Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тебе май с кожена инжекция са те боцкали. Демек некой яко ти го спуща между филийте
На това прилича. (Но що "боцкали" в минало време, чувал съм, че тия работи се услаждали...)
 
Ахахаха, болниците убили хората, малееее, егати вица! Те там по собствено желание ходят, ясно. Малеее, дано изтриеш тая тъпотия, дето написа.
Направо давай да разстреляме лекарите, че те били убийци.
Тедка, за ветеран в темата какъвто си, да се правиш на изненадан за нещо за което сме говорили толкова много пъти от самото начало е твърде нелепо и фейк. Следващия път се постарай повече :)
 
Тедка, за ветеран в темата какъвто си, да се правиш на изненадан за нещо за което сме говорили толкова много пъти от самото начало е твърде нелепо и фейк. Следващия път се постарай повече :)
Ясно, значи спираме да ходим по доктори. Ще го караме на хомеопатия...Пък който оцелее. Ти си гений!
 
Ясно, значи спираме да ходим по доктори. Ще го караме на хомеопатия...Пък който оцелее. Ти си гений!
Значи спираме да ходим по доктори и караме на хомеопатия когато теста казва Ковид. Пък който оцелее. За други случаи нищо не съм казвал, то си е според проблема.
 
Значи спираме да ходим по доктори и караме на хомеопатия когато теста казва Ковид. Пък който оцелее. За други случаи нищо не съм казвал, то си е според проблема.
Майкооо, утрепа половин България с това изказване. Няма какво повече да добавя. Прави любов, а не война.
 
Тедкааа, аз искам само да кажа, че сте такиви късметлии, дето попаднахте на такиви умни и въпитани, сдържани и емпатични антиваки, като нас. Възмутен съм от това, дето прочетох от някакъв и ще го споделя тук, с всички вас. Ето вижте за каква простащина говоря (цензурирал съм, че ме е срам чак):

Искам да се ваксинираш
да се боцкаш без да спираш.
Втора, трета и четвърта.
После бустер. После мъртъв.

Ръгай смело, давай рамо.
После "пак съм болен, мамо!".
Кеф ти файцер, кеф ти астра -
датаей*а в п*дераста.

---

Сега разбирате колко сме готини ние тук.
 
Ама стига с тоя спор за бустери и ваксини.
Сега е сезона на чехлите, банските и готините...мокасини!
Админе, сами не можем, СПРИ ни!
А ти Файзер/Астро, защити ни!
Не за вечно, не за много години.
Само за сезона помогни ни.
Зимата е дълга, лятото е Mini.
Нека се порадваме на
.. вълните морски, сини.
После ще се боцкаме и през ден, но сега пази ни!

И стига вече с тия рими!!!
 
На който му стига - да спира; на нас не ни стига и смятаме да продължим много дълго.
 
Админе, сами не можем, СПРИ ни!
Майка ти не те спряла като дошло времето да се изцвъкаш на тоя свят. Молиш се на някой дето и без това ще му умре проекта. Имам предвид тоя форум.
 
Майка ти не те спряла като дошло времето да се изцвъкаш на тоя свят. Молиш се на някой дето и без това ще му умре проекта. Имам предвид тоя форум.
"Стига с тез вакси, админе спри че не можем сами, да говорим за хубавите неща: морето, бикини, бански"

Сега, че тече и напредва най-големият и безпрецедентен в историята ход към невиждан фашистки режим с разчистване на 80-90%, генна модификация и свързване на говедата в мрежа, технократски контрол с отстраняване на несъгласните, не е толко важно.

(То всъщност за някои не тече, това е дезинфо, нали, и те често казват, че "Тия неща са преекспонирани и всъщност винаги са се случвали, хората сами си търсят контрола и тия отгоре няма нужда да правят такива големи планове за налагане на контрол", и т.н. И вместо информиране, разсъждения и разговори по тия глупави теми, те предпочитат истинските неща от живота: сезонни удоволствия, приятно спокойно прекарване, умствен комфорт подпрян на доказаните нАучни факти...)

