Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
@IvanKirov, Риши Ракиши е вчерашен. Става въпрос за тази преди него, Liz Truss, която е премиерка между 6 Септ и 25 Окт.

Писах от екранна клавиатура, щото ме мързеше да ставам. Предната кокошка дето им беше премиерка, им беше заявила, че за министри приема само джендъри. Тоя препечения не знам какви качества има, след мюсюлманския кмет на Лондон, явно ще излезе прав Ердоган. Западна стара аристократична Европа ще стане халифат. Някога арабите са били културните, докато ние сме се гърчили в мрачното средновековие.
 
За всички умствено спънати наиво-хондрици, които не престанаха да ни наричат конспиратори, ето едно приятно и задължително сериалче за вас:


има го в замундата:

Вътре има всичко - гей секс, дете трансджендър, половината актьори в реалния живот са обратни, руска инвазия, ядрена експлозия, пандемия, концентрационни лагери, фалити на банки, изкуствени бургери, изкуствени органи, метавселена, жена-диктатор (с чиято рокля от филма наскоро се облече вече бившата английска премиерка Тръс). Не знам дали не изпускам нещо. Само извънземни няма.

И най-важното - този сериал е от 2019 година!!!!! Да, точно така. Преди короната, преди руската инвазия, преди нашествието на трансджендъри, преди изкуственото месо на Бил Гейтс, преди метавселената, преди Ковид лагерите...

Продължавайте да ни наричате конспиратори. Тъпанари прости.
Интересно, даже не знаех че има такъв филм с всичката помия на едно място, не че ще го гледам, но като цяло хората не знаят какво се задава и с радост участват в него.
 
Докато сме на филмова тема, искам да ви представя трейлъра на един много интересен филм по истински случай, който се очаква да излезе скоро.

 
Последно редактирано:
Докато сме на филмова тема, искам да ви представя трейлъра на един много интересен филм по истински случай, който се очаква да излезе скоро.

Много як. Обаче се научиха, че в тубата ги трият.
 
Интересни впечатления от ковид отделението в свогенската болница. Тате полежа...

Отделението е наскоро ремонтирано. Това е хубаво! Хубаво е. Лошото е, че в стаите няма звънци, с които да викнеш дежурната сестра, щото не са ги свързали след ремонта. Включват ти система и изчезват. Два часа след изтичане на системата няма кой да я изключи, та да отидеш до WC-то... Но иначе е хубаво.

В топло за сезона време, парното на макс. Това е много хубаво - болницата се отоплява. Лошото е, че болнолежащите трябва да отварят прозорците, че не се диша от жега, но... както и да е.

И дограмата е сменена, което е много хубаво. Но! Досвидяло им се на хората за комарници, та като отвориш прозореца, понеже не се диша, влизат разни гадинки. Докато говорех с тате по телефона една вечер в стаята нахлу прилеп - сигурно е носил от оригиналния ковид от Ухан, щото оригиналния ковид го разпространи именно прилеп - за който не знае. ;)

п.с. В отделението е имало двама човека - за протокола.
 
Както напоследък хвърлят такива леко закъснели обвинения, ти вярваш ли, че ще последват ефективни присъди на виновните?
Не. Пускам го за дебилите, които 2 години ни наричат конспиратори, плоскоземци и антиваксъри.
 
Какво ми излиза във фийда

1667320682906.png
 
Като казахте за Били Крадеца, тук в темата имаше негова лекция, как с ваксинация успешно са туширали екстремисти и са ги превърнали в кротки агънцета.
Та една от целите на тази масова ваксинация е точно това, да ти престуктутират част от мозъка, така че да не се бунтуваш много много, и да си посшушно агънце - идеално за доене и стрижене!
 
Като казахте за Били Крадеца, тук в темата имаше негова лекция, как с ваксинация успешно са туширали екстремисти и са ги превърнали в кротки агънцета.
Та една от целите на тази масова ваксинация е точно това, да ти престуктутират част от мозъка, така че да не се бунтуваш много много, и да си посшушно агънце - идеално за доене и стрижене!
То затуй си търсят новия бустер, като наркомани
 
Трябва да вярваме и не само, ами да се стремим към такива присъди, иначе тепърва ще има още да ни мачкат!
То тестото се меси и мачка докато стане хомогенно. След това няма никакво значение колко повече ще мачкаш, а при условие, че имаме кабинет Борисов IV и Петков II предполагам се сещаш дали има нужда от това изобщо някой да си прави труда да тъпче нещо, което не проявява почти никакви признаци на съществуване, да не говорим за самосъзнание, критика, бунт и т.н.

Предполагам го има публикувано от някой преди мен, но все пак:

@nandibandi хубаво клипче, но не съм съгласен с последното изречение, а именно "...най-голямата корупционна схема в историята на човечеството, не само в Европа...". Човека явно не е посещавал България и/или не познава политиците ни :D :D :D
 
Последно редактирано:
 
Хрумна ми нещо ефективно от страна на властта, протестираш...арест и боцкане .. и ставаш послушен
 

Горе