Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
геополитическите спорове не са попречили на плана на Г-20 за създаване на пандемичен фонд, за да се гарантира, че хората навсякъде – и особено бедните – ще бъдат инжектирани своевременно.
Eй, много им пречим ние бедните. Урсула не е избирана, пуснаха я с парашута, осигури милиарди на бизнеса на мъжа си. Седемте ѝ изчадия ще живеят като за богати, ние като бедни искаше да ни вкарва в затвор, ПЛЮС глоба колкото за нова кола, ако откажем отровите им. Щото сме бедни. Филип хубави тъй е измъчвал само бедни, набеждавал ги за вещици.
Поне фонд за пострадали от въхсини да бяха направили, пък то сега като те осакатят и те изхвърлят да се мъчиш като куче, досущ като антиутопията на Елизиум, само че с принудителен характер.
 
Значи чакаме следващата пандемия, няма да смеят да е тази зима, но след 2-3 години пак ще гледаме циркове

Ти до есента чакаше и златния китайски юан да срине еврото и долара, и рублата да просперира, а на Путин да му клякат всички.
 
Това в Украйа вече си прилича на чиста договорка, театъра си върви, а на други нива си бачкат заедно против гоите.
Тия докато не набоцкат с буламача си 95% от хората няма да се успокоят.
 
Едит: грешна тема, дей*а.
 
Това в Украйа вече си прилича на чиста договорка, театъра си върви, а на други нива си бачкат заедно против гоите.
Тия докато не набоцкат с буламача си 95% от хората няма да се успокоят.

Разбирач голям.
 
В Швейцария двама известни адвокати завеждат колективно дело срещу тяхната служба за одобрение на лекарства, заради допускането на вълшебната течност за употреба върху населението. Пълномощници са на стотици тежко увредени и на наследниците на случайно загинали.
 
В Швейцария двама известни адвокати завеждат колективно дело срещу тяхната служба за одобрение на лекарства, заради допускането на вълшебната течност за употреба върху населението. Пълномощници са на стотици тежко увредени и на наследниците на случайно загинали.
На въжето ги искаме, за дето ни задължаваха да им ползваме опасните препарати, че и със затвор и колосални глоби плашиха. Потъпкаха Конституция и половината закони, заради пустата печалбица на Урсулата. 50 милиарда далавера. Полза нулева, най-набодените нации влязоха в най-свирепите локдауни. Направо ни продадоха като добитък, на дребни лотове по 50 милиона capita (глава добитък).
Capita-лизъм!
От фашизъм по-лошо, Хитлер поне е ходил на избори, и е имал одобрението на народа. Дори Холокоста са го вкарали в закон.
Тия боклуци нито сме ги избирали, нито на пазарен принцип работят, нито закони и Конституции зачитат. Нарушиха ми най-елементарни човешки права, без да съм осъден престъпник ми забраниха да влизам в обществени заведения. Щото съм здрав, и щото не съм им ползвал изродските експерименти, дето правят кръвта на парцал.
 
Последно редактирано:
На въжето ги искаме, за дето ни задължаваха да им ползваме опасните препарати, че и със затвор и колосални глоби плашиха. Потъпкаха Конституция и половината закони, заради пустата печалбица на Урсулата. 50 милиарда далавера. Полза нулева, най-набодените нации влязоха в най-свирепите локдауни. Направо ни продадоха като добитък, на дребни лотове по 50 милиона capita (глава добитък).
Capita-лизъм!
От фашизъм по-лошо, Хитлер поне е ходил на избори, и е имал одобрението на народа. Дори Холокоста са го вкарали в закон.
Тия боклуци нито сме ги избирали, нито на пазарен принцип работят, нито закони и Конституции зачитат. Нарушиха ми най-елементарни човешки права, без да съм осъден престъпник ми забраниха да влизам в обществени заведения. Щото съм здрав, и щото не съм им ползвал изродските експерименти, дето правят кръвта на парцал.
На никого не са му опирали пистолет и игла, че да избере едното от двете. Огромната част се редяха с часове на опашки даже. Именно заради тях успя и плана до някъде... Не се радвам и не злобея, но и спрях да ги съжалявам. Достатъчно хейт отнесох от част от колегите, както и от част от роднините и приятелите.
 
