Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Знам, че не е добре да се извършва ограничаване на свободата на хората, но вижте какъв е резултата. На въпроса с какво неваксинираните пречат на ваксинираните.
Освен това можеше без ваксини, ако имаше някакви мерки и се спазваха да не се стигаше до тук, но повечето маската им пречела и други глупости
Не разбрахте ли, че има 3 варианта
1.Ваксинирано население, малко мерки, малко починали
2.Неваксинирано население, малко мерки, много починали
3. Неваксинирано население, строги мерки, малко починали

Ако сметнем човешкия живот за най-ценен, то трябва да изберем или да се ваксинираме, но ако ни е страх от странични ефекти, то трябва тогава да има мерки.
 
Написала е и друго, ама ти си прекалено умен, за да четеш.



Това потвърждение от джи-пи-то има силата на зелен сертификат в Словакия. У нас тестовете за антитела не се признават като доказателство за изкарана инфекция.
Признават се, но ако си била под карантина, което пак е пълен абсурд де :)
 
Последно време се чудя нещо. Преди казваха, че в училището се промиват мозъците на децата и че ги стандартизират и убиват индивидуалното. Сега когато казаха ще минат онлайн и казват, че им съсипвали образованието на децата. Не би ли трябвало след като ще научат по-малко т.е ще бъдат по-малко стандартизирани, по-малко промити мозъци и т.н ?
Нямам нищо против хората да искат нещо, но съм останал с впечатлението, че май хората не знаят какво искат. Всъщност те винаги обичат да искат противоположното на това, което искат властите.
 
Признават се, но ако си била под карантина, което пак е пълен абсурд де :)
Тоест, не се признават ако си го карал безсимптомно и те няма в писоар регистрите. :)
 
Я някой от планетата на бутилираните мозъци мариновани с ваксини да ми обясни това:

Заради изискването за зелен сертификат на всички работещи в болници, директорът на столичната Пета градска болница заяви, че лечебното заведение ще функционира изключително трудно от утре, тъй като близо половината от медицинския и немедицинския персонал няма сложена ваксина.

Все повече ви издишат опорките, но няма да си признаете как станахте измамените камилчета...
 
Я някой от планетата на бутилираните мозъци мариновани с ваксини да ми обясни това:отален парадокс

Заради изискването за зелен сертификат на всички работещи в болници, директорът на столичната Пета градска болница заяви, че лечебното заведение ще функционира изключително трудно от утре, тъй като близо половината от медицинския и немедицинския персонал няма сложена ваксина.

Все повече ви издишат опорките, но няма да си признаете как станахте измамените камилчета...
Тотален парадокс тук.
Първо, самите медици отказват да се ваксинират;
Второ, настояват ние да го направим, за да не ги претоварим;
Трето, болниците ще останат без персонал, защото той не желае да се ваксинира;
Четвърто, хората няма да имат достъп до медицинска помощ не заради големия брой заболели, а заради липсата на персонал в болниците, заради мерките, ограничаващи инфекцията.

Някой още да не е видял абсурда в целия цирк, наречен "ковид"? Не питам ваксинираните. :)
 
 
Написала е и друго, ама ти си прекалено умен, за да четеш.



Това потвърждение от джи-пи-то има силата на зелен сертификат в Словакия. У нас тестовете за антитела не се признават като доказателство за изкарана инфекция.
Точно това имам предвид. Защо се игнорират тестовете за антитела, когато някой е преболедувал, без да подозира... Аз не подозирах, че синузитът ми е кромид. Нелогично би било позитивният тест на съпруг след настинката на половинката му да не е предшестван от нея. Справедливо е, че при нас се признават кръвните тестове като прекарана инфекция.

Отделен е въпросът каква е била инфекцията. Защото тестовете за антитела не са от вчера, а писиарът не различава грип от кромид... При мен може настинка да е била, при половинката ми тежък грип. Но странното е, че ми прилича по-скоро на мутация, защото рядко боледуваме. :)
 
Тотален парадокс тук.
Първо, самите медици отказват да се ваксинират;
Второ, настояват ние да го направим, за да не ги претоварим;
Трето, болниците ще останат без персонал, защото той не желае да се ваксинира;
Четвърто, хората няма да имат достъп до медицинска помощ не заради големия брой заболели, а заради липсата на персонал в болниците, заради мерките, ограничаващи инфекцията.

Някой още да не е видял абсурда в целия цирк, наречен "ковид"? Не питам ваксинираните. :)
Както пратиха по-горе май над 70% са ваксинирани. Има някакви неваксинирани лични лекари или пък преди малко видях някакъв доктор протестира срещу ваксините ама учил акупунктура :D Кой според вас разбира повече всички ваксинирани имунолози или разни лекари по акупунктура, гинеколози и т.н ?
 
Тоест, не се признават ако си го карал безсимптомно и те няма в писоар регистрите. :)
Не е ли логично? Все пак цялата схема е за пари. На никой не му пука за здравето на хората. Бялата мафия е най-силна в подобни случаи.
 
Точно това имам предвид. Защо се игнорират тестовете за антитела, когато някой е преболедувал, без да подозира... Аз не подозирах, че синузитът ми е кромид. Нелогично би било позитивният тест на съпруг след настинката на половинката му да не е предшестван от нея. Справедливо е, че при нас се признават кръвните тестове като прекарана инфекция.

Отделен е въпросът каква е била инфекцията. Защото тестовете за антитела не са от вчера, а писиарът не различава грип от кромид... При мен може настинка да е била, при половинката ми тежък грип. Но странното е, че ми прилича по-скоро на мутация, защото рядко боледуваме. :)
Омбудсманът е поискала от мин здраве да започнат да приемат и тестовете за антитела като част от зеления пас. Не вярвам да го приемат, защото така ще останат много по-малко хора за изнудване. Ваксините са целта, а не здравето на хората и предотвратяване натоварването на системата.

Както пратиха по-горе май над 70% са ваксинирани
Май, ама май не. Малко над 50% е бройката. Така поне казаха одеве по новините. Може да е ставало въпрос само за болницата, цитирана от Крумов. Но е показателно, че в голяма столична болница 50% от персонала отказва да се ваксинира. Прости селяни, които не вярват в науката.

Не е ли логично? Все пак цялата схема е за пари. На никой не му пука за здравето на хората. Бялата мафия е най-силна в подобни случаи.
Точно!
 
След колко време трябва да си направиш тест за антитела, че нещо от 12-13 дена нямам мирис :D
Броиш 40 дена, а преди това можеш да ми завещаеш всичко :D :D :D :D
 

:D :D :D :D :D
Още нещо очаквано. Всеки си го сваля и решил да е днес, защото утре няма да го пуснат в любимата му кръчма, а преди това във фитнеса.
 

Горе