Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Смешни сте ми бе мише, как няма да ти се хиля, като си с интелект на третокласник и нямаш 1 смислено изказване в целия форум. Освен да си правя гаргара с теб за друго не ставаш. Мен не ме мисли, гледай си в твоята паничка ;)
Аз отдавна не те мисля, те развалените плочи не се оправят.
 
АНТИВАКСЪР си прави гаргара с някого - падам. Не разбира , че живота си е направил гаргара вече с него хаухауауха. Свинаря пасков не е ли пускал ново видео, да ни го споделят тука?
 
Последно редактирано:
Майкооо, утрепа половин България с това изказване. Няма какво повече да добавя. Прави любов, а не война.
Точно в това е проблема. Не само ти, а и всичките про-ваксъри отдавна нямате какво да добавите. Единствено повтаряте каквото са ви казали по телевизията, което ние всички го знаем. За последно тук във форума съм имал по-интересно обменяне на гледни точки може би с Камен още през 2020 по времето на маските. След това ви набиха в главите тия две думички "конспиратор" и "антиваксър" и от тогава само това знаете да повтаряте. Това е супер отегчително.

Междувременно никое от очакванията ви не се сбъдна. Нито измре половината планета, нито изчезна вирусчето, мерките не ви спасиха и всички хванахте вируса така или иначе, а от ваксинтие файда не се видя и трябваше Путин да влезне в Украйна за да намалеят случаите. Единствената полза от цялата работа беше, че хората зорлем се научиха на дистанционна работа и обучение.
 
АНТИВАКСЪР си прави гаргара с някого - падам. Не разбира , че живота си е направил гаргара вече с него хаухауауха. Свинаря пасков не е ли пускал ново видео, да ни го споделят тука?
Тедка, ти ли си?
 
Тедка, ти ли си?

Здравей Докторе! Дебънкна ли вирусите и ваксините като цяло и защо има ваксини? Ходи мисли - ако не можеш да го измъдриш, провери някое видео от свинаря Пасков - може там да се крие истината.
 
Последно редактирано:
G-тата и Дабъл G-tata (Snoop DoGG) са по-скоро на Нига и Дог обръщение, което би било обида и дискриминацияи. Все пак миналата НГ нямаше заря на много места, защото видиш ли се стресирали кучетата и не е хуманно ;).
Това дето го извадиха с Еминем сигурно трябва да е химна на антиваксърите? Но много се съмнявам.
 
Точно в това е проблема. Не само ти, а и всичките про-ваксъри отдавна нямате какво да добавите. Единствено повтаряте каквото са ви казали по телевизията, което ние всички го знаем. За последно тук във форума съм имал по-интересно обменяне на гледни точки може би с Камен още през 2020 по времето на маските. След това ви набиха в главите тия две думички "конспиратор" и "антиваксър" и от тогава само това знаете да повтаряте. Това е супер отегчително.

Междувременно никое от очакванията ви не се сбъдна. Нито измре половината планета, нито изчезна вирусчето, мерките не ви спасиха и всички хванахте вируса така или иначе, а от ваксинтие файда не се видя и трябваше Путин да влезне в Украйна за да намалеят случаите. Единствената полза от цялата работа беше, че хората зорлем се научиха на дистанционна работа и обучение.
Че аз и преди това си бачках от нас, хахаха. И сто пъти ти повторих, че аз имам ОСНОВАНИЯ да е ваксинирам. Медицински. Ама явно си твърде вглъбен в теориите си.
 
Плюете лекарите, ама като счупите крайник сте при тях. Плюете банките, ама държите парите си там, нали?
Плюете законите, ама като ви глобят за превишена скорост си плащате като попове, нали?
Форумни драскачи и нищо повече.
 
Редно ли е да се наричат антиваксъри хората които са против цирка корона вирус и измислените му ваксини?
Това май за 20 път го пиша
 
Здравей Докторе! Дебънкна ли вирусите и ваксините като цяло и защо има ваксини? Ходи мисли - ако не можеш да го измъдриш, провери някое видео от свинаря Пасков - може там да се крие истината.
Виж сега. Когато си пишете с Ванчо си се псувайте и се дръжте като деца от детската градина колкото си искате. Когато аз ти пиша, аз очаквам и настоявам за отговори от пораснал човек. Питах те най-културно според теб за какво служат ваксините, ти вместо това взе да ми се правиш на кретен. Но явно това ти е целта в тая тема, което след събитията през последните 2.5 години е напълно разбираемо.

Плюете лекарите, ама като счупите крайник сте при тях. Плюете банките, ама държите парите си там, нали?
Плюете законите, ама като ви глобят за превишена скорост си плащате като попове, нали?
Форумни драскачи и нищо повече.
Тедка, Тедка... до кога ще изкривяваш всичко прочетено. Никой не е говорил за счупени крайници в тая тема. Поясних, че за случаи различни от Короната е според проблема. Т.е. ако проблема е Корона - НЕ отиваш на доктор. Ако проблема не е Корона - отиваш или не, зависи от проблема. При счупен крайник отиваш, и то незабавно, щото трябва възможно най-бързо да се снима, намести и обездвижи.

Тъпо е, че всеки път трябва да ти се обясняват елементарни неща толкова детайлно, а ти все да не си разбрал. Още по-тъпо е, че не изглежда да се правиш на шут като ReminD, а изглежда просто си си такъв. При това положение моя съвет е да си намериш занимания на по-приятно място и с други хора - такива, че да не ти напомнят постоянно за по-слабия ти интелект :)
 
Редно ли е да се наричат антиваксъри хората които са против цирка корона вирус и измислените му ваксини?
Това май за 20 път го пиша
Е как да се наричат. Проваксъри ли.
 
Редно ли е да се наричат антиваксъри
От дете съм ваксан по пълна програма. Като изкарат за Ковид ще си туря. В момента инокулацията е по-опасна от вируса.
 
Бой мандръсане и сръбско!
Уж не е просто момче, а се хили като простак на чужди трагедии.
 
Уж не е просто момче, а се хили като простак на чужди трагедии.
Мани туй ами се мъчи да докара трагедията и при нас. Както са принудили даскалицата да се набоде, че да си запази работата... иска и тука тъй да избиват народа. Както и да го погледнеш си е убийство!
 
Мани туй ами се мъчи да докара трагедията и при нас. Както са принудили даскалицата да се набоде, че да си запази работата... иска и тука тъй да избиват народа. Както и да го погледнеш си е убийство!
Онзи другия умник етерката, ще ми се хили и той на
Няма споко, тук номера няма да мине.
 

Горе