Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не си гледал новините. Показаха яко чували с трупове от Румъния, дори казаха, че църквите ще ги правили морги там.
Аз съм в няколко румънски групи от преди години по други причини и хората казват, че е истина. Има и хора, които са скептици и не вярват във ваксините и казват, че не било истина с болниците, но имаше хора в коментарите пуснали снимки с линейките и болниците снимани от тях и не е лъжа. Общо взето същата ситуация като в България - болниците пълни, но хората не вярват и си мислят, че ги лъжат. Онзи ден не знам дали го споменах в групата на един град една жена търси място за баща си и няма място в болниците. Кое е лъжа не знам.. Същото и в Румъния
 
Това е от ваксината според мен наистина, но колко са такива случаи 1 случай и го раздухаха навсякъде сякаш ... пък през това време починаха сигурно 1000 от Ковид на 20г. Сега ще кажете, че имало много такива случаи, ама не е така. Ето много добре виждате дори при 1 случай, който е истина колко бързо се разбира из целия свят. Ако имаше и много други щеше да се знае, а не някакви фейк клипчета във фейсбук
20-годишно момиче от Хърватия, починало от тромбоза след ваксинация.

Трудно е да си ги мерим, щото нашите случаи не се обявяват, а вашите се преекспонират, но бройките може да са изравнени.
 
Само да спомена: никой не иска сертификати в ресторантите, все едно няма нищо. Утре чакам 6000 плюс, след 2 седмици пълен ключ. А вие си пишете и споделяйте, успех.
 
И да има пълен ключ вече е късно. Инерцията е достатъчна да разпилее здравната система. Както писах преди месец-два, не помня кога точно, тази зима гледайте вие и близките ви да не се разболявате от нищо.
 
Ето от къде идват антиваксърските глупости
И после повтарят като развалени плочи, само че някой прочете ли книгата и да потърси дали наистина го има ?? Половината са едни папагали ! И като сложим такива текстове + половината видеа с графен, мрафен използва сложни термини и обикновения човек е глупав, но после споделя и става една вълна от фалшива информация и как да няма после хора дето не вярват във ваксините ?
 
И да има пълен ключ вече е късно. Инерцията е достатъчна да разпилее здравната система. Както писах преди месец-два, не помня кога точно, тази зима гледайте вие и близките ви да не се разболявате от нищо.
Аз очаквам и зимата да ги изненада, освен изненадващият сняг и пълните болници в добавка... Ех, овце, овце, ама май даже овцете се оказаха по-умни...
 
И после повтарят като развалени плочи, само че някой прочете ли книгата и да потърси дали наистина го има ??
Това не знам има ли го в тази книга, но подобни неща под една или друга форма вече ги има във военните доктрини на повечето силни държави. Даже китайски официални лица публично говорят, че държавата разработва биологични оръжия под формата на вируси и бактерии, които трябва да могат да заразят определен географски район. Паралелно се разработват лекарства и противоотрови, готови за прилагане когато противникът се предаде. Тук не говорим за теории на конспирацията, а за изявления на официални лица по китайската държавна телевизия. Ако на някой му е интересно може да потърси информация, има в нета колкото искаш. Не е тайна или нещо подлагано на съмнение.
Коронавирусът обаче няма нищо общо с тези неща, с уговорката, че е възможно да е изкуствено манипулиран, което за момента не е доказано, но според мен не е изключено. Дори да е манипулиран, според мен целта не е била военна.
 
Изтекаха днес разни договори на Файзер с държавите, може да си сърчнете, че бая скандал се заформя... Договора с Албания и още няколко държави...
 
Изтекаха днес разни договори на Файзер с държавите, може да си сърчнете, че бая скандал се заформя... Договора с Албания и още няколко държави...
Аз не откривам нищо. Ако случайно го имаш може ли да го изпратиш или да кажеш ключови думи по които си търсел, че вече се чудя какво да напиша..
 
Сигурно преди повече от месец ги поствах и тия неща - от WION (индийски сайт).
 
