли си е ваксина за тетанус или задължителните за тетанус+дифтерия - на 25г, 35г, 45г, 55г ?
Че един пирон леко ме нападна и ся един лекар слагай, другия недей …
Всички (мисля) имаме ваксина срещу тетанус, а в такива случаи задължително се слага. Е, освен ако няма медицински противопоказания.

Какво те притеснява?
 
Някой от вас слагал ли си е ваксина за тетанус или задължителните за тетанус+дифтерия - на 25г, 35г, 45г, 55г ?
Че един пирон леко ме нападна и ся един лекар слагай, другия недей …
Аз съм спец по Ковида, не знам... Ако е ръждив, слагай да ти е мирна главата.
 
Всички (мисля) имаме ваксина срещу тетанус, а в такива случаи задължително се слага. Е, освен ако няма медицински противопоказания.

Какво те притеснява?
Тетанус се слага на всеки 10г. Ако някой си е сложил на 17г сега няма никаква ефикасност. Слагат се на 12,17,25,35,45,55..
Аз на 12 и 17 имам.
Лекарите казаха, че ако искам мога да сложа ваксина за тетанус.
Раната е малка и затова не знам дали си заслужава.

Ревматолога - слагай
Личен лекар - слагай
Кожен лекар - няма смисъл, недей
Имунолога - ако искаш сложи, макар ме вероятността е малка, защото раната е малка
 
Аз съм спец по Ковида, не знам... Ако е ръждив, слагай да ти е мирна главата.
Ми на върха дето се обучих няма ръжда, има нагоре, но и ръцете ми бяха мръсни, щот чистих колата. Раната е сякаш си боцнал ръката с игла и малка дупка с 1 капка кръв..
затова и един ми казва слагай, другия недей и ся..
 
Ми на върха дето се обучих няма ръжда, има нагоре, но и ръцете ми бяха мръсни, щот чистих колата. Раната е сякаш си боцнал ръката с игла и малка дупка с 1 капка кръв..
затова и един ми казва слагай, другия недей и ся..
Е, при такива тежки случай най-много сеъжалявам, че нямаме медицински хеликоптери.

Мите, ако нямаш тежко автоимунно или друго хронично заболяване, те обявявам официално за хипохондрика на форума.

Ако имаш, се извинявам за грубата шега. :)

На пирони, на тел, на всякакви гадости съм се бола и драскала - нищо ми няма.

Едната ми сестра (айде пак) я ухапа техния котарак. Тогава ѝ сложиха тетанус извън имунизационния календар. Незнайно защо.
 

Горе