Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Хайде ще гледаме модерна. Да видим твърдението ти, че 40% са изпукали ot оплакалите се.

Иначе добре са се сетили на всяка страница, да пишат, и да предупреждават такива като тебе, че не можете сами да разчитате данните и да ги анализирате.



800 милиона дози, колко викаш са умрели според тебе? 40% на тея 360 000 случая?
Тия 40% са някъде из таблиците, и сайтът им е невъзможен за нормална навигация. Трябва да тръгнеш от определена входна точка, системата ти дава сесия и тогава изобщо може да намериш нещо. Пускал съм ви ги тия неща, в тая тема, ся ми е работен ден, довечера ако съм на кеф пак ще го цитирам.
Значи тъй станахме, искаха ми да подписвам информирано съгласие, ама не можело сам да се информирам. Някои хора изгубиха работата си, защото се НЕсъгласиха информирано, на Мангъров дори прокуратура пращаха, понеже е доцент по тая материя, а лекарският съюз дето го заплашваха нямаха и един имунолог.
Нямам против чудовищните ви фашистки експериментчета за милиарди, против съм да ги натрапвате при очевидния провал на тоя експеримент. Ето ся Урсулата нови милиони дози ни продава, направо не знаят граници тия отрепки неизбирани.

п.с. Горе ви мина край ушите, произвеждат и внасят огромно количество затворнически, проследяващи гривни. Не им мина номера със зеления сертификат, няма да мирясат докато не докарат тромбоза и на последното пеленаче. Хитлер е можел само да блянува за такъв електронен концлагер, да затваря и тероризира цели континенти без да има толкова затвори.
 
Последно редактирано:
Нямам против чудовищните ви фашистки експериментчета за милиарди, против съм да ги натрапвате при очевидния провал на тоя експеримент. Ето ся Урсулата нови милиони дози ни продава, направо не знаят граници тия отрепки неизбирани.

п.с. Горе ви мина край ушите, произвеждат и внасят огромно количество затворнически, проследяващи гривни. Не им мина номера със зеления сертификат, няма да мирясат докато не докарат тромбоза и на последното пеленаче. Хитлер е можел само да блянува за такъв електронен концлагер, да затваря и тероризира цели континенти без да има толкова затвори.


Хубаво е, че си вярваш. После освидетелстването ще ти е лесно и няма да имаш големи ходения по мъките.
 
Ти кога ще пукнеш, че да ни освободиш от простотиите си?
Само това ли можа да измислиш? Ти си просто поредния, който не намира начин да отговори на мой пост и вместо това изръсва нещо от този сорт. Не знам защо въобще пишете в тая тема когато сте толкова неподготвени. По-лесно би било просто да не отговаряте, вместо така да се излагате.
 
Само това ли можа да измислиш? Ти си просто поредния, който не намира начин да отговори на мой пост и вместо това изръсва нещо от този сорт. Не знам защо въобще пишете в тая тема когато сте толкова неподготвени. По-лесно би било просто да не отговаряте, вместо така да се излагате.

Присмиваме се.
 
Хубаво е, че си вярваш. После освидетелстването ще ти е лесно и няма да имаш големи ходения по мъките.
Горе ти давам най-научните и официални статистики. На кое да не вярвам, нали в науката щяхме да вярваме? Те ти наука, стотина хиляди официално пукнали от въхсина, при това поразяват основно млади здрави хора. Корпоративната ви наука де ме беше окошарила като престъпник - измисли термина "внезапна смърт". Като в 1984 на Оруел, измислят си думичката и готово, всичко е ОК.
Само дето самия шеф на Файзър не щеше да си ползва продукта!
 
Горе ти давам най-научните и официални статистики. На кое да не вярвам, нали в науката щяхме да вярваме? Те ти наука, стотина хиляди официално пукнали от въхсина, при това поразяват основно млади здрави хора. Корпоративната ви наука де ме беше окошарила като престъпник - измисли термина "внезапна смърт". Като в 1984 на Оруел, измислят си думичката и готово, всичко е ОК.
Само дето самия шеф на Файзър не щеше да си ползва продукта!

Освен, че и числата не виждаш, явно и барчетата и линеарните чартове не ги виждаш. Остави.
 
Присмиваме се.
Аха, присмивате се. Заели сте позицията на наивните хипохондрици, вярващи на някаква модерна фантастична логика, спусната ви от медиите. И когато от вас се очаква да отговорите нещо на нормалната земна логика, вие отвръщате с абсолютна глупост, мислейки си че се присмивате. Реално се излагате всеки път, ама не можете да го видите.
 