Това е от ваксината според мен наистина, но колко са такива случаи 1 случай и го раздухаха навсякъде сякаш ... пък през това време починаха сигурно 1000 от Ковид на 20г. Сега ще кажете, че имало много такива случаи, ама не е така. Ето много добре виждате дори при 1 случай, който е истина колко бързо се разбира из целия свят. Ако имаше и много други щеше да се знае, а не някакви фейк клипчета във фейсбук
Спирам всякаква комуникация с теб, докато не се ваксинираш. Колкото и нетолерантна да изглеждам, тук трансваксърите нямат никаква тежест. Или се ваксинираш, или спираш да играеш в другия отбор. Нямаш зелен сертификат, за да го правиш. ;)

Заминавай да се ваксинираш!!!
 
Днес починали в Португалия: 3, в Израел: 1. Хайде някой пак да ми даде пример как и там било зле, чакам ви.
 
  • Like
Реакции: Test
Днес починали в Португалия: 3, в Израел: 1. Хайде някой пак да ми даде пример как и там било зле, чакам ви.
Ма лекуват ги, бре. Толкова ли ви е трудно да го разберете? Нека ги докарат тука, да ги видим колко са защитени. Срещу българската здравна система бронебойни патрони няма открити, няма открити...
 
  • Haha
Реакции: OSH
Искам да видя как някой от нашия мозъчен тръст отива сега в Израел и им обяснява, че зеленият сертификат бил фашизъм.
 
Фашизма, драги ми Санчо (или Тест). Дойде в България доста по-късно от другите страни по света. Пример Гърция 10к медици освободени щото не се боднали. Франция г/д същото. Да не казвам за Израел, там ония ще чипират децата за техно добро. Тоя, оня го обръща на локална политика, плюва Радев, сл. кабинет ама то им се снася от някъде това. Не вярвам по принцип в някакви конспирации, ама сегашната ситуация смърди та се не трай.
 
Искам да видя как някой от нашия мозъчен тръст отива сега в Израел и им обяснява, че зеленият сертификат бил фашизъм.
Тука едни хора от европарламента мислят като нас.

Явно не навсякъде е пълно с мишки

 
Депутати в европарламента стават всякакви идиоти. Преди време ако не се лъжа от България бяхме пратили съвсем истинска мутра за един мандат там.

Дойде в България доста по-късно от другите страни по света. Пример Гърция 10к медици освободени щото не се боднали.
Факт е, че дори хора, които се предполага, че трябва да са много по-умни от средното стават жертва на масовата психоза. Досега такъв феномен не е имало в човешката история или поне не се сещам за подобен. Обяснението горе-долу вече е дадено и се крие в алгоритмите на социалните мрежи. За фейса е финансово изгодно хората да плямпат колкото се може повече, а това се постига най-добре, когато са дълбоко разделени по дадена тема, до степен на фанатизъм. Демо версия на проблема видяхме с излизането на Тръмп на политическата сцена. Тогава проблемът засягаше само САЩ и не беше на живот и смърт. Сега ни сервират основното ястие. Разделението в обществото на тема ваксини е златна мина за социалните мрежи. Според мен рано или късно ще се стабилизират нещата с налагането на по-стриктен контрол, както има контрол върху всички останали източници за масова комуникация.
 
Последно редактирано:
Депутати в европарламента стават всякакви идиоти. Преди време ако не се лъжа от България бяхме пратили съвсем истинска мутра за един мандат там.
Това в случая са достойни хора, изпълняващи основните си задължения, а именно да бъдат представители на хората от собствените им държави и на поданиците на Европа като цяло.

И кой си ти, мишок жалък, че да даваш квалификации на ЛИЧНОСТИ, защитаващи основните човешки права??? Направете си миши резерват и там се съгласявайте на всякакви гаври и се радвайте и наслаждавайте на гаврата.
Ние, болшинството, нормалните хора, настояваме да запазим правата, извоювани ни с кръв в продължение на векове.

И понеже скоро не съм ти го казвала: Go Fuck Yourself!!!
 

От същия сайт, мернато в сайдбара: https://e-zdravey.com/bg/d-r-sardov...renasyat-zarazata-a-nemalko-i-se-razbolyavat/

От 2 години е пандемията.
Колко нови Ковид/инфекциозни отделения се отвориха?
С колко нови легла се увеличи капацитета им?
Колко нова апаратура се купи и инсталира в тях?


От 2 години ролята на д-вата се измерва в тва да проповядва "Зарад антиваксърите сте на тоа хал!" и "Дайте да дадем още кинти на съмнителни чужди корпорации!!!"
 

Горе