Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Вчера го видях. Всъщност се осмива огромната част от съвременното общество, която отказва да погледне и види със собствените си очи заплахата, а вместо това слуша глупавите социопати/политици, които ги лъжат, че ще се погрижат за тяхната безопасност.

ГейЦ беше много добре окарикатурен чрез образа на тех-магната Фреди. Имитацията на жестовете и интонацията в речта беше брилянтна.

Абе и аз така го разбрах, ама четох коментари в обратната посока :) Аз затова всъщност го и гледах - Ваксант ми го препоръча да съм видел как ме осмивали във филма :D
 
Още в Четвъртък ви подсказах за него, що чак сега ? :D
Ще има ли наказателни точки за закъснението? :)

Щото и ти натрупа негативи със снимката на бебенцето прасенце, набучено на неква пръчка. Много гадно беше...
 
Много си беше вкусно и хрупкаво, недей така да говориш :D

giphy.gif
 
Всел ви понеделник :)

Хитър,гаден Омикрон
тихо влезе в моя дом.
Баш за Новата година
се домъкна таз гадина!
Имам няколко ваксини-
той насреща ми се хили!
Прави се на много смел,
на сериозно се е взел!
С антибиотични средства
хич не ща да се замесвам.
Почнах яко с витамини-
без ефект е , ми се чини.
И настана диалог
грешен- да прощава Бог:
-Да се разберем по мъжки:
изчезни за миг от вкъщи!
-Искам да се размножавам !
-Тая работа не давам!
Атакувам със добро
малкото,нахално зло:
сипах вино и ракия.
-Ама,аз не ща да пия!
-Празник е , не се коси !-
тайно мисля си: "УМРИ!"
Сипах чашка,сипах две-
гледам,че му се реве.
Айде,трета и четвърта,
наблюдавам дали мърда.
После му изгубих края,
мислех вече,че съм в Рая!
Леко,леко се свестих-
леле,колко много пих!
Тъкмо да потърся бира,
гледам-Омикрон умира!
Известявам СЗО-
пукна малкото л..но!
И на всички ха, наздраве!
Ганьо лесно се не дава!
СЗО ще кажат:"сори",
глупаво,лъжливо "стори"!
Но на мене не ми пука,
ако щат,да дойдат тука !
Със мерак ще ги почерпим,
нищо,че сме еврошерпи!
Ще приемем със закон
как се бори Омикрон!

С.Пилев, Варна

Браво на гн. Пилев от Варна :)
 
Всел ви понеделник :)

Хитър,гаден Омикрон
тихо влезе в моя дом.
Баш за Новата година
се домъкна таз гадина!
Имам няколко ваксини-
той насреща ми се хили!
Прави се на много смел,
на сериозно се е взел!
С антибиотични средства
хич не ща да се замесвам.
Почнах яко с витамини-
без ефект е , ми се чини.
И настана диалог
грешен- да прощава Бог:
-Да се разберем по мъжки:
изчезни за миг от вкъщи!
-Искам да се размножавам !
-Тая работа не давам!
Атакувам със добро
малкото,нахално зло:
сипах вино и ракия.
-Ама,аз не ща да пия!
-Празник е , не се коси !-
тайно мисля си: "УМРИ!"
Сипах чашка,сипах две-
гледам,че му се реве.
Айде,трета и четвърта,
наблюдавам дали мърда.
После му изгубих края,
мислех вече,че съм в Рая!
Леко,леко се свестих-
леле,колко много пих!
Тъкмо да потърся бира,
гледам-Омикрон умира!
Известявам СЗО-
пукна малкото л..но!
И на всички ха, наздраве!
Ганьо лесно се не дава!
СЗО ще кажат:"сори",
глупаво,лъжливо "стори"!
Но на мене не ми пука,
ако щат,да дойдат тука !
Със мерак ще ги почерпим,
нищо,че сме еврошерпи!
Ще приемем със закон
как се бори Омикрон!

С.Пилев, Варна

Браво на гн. Пилев от Варна :)
Етера щеше да го каже не по-зле, ако не се беше фокусирал твърде много върху трибунала срещу Ноке. :)
 
Няква мъжка врачка, вманиачена по астрология, дето си е шибнала реплика на розетата (което най-вероятно не знае какво е всъщност) с много умен тон говори как конспираторите, били хора с много енергия, които се чудели къде да я вложат и затова обвинява ли Бил Гейтс. Интересно какво ще каже Манди по този въпрос.
 
Етера щеше да го каже не по-зле
Не съм толко добър, тоа Пилев е корифей.:)
, ако не се беше фокусирал твърде много върху трибунала срещу Ноке. :)
Разконцентрирах се след завръщането на позавехналата, но неостаряваща грандфорумнадама Мадлен Гъгле-Бътова.