На никого не са му опирали пистолет и игла, че да избере едното от двете. Огромната част се редяха с часове на опашки даже. Именно заради тях успя и плана до някъде... Не се радвам и не злобея, но и спрях да ги съжалявам. Достатъчно хейт отнесох от част от колегите, както и от част от роднините и приятелите.
Еми в Австрия именно с пистолет и игла ги бяха подкарали. Искаха да ги пандизят, и колосални глоби, ако откажат да си направят кръвта на желе.
Малко им е бесене на тия изверги, не се сещам достойно наказание. Дори убиха няколко човека, на протест срещу принудителните медицински опити. Над 300 000 човека избиха, основно млади хора, дето щяха да изкарат вируса и да са живи и здрави сега. По-силна им е имунната система, и точно тя свръх реагира на въхсината.
 
Еми в Австрия именно с пистолет и игла ги бяха подкарали. Искаха да ги пандизят, и колосални глоби, ако откажат да си направят кръвта на желе.
Малко им е бесене на тия изверги, не се сещам достойно наказание. Дори убиха няколко човека, на протест срещу принудителните медицински опити. Над 300 000 човека избиха, основно млади хора, дето щяха да изкарат вируса и да са живи и здрави сега. По-силна им е имунната система, и точно тя свръх реагира на въхсината.
В Австрия точно не са, а иначе убиха там д-р Андреас Ноак, най-добрия химик в Европа в областта на въглеродните съединения. Просто и там, и в Германия можеше да се ходи само до хранителния магазин и до дюнерджийницата. И в ДМ ме пускаха също, защото и там се продават хр. стоки малко.
 
В Австрия точно не са, а иначе убиха там д-р Андреас Ноак, най-добрия химик в Европа в областта на въглеродните съединения. Просто и там, и в Германия можеше да се ходи само до хранителния магазин и до дюнерджийницата. И в ДМ ме пускаха също, защото и там се продават хр. стоки малко.
На някакъв протест мисля в Холандия, с далечна снайперска стрелба разстреляха двама протестиращи, отказващи да се инокулират.
Малко им е бесило, като ти казвам. СС-овците на Хитлер са ги бесели от ниско, да се мъчат повече. Саддам го обесиха, дали и Кадафи не беше пак тъй, някои диктатори се самозабравят. 300 000 умрели от въхсините им надминават атомните бомбардиривки над Япония, и то в пъти.
БОКЛУЦИ!

ReminD, кво се смееш бе мърсък, за убитите ли ти е много смешно? Ако бяха убили брат ти пак ли щеше да ти е смешно? Почвам да ви намразвам вече, вас инокулираните зомбита. Не знам като ви набодат кво ви става, ама почвате да се държите като идиоти!
 
Последно редактирано:
https://www.facebook.com/groups/228...pIXX1f8jU-1RxJPVbEHJhqzsAIRb80SY&__tn__=<,P-R

Лилия Костова​

9 февруари ·

Христиана Бацелова докторката, която твърди, че Янсен е лекичка ваксина и се понася добре от хората. А тогава защо вчера я спряха временно от производство явни има нещо гнило и е за да преработят дефектите и? Втори месец от нея влача нервни проблеми а тя ще ми вика, че ваксината не го причинявала такива неща. Защо тогава и други хора имат подобни оплаквания след нея и другата векторна АЗ? Явно за този тип ваксини срещу Ковид не е нещо необичайно. Същата тази лекарка преди месец набоде 8г.си дъщери с детски Файзер. За мен и тази жена и други като нея са за народен трибунал! Не е хубаво да си краен антиваксър, но не е хубаво и да си краен проваксър и да скачаш на бой на всеки, който казва че ваксините понякога дават по - дълги странични ефекти а те дават!




 
А тогава защо вчера я спряха временно от производство

koga-smqh.gif
 
Аз ти цитирам кво приказват хората, мене тия въхсини не ме интересуват. Никак не ми се ще артериите ми да се напълнят с желе.
 
Аз ти цитирам кво приказват хората, мене тия въхсини не ме интересуват. Никак не ми се ще артериите ми да се напълнят с желе.

Ами в цитата ти тезата се оповава на това, че спрели ваксините. Питам те кога.
 
Ами в цитата ти тезата се оповава на това, че спрели ваксините. Питам те кога.
Не знам. Знам само, че комшия на приятел пукна 2 месеца след инокулация. Разви скоротечен рак, а бил здрав като бик преди това.
 
Не знам. Знам само, че комшия на приятел пукна 2 месеца след инокулация. Разви скоротечен рак, а бил здрав като бик преди това.

Аха, сменяш темата, добре. Като разбереш кога са спряли ваксината се обади.
 

Горе