Важното е Ваньо да не псува, което вече е истинско престъпление сравнимо с апокалипсис. Всичко друго е у ред.:)
 
Последно редактирано:
Другарю @кретенИум, искам лично да ти благодаря, защото ти, чрез своевременните си и адекватни реакции на моите постове, ми даваш самочувствие и кураж да продължа все така. Откак се появи ми вдъхна нови сили и повдигна позавехналият ми ищах за форумване. Чувствам те истински другар и смело мога да кажа, че те обичам.

Но, моля те, сподели нещо за себе си, ако желаеш; на всички ни е любопитно да те опознаем.
 
Майка ти не те спряла като дошло времето да се изцвъкаш на тоя свят. Молиш се на някой дето и без това ще му умре проекта. Имам предвид тоя форум.
Хайде да спазваме етикеция и да не си говорим за майки и Фройд коплекси? Дано си не повече от 13г, че иначе не говори добре за теб такъв тип нападка
Явно те бива с пръстчетата. АЛФА!
 
Ама стига с тоя спор за бустери и ваксини.
Сега е сезона на чехлите, банските и готините...мокасини!
Админе, сами не можем, СПРИ ни!
А ти Файзер/Астро, защити ни!
Не за вечно, не за много години.
Само за сезона помогни ни.
Зимата е дълга, лятото е Mini.
Нека се порадваме на
.. вълните морски, сини.
После ще се боцкаме и през ден, но сега пази ни!

И стига вече с тия рими!!!
Директно ви каня във strangerzone.info | форума за авторска и спонтанна поезия и проза. Само че няма кой да ми го инсталира това phpbb...
 
Тедкааа, аз искам само да кажа, че сте такиви късметлии, дето попаднахте на такиви умни и въпитани, сдържани и емпатични антиваки, като нас. Възмутен съм от това, дето прочетох от някакъв и ще го споделя тук, с всички вас. Ето вижте за каква простащина говоря (цензурирал съм, че ме е срам чак):

Искам да се ваксинираш
да се боцкаш без да спираш.
Втора, трета и четвърта.
После бустер. После мъртъв.

Ръгай смело, давай рамо.
После "пак съм болен, мамо!".
Кеф ти файцер, кеф ти астра -
датаей*а в п*дераста.

---

Сега разбирате колко сме готини ние тук.
Съвсем сериозно ти казвам, че дали този италик е твой или не, Ми-то те утрепа с рими.
 
Хайде да спазваме етикеция и да не си говорим за майки и Фройд коплекси? Дано си не повече от 13г, че иначе не говори добре за теб такъв тип нападка
Явно те бива с пръстчетата. АЛФА!
Админ в такива теми е мръсна дума. Особено като отворите приказка Антихристът да ме задължава на редовна инокулация. Оня ден го слушам да мрънка да цензурирал целия нет, добитъкът да не можело да споделя за скотобойната.
 
Абе, Славчев, ти на всичко се хилиш, как го правиш тоя бизнес??? Ако някой не те кефи, ама ти дава парички хилиш ли му се? Фейсът като удари балтията, хилиш ли му се на Марк? Или си по-нисък от тревичката? Подозирам, че е второто.
 
Абе, Славчев, ти на всичко се хилиш, как го правиш тоя бизнес??? Ако някой не те кефи, ама ти дава парички хилиш ли му се? Фейсът като удари балтията, хилиш ли му се на Марк? Или си по-нисък от тревичката? Подозирам, че е второто.
Смешни сте ми бе мише, как няма да ти се хиля, като си с интелект на третокласник и нямаш 1 смислено изказване в целия форум. Освен да си правя гаргара с теб за друго не ставаш. Мен не ме мисли, гледай си в твоята паничка ;)
 

Горе