Но тук пък кво да се каже - явно няма новини.
Или има, но няма интерес.
Нова тема, за която мислех - няма пък смисъл.

Изобщо - живота си тече нормално и равномерно.. После някои си мислят, че казвам на майтап, че активната фаза на депополяцията е единственото събитие, което очаквам с небивало желание. Тва е математически единственото възможно решение. Може да се нарече и "справедлива развързка".

Може би вече тече?
А, и да тече - тука няма да се прочете. (Със сигурност и в темата за бизньес приоритетите, там такова нещо няма)
И сигурно щом не го знаем, ще ни подмине?:)
Идилия...
 
Няква мъжка врачка, вманиачена по астрология, дето си е шибнала реплика на розетата (което най-вероятно не знае какво е всъщност) с много умен тон говори как конспираторите, били хора с много енергия, които се чудели къде да я вложат и затова обвинява ли Бил Гейтс. Интересно какво ще каже Манди по този въпрос.
?! Кой това?
 
Интересно какво ще каже Манди по този въпрос.
Ще каже много поздрави на майка му. ;)

Иначе, дай боже все така да кипим от енергия, вместо от страх пред некъв грип.

И Митко седмака продължава да липсва. Вече съм почти убедена, че се е харизал на "нАуката" и е дал фира... Дано греша! :cry:
 
И Митко седмака продължава да липсва. Вече съм почти убедена, че се е харизал на "нАуката" и е дал фира... Дано греша! :cry:
Не грешиш - аз го склоних на лични да се прежали. Просто не го харесвах, съжалявам. Нали все пак и аз имам право на предпочитания...

Нанди, шегувам се - аз го разубеждавах до последно, карах му се, молех го. Но не - той послуша Паро Мъстията...ъъъ гусин Паро Илиев дда кажа.:)
 
Последно редактирано:
?! Кой това?
Мисля, че е някакъв датчани, който си е намерил ниша в България, щото вероятно за там откъдето е няма капацитет.
 
Мисля, че е някакъв датчани, който си е намерил ниша в България, щото вероятно за там откъдето е няма капацитет.
:) Да не е някой преподавател по "Хюга" (ако не се лъжа за името) - ръководство за умението да се чувстваш щастлив (или нещо такова). Те нали такова "измислиха":) Щото са сред първите по самоубийства в ЕС, зад шампиона Финландия. Но когато попитаха за това (самоубийствата) "изобретателят" на ръководството за щастие, каза че не било вярно.:) Уронва авторитета на източника на учебника за щастие и му разваля бизнес модела навярно.:)

Пълни смешници, нали ги видяхме какви мирни овци са всъщност...

Еййй, сетих се за един недочакал "одобрение на модератор" пост от края на 2020г. в друг форум. Еми малко е подигравателен, но те ме дразнеха:) Става дума за Дания, когато биеха с тенджери и тигани пред парламента и "спряха" закона за задължителна ваксинация. Значи, то така ако ставаше:):) Ето поста, така за цвят:

"Ралица
27.12.2020 г. | 09:33 ч. ‘ще се наложи да се търси широка обществена подкрепа за въвеждане на задължителна военна подготовка.’
Търсете. Широко потърсете. Елате да ви подкрепя аз с тиган през муцуните и с точилка отзад!

Мишо Алпаката [Тва съм язе:)]
27.12.2020 г. | 10:04 ч. Коментарът очаква одобрение от модератор.

Ееее, Рали, евала! Тук, както и на много други места в интернет, проявата на висок клавиатурен дух много се харчи. (На живо сме мишчици, но тук – тигри.) Това с тиганите някаква мода ли е? Като датските протестиращи (с дух и на вид като професионални плажуващи), дето „спряха“ закона за задължителна ваксинация с биене на тенджери и тигани пред парламента (в който са безгласните местни управители, задължени да прокарат каквото им нареди истинската власт). Много ме вдъхнови това посудно протестърство, ето:

„Грабвайте тигани!“ – някой се изкряска!
Тенджери се взеха, взеха се черпаци!
Всеки взе да бумка, всеки взе да тряска,
и се подплашИха черните ортаци!

На Били, на Клаус – Уши проглушиха,
на колЕне падна черната дружина!
Плана си възпряха, и във миг решиха:
„Хора, престанете – никаква ваксина!“
 
Но тук пък кво да се каже - явно няма новини.
То има но аз все още съм потресен от новината, че Омикрон влязъл в България и не мога да се опомня.
В последните дни на миналата година официално са признали и лицензирали АПчетата на файзер за 12+
И общо взето имат планове да щурмуват Ю ЕС пазара още по агресивно през 2022. Ако играех на борсата щях да инвестирам в тях за поредна година и да съм на печалба :)
 
Индия всксинираха ли се? Или чакат новата година? Пуснете си видеото на минус 40 минути.
Видео
 

Горе