Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И покрай Джокович е интересно :)
Сърбия стои зад него и го подкрепят, заедно с президента и дипломатите, което е похвално




Коментара на нашия Григор Димитров бе :
Разликатаа между Ноле и нашата госпожица не е само в спортните постижения. Сърбина представя страната си, докато наш'то лекенце е самостоятелна комерсиалка.

Типично по български върти кунки и не заема твърда позиция. Сакън да не изправим главица. По-добре да си я държим на топличко в дирника...

ПП: д-р Малоун е много фотогеничен и роден за пред камерата
Прилича на Кени Роджърс. ;) Жалко, че има коса.. :D :D :D
 
Мен, не че ме притеснява, но е смущаващо, че на 25 други, по-неизвестни тенесисти, е отказано дори да стигнат до положението на Джоко. А тия 25, да речем, са по-близо до нашия статут на обикновени хора. И се получава, че "за царя може, за пъдаря - не".

Другото е, че, както Дефа казва, те - тия, дето могат да организират двугодишната история - просто ще използват положението в тяхна полза. Например, след евентуален окончателен отказ на Джоко: "значи за всички важи, видяхте ли?". Демек: няма мърдане.
Възможностите са много всъщност. Но това е ясно, де.:)
 
Има ли нови новини по случая с Джоката, някой знае ли?
 
И някаква чешка не ваксинирана тенисистка е там при него, канселирали са и визата :D

 
Е го Рафаел Силва работи от TV Alterosa. На 28 декември
Вика "Да живее третата доза. Много съжалявам за хората, които не са имали тази възможност. Ваксините спасяват животи."

След седмица, на 3-ти Януари
(Няма връзка, нали си знаем..)

Мъ тъпанар, той мисли, че защитата държи цяла седмица!? Ми през ден си бий бустерче бе, аланколу!
A! @Blinky, може ли да попитам нещо - напълно информативно; както винаги нямам абсолютно никакви действителни претенции към администрирането на сайта, а напротив - похвали (всички "критики", които съм написал са пълен майтап). Та на въпроса: тук, в оригиналния пост, имаше един туит, а сега го няма. Някакъв проблем с линкване на туитове ли има?
 
A! @Blinky, може ли да попитам нещо - напълно информативно; както винаги нямам абсолютно никакви действителни претенции към администрирането на сайта, а напротив - похвали (всички "критики", които съм написал са пълен майтап). Та на въпроса: тук, в оригиналния пост, имаше един туит, а сега го няма. Някакъв проблем с линкване на туитове ли има?
Не би трябвало да има никакви проблеми. Кой е поста, дай линк да го погледна какво може да се е намазало при споделянето.
 
Не би трябвало да има никакви проблеми. Кой е поста, дай линк да го погледна какво може да се е намазало при споделянето.
Помислих, че модераторите са го премахнали след някакво известие от Туитър например, или нещо подобно. Понеже туита е доста обсъждан като цяло - на репортер, който седмица след бустер се гъта в ефир.

Но щом не е това, хич не се занимавай тогава, не ми изобщо нищо важно. Може би тиута е изтрит и затова. Иначе когато го куотна - излиза линка. Ето го поста, в средата на страницата:
Но не се занимавай, само ми направи впечетление, затова питах.:)
 
Помислих, че модераторите са го премахнали след някакво известие от Туитър например, или нещо подобно. Понеже туита е доста обсъждан като цяло - на репортер, който седмица след бустер се гъта в ефир.

Но щом не е това, хич не се занимавай тогава, не ми изобщо нищо важно. Може би тиута е изтрит и затова. Иначе когато го куотна - излиза линка. Ето го поста, в средата на страницата:
Но не се занимавай, само ми направи впечетление, затова питах.:)
Нещо от там ще е. Дори не следа така добре темата. ;)
 
Нещо от там ще е. Дори не следа така добре темата. ;)
Знам те аз тебе, проваксърю, че не ни следиш:) ;)

Да, Туит-страницата сега казва: "Не можеш да видиш този туит, защото собственикът на профила е ограничил потребителите, които могат да виждат туитовете му."
Там е "проблема":) Мерси, че обърна внимание все пак. Надявам се, че не е за сметка на нещо важно. Айде тогава:)
 
Ауууу, абе тоя Дейвид Бейтман, съосновател и (вече бивш) председател на Entrata, и самата компания някакви ли са в силиконовата долина, или не? Не ги знаех аз.

Глей кво напрайл:
"Entrata е доста голяма технологична компания, която е част от технологичната общност на „Silicon Slopes“ на Юта. Дейвид Бейтман, съосновател и председател (сега бивш председател) на Entrata, наскоро предизвика огромни вълнения в Юта и извън нея, след като имейлът му до редица технологични и бизнес лидери, както и политици, изтече в медиите. В имейла той твърди, че „евреите“ планират да унищожат милиарди хора чрез COVID и неговата ваксина, за да консолидират контрола над света."


Защо този успешен бизнесмен е избрал да съсипе цялата си кариера с подобна проява, това се чудят някои, така чета.
 
Психично болните са на мода.:oops: След немските, очаквам и френски бежанци на сам :rolleyes:


Нямам идея защо някои видеа от фейсбук не могат да се постнат с приложението "медия".
 

Горе