Аха, присмивате се. Заели сте позицията на наивните хипохондрици, вярващи на някаква модерна фантастична логика, спусната ви от медиите. И когато от вас се очаква да отговорите нещо на нормалната земна логика, вие отвръщате с абсолютна глупост, мислейки си че се присмивате. Реално се излагате всеки път, ама не можете да го видите.
Господ почна да си прибира идиотите, обратната Дарвинова селекция никой не я е отменял. Нямам против за тая работа, ама що с глупостта си искаха да повлекат и останалия свят.
Искам Нюрнберг 2, искам като искат от мене да се спазват законите, ся да си отговарят за тоталния фашизъм. Погазиха половината правни норми, направиха "наука" смешен презрян термин, не стига им дето си попиляха имунните системи, че и поколението си помъкнаха.
Искам мъст и възмездие, аз явно не съм добър християнин. Искам тия закони да се спазват, не избирателно да ми решава Урсула кой е евреин. Пак за нови милиони бустери приказват, след като и глухите разбраха, че сеят смърт повече от атомни бомбардировки! Буквално!
 
 
Добре бе, Ковида не го отричаме, кво правим насреща? Тия боклуци дето ги продава фарма мафията се оказа, че хем не работят, хем са смъртоносни.

Решението да се набодеш като ваксинирана кокошка не решава проблем, само създава нов!
 
Решението да се набодеш като ваксинирана кокошка не решава проблем, само създава нов!
Че то така работи фармацевтиката (а и не само) от много много години. Каква е изгодата да те излекуват или да се създаде нещо вечно или по-дълготрайно? Стремеж към фалит? Погледни автомобилите, телефоните и така нататък. Колко години средно живот на експлоатация са имали преди и колко сега?

Разликата между Хипократ и хипокрит е много малка, както виждаш ;). Толкова малка, че явно и медицината не я забелязва и доста лекари в наши дни полагат "Хипокритова клетва".
 
Че то така работи фармацевтиката (а и не само) от много много години. Каква е изгодата да те излекуват или да се създаде нещо вечно или по-дълготрайно? Стремеж към фалит? Погледни автомобилите, телефоните и така нататък. Колко години средно живот на експлоатация са имали преди и колко сега?

Разликата между Хипократ и хипокрит е много малка, както виждаш ;). Толкова малка, че явно и медицината не я забелязва и доста лекари в наши дни полагат "Хипокритова клетва".
Това е навсякъде, хората изкрейзиха за още и още, и пандемии, войни, инфлации ги оскотяват още повече. И в здравеопазването хората не са по-различни. Все по-малко стават съвестните и там, гледат да вземат парите. Познавам много медицински работници, това което е било преди 20, преди 10 години е вече много различно. А пък да не говорим за някакви изпозавършили работнически факултет навремето, некадърници от класа.
 
Това е навсякъде, хората изкрейзиха за още и още, и пандемии, войни, инфлации ги оскотяват още повече. И в здравеопазването хората не са по-различни. Все по-малко стават съвестните и там, гледат да вземат парите. Познавам много медицински работници, това което е било преди 20, преди 10 години е вече много различно. А пък да не говорим за някакви изпозавършили работнически факултет навремето, некадърници от класа.
Дето има един лаф "В последните години медицината се разви с такива главоломни темпове, че почти не останаха здрави хора" o_O
 
Последно редактирано:
Дори в трагичните новини може да се намери лъч светлина:
Пак вчера известната фамилия на ексшефа на ДАИ Иван Василев загуби сина си Димитър, данъчен инспектор в НАП Благоевград.
Един рекетьор по-малко :)

Колкото до тоя Вълчев... бих препоръчал на всеки да НЕ слуша бивши и настоящи политици, кандидат-политици, роднини на политици и въобще всеки имащ нещо общо с политиката, никога. Независимо какво приказват. Тия хора всичките са психопати, лъжци и манипулатори, и това е вярно сигурно в 99.999% от случаите, т.е. практически винаги.
 
олкото до тоя Вълчев... бих препоръчал на всеки да НЕ слуша бивши и настоящи политици
Еми в случая е прав. Неправомерното мачкане на елементарни човешки права, като зеления сертификат, е злоупотреба със служебно положение, пандела от 5 години нагоре.
Фашистите в Австрия дето искаха да пандизят който откаже зловещите им смъртоносни експерименти, и тоя канадеца Трюдо, дето ги кара да избират или ГМО манипулация, или фалит и на улицата...
Тия са направо за бесилката. Беше преди 70 години, време си е пак. Нацистите са ги бесели с особена злоба, спускали са ги от ниско, да не им се троши врата, и агонията да е на макс. Те такова заслужават тия изверги. Нямам против експериментите им, обаче да ни задължават е престъпление срещу човечеството. Жертвите надминаха тия на Хирошима и Нагасаки, при това не сме във война.
 
Последно редактирано:
Еми в случая е прав.
Той може да е прав в случая, но все пак е политик, а като такъв винаги има задна мисъл. Освен това тия неща де ги приказва не ги е измислил той, отдавна са казани. Така че когато видиш политик, най-доброто което можеш да направиш е да го спреш. Ако хората по света имаха такива елементарни принципи, щяхме да сме в много по-добро положение.
 

Горе