Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Оказа се че няма как да докажат дали имаш ваксина или не.
Трай си, че точно по тая причина ще започнат да вкарват във ваксините частици за проследяване. Допълнително ще кажат, че хартиеният сертификат губи време при гранични проверки, а с ей тва уредче ще разчитаме бързо преминаващите - кой вакснат - кой фикснат и т.н.

Между другото, знаеш ли, че от Пирогов предлагат услугата ваксинация по домовете? Идва сестра и те боцка... или пък не. ;)
 
Трай си, че точно по тая причина ще започнат да вкарват във ваксините частици за проследяване. Допълнително ще кажат, че хартиеният сертификат губи време при гранични проверки, а с ей тва уредче ще разчитаме бързо преминаващите - кой вакснат - кой фикснат и т.н.

Между другото, знаеш ли, че от Пирогов предлагат услугата ваксинация по домовете? Идва сестра и те боцка... или пък не. ;)
Много благодаря ;)
 
... от Пирогов предлагат услугата ваксинация по домовете? Идва сестра и те боцка... или пък не. ;)
Каталог със снимки и цени има ли?
 
Много благодаря ;)
Между другото, услугата е за трудно подвижни и възрастни хора, а и май мобилните екипи също включват две сестри и лекар, та не знам как са там нещата реално.
Каталог със снимки и цени има ли?
Много си палав. ;)
 
Коронабизнеса процъфтява. 10 лв за тест да си пиеш след 23 ч. 50к да са в цяла България само за вечер печалбата от тестовете е 500к. Сметни петък и събота, всяка седмица, всеки месец. Ебах тая пландемия :D :D :D
Блажени са вярващите като Тедката, Тестиса и Каменчо...
 
Коронабизнеса процъфтява. 10 лв за тест да си пиеш след 23 ч. 50к да са в цяла България само за вечер печалбата от тестовете е 500к. Сметни петък и събота, всяка седмица, всеки месец. Ебах тая пландемия :D :D :D
Блажени са вярващите като Тедката, Тестиса и Каменчо...
Те са с ваксини и няма да правят тестове
 

tweet.jpg
 
Те са с ваксини и няма да правят тестове
На тоя мухльо не си заслужава да му се отговаря. С хора, които са горди от тъпотата си няма смисъл да се комуникира. Все пак това е авторът на най-малоумното изречение в темата:
Те лекарите преди ковид бачкаха, ама с тоя вирос по цял ден нищо не правят.
 
Коронабизнеса процъфтява. 10 лв за тест да си пиеш след 23 ч. 50к да са в цяла България само за вечер печалбата от тестовете е 500к. Сметни петък и събота, всяка седмица, всеки месец. Ебах тая пландемия :D :D :D
Блажени са вярващите като Тедката, Тестиса и Каменчо...
Да не вярваш, че някой ще плаща тези 10лв :) А розовите еднорози ги паркират пред палатката :) Заведения предлагат този метот понеже само ще минаваш под палатката и живи и здрави :) Как смяташ, че някои може да докаже тествал ли си се :Д
 

Добре, тая новина е само от преди час. Кога успяха 200 човека да разберат преди повече от три часа, че на конкретното място се раздават тестчета, и всички с невероятно желание се домъкнаха, че готови да платят всеки по 10 лв за удоволствието. И не само те са дошли, ами и журналистите също са там. И разбира се е петък вечер - време за купон. Само на мен ли тая ситуация леко ми намирисва? :confused:
 

Добре, тая новина е само от преди час. Кога успяха 200 човека да разберат преди повече от три часа, че на конкретното място се раздават тестчета, и всички с невероятно желание се домъкнаха, че готови да платят всеки по 10 лв за удоволствието. И не само те са дошли, ами и журналистите също са там. И разбира се е петък вечер - време за купон. Само на мен ли тая ситуация леко ми намирисва? :confused:


После пълен стадион :) и нито един ваксиниран реално но с зелени паспорти хахаахха
 
На тоя мухльо не си заслужава да му се отговаря. С хора, които са горди от тъпотата си няма смисъл да се комуникира. Все пак това е авторът на най-малоумното изречение в темата:
Малоумника си ти мише, защото не виждаш по-далеч от носа си. Ама какво да се прави, трябва и такива заблудени да има, че да е пълен цирка.
 
Киро Брейка излезе с най-точния анализ още март месец...

Лекари <> Бандити

ПП: Абе защо не може да ембедваме Одисеята?!
Сега тестиса ще каже и на теб, че си малоумен, щом не ръкопляскаш на лекарите :(
 

Горе