Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ся ш'са възвърнат старити кучита бе, аз ти казвам...:D
Някакви съмнения в пророческите ми умения? Някои дори не изчакаха да затворя вратата...:):)
Тест, радвам се да те видя.
 
Борис просто треше да замаже по некакъв начин поредицата от издънки.

Май няма да го търпят още дълго де.
Нищо не замазва, просто изпълнява нарежданията от по-високо. На този ако му наредят да се самоубие публично, и това ще направи, не се съмнявай.

Вчера се замислих, и най-вероятно случилото се през последните 2 години беше твърде добре протекъл експеримент. Това е нещо за което онзи професор Матиас Десмет също говореше, че някои политици наистина вярват във вирОса и правят нещата с идеята, че ще спасяват народа. Така политик от политик, държава от държава си копират мерките и това допринася за тази синхроничност в действията. Със сигурност обаче определени политици са кукли на конци и те са напълно наясно какво се случва и какво причиняват. Такъв е Борис, Макарон, Трюдо, Бай-дън, Меркел, онези в Австралия и други такива.

Ако мога да дам аналогия, нека си представим, че админа на форума дава модераторски права на десетина форумци. Някои може да са му приятели, друго може сам да е намерил и дори да им плаща. И нека си представим, че на админа нещо му щуква и казва на всички модератори, че във форума ще е позволено, и даже желателно форумците са се плюят и обиждат колкото се може повече. Модераторите сами ще съобщят това правило на форумците и като модератори дори могат да решат, че е добра идея да наказват ако някой се прави на твърде добър. Форумците - на тролчетата сред тях това е мокър сън, те веднага ще захапят идеята. По-голямата част от форума може да са добри хора и да не търсят вражда, то ще им се наложи да търпят това положение или да бъдат баннати. И така е въпрос на време да се развият двата основни враждуващи лагера, че и подлагери ако щете.

Който е чувал за експеримента в Станфордския униврситет вече схваща не само идеята, а знае и какви могат да бъдат последиците - доста по-силни от очакваното. Така и с короната - може първо да е било само експеримент за начини на убеждаване на хората в нещо, който обаче бързо е хванал солидни корени и е избуял в каквото го познаваме сега.
 
А вие знаете ли, че някаква чешка фолклорна певица е починала от Ковид? Първата в света чешка фолклорна певица, която умира, защото се е заразила умишлено. 96% от световната популация мина тънко, защото хората са се заразявали неволно.

А знаете ли също, че някакъв човек с прякор "чикагото" от русенското село Ново село е напердашил лекар, понеже с поставянето на ваксина срещу ковид, същият е убил човек?

Да обобщим: ако си лекар, имаш право да убиваш хора с ваксини, а пациентите са длъжни да те уважават.
 
А вие знаете ли, че някаква чешка фолклорна певица е починала от Ковид?...
"В деня на смъртта си, миналата неделя, певицата заявила, че се чувства по-добре и дори се приготвила, за да отиде на разходка. Изведнъж усетила болка в гърба и отишла да си полегне. Десет минути по-късно починала."

 
"В деня на смъртта си, миналата неделя, певицата заявила, че се чувства по-добре и дори се приготвила, за да отиде на разходка. Изведнъж усетила болка в гърба и отишла да си полегне. Десет минути по-късно починала."

Така внезапно се умира само от ковид. Няма как да е инфаркт или инсулт...

п.с. от статията на теста ми стана любопитно, как можеш да се заразиш умишлено? Аз след толкова контакти със заразени, все минавам по тъча, баси. Искам и аз нарочно да се заразя. Къде продават такива вируси, знае ли някой? Предпочитам Омикрон, мерси. :)
 
п.с. от статията на теста ми стана любопитно, как можеш да се заразиш умишлено? Аз след толкова контакти със заразени, все минавам по тъча, баси. Искам и аз нарочно да се заразя. Къде продават такива вируси, знае ли някой? Предпочитам Омикрон, мерси. :)
За да не настръхват по-чувствителните ако кажа, че то такова нещо като прехваления вирОс не съществува и няма как да е заразно нещо несъществуващо, ще предложа по-лекото обяснение, че предвид точността на тестовете, явно просто си се въртяла все около фалшиво-положителни. И още по-удобното обяснение в твоя случай - вирОса явно не вирее добре в опушени пространства. Представяш ли си как малките спайкчета на Корончо се опитват да се закачат за дебелия никотинов слой в белите черните ти дробове. Mission Impossible :)
 
Докато изкоментирам на Ботев изказванията и то темата отишла надругаде... Както и да е, Ботев още преди се буташе да предлага няква си тяхна разработка, сега изглежда се е уредил като дистрибутор на Новавакс.
 
И ето идва омикрона, да спука на датата балона.
И за всички той ще бъде лек, но за датата - кютек.
И не защото не е бит или е.ан, а защото той тотално е насран.

И ето идва негър страшен, неизбежно е, и датата ще бъде пак опрашен.
Ще извади той големмия си Омикрон и ще боцне датата със засилка от балкон.
И вместо из форума да се перчи пак на кон, ще бъде спукан тоз надут балон.

И ето идва мир за всички, а нааканият - пак мечтае си за пи.ки.
И ще преживеем ний дружно омикрона, а датата, все така сцепен му е панталона.
Но ще продължава да рови в нета за цитати, няма да се остави той, на тролове устати.. :p:p
 
То тук ходенето на пъб е до 10-11 все едно си в локдаун завинаги :)
Ти си някакъв такъв който поне изглежда че се съобразява с другите. Аз поне се съобразявам с другите. Добре кажи ти - да кажем отиваш някъде, примерно в някакъв магазин, аптека, по принцип където ходят всякакви хора по как да кажем по-скоро поради първична необходимост. Питам сериозно. Ето, аз си признавам, аз почти на 100‰ не искам да слагам маска. Обаче да кажем влизаш и някакви хора носят маски. И то си се усеща че хората имат някакви здравословни опасения. Ами слагам си маската, айде. Без да се правят забележки. Даже като цяло да са ми направили забележка са инцидентни случаи. Ама какво да правим кажи. То излиза че ако не сложим все едно парадираме.
 
Ти си някакъв такъв който поне изглежда че се съобразява с другите. Аз поне се съобразявам с другите. Добре кажи ти - да кажем отиваш някъде, примерно в някакъв магазин, аптека, по принцип където ходят всякакви хора по как да кажем по-скоро поради първична необходимост. Питам сериозно. Ето, аз си признавам, аз почти на 100‰ не искам да слагам маска. Обаче да кажем влизаш и някакви хора носят маски. И то си се усеща че хората имат някакви здравословни опасения. Ами слагам си маската, айде. Без да се правят забележки. Даже като цяло да са ми направили забележка са инцидентни случаи. Ама какво да правим кажи. То излиза че ако не сложим все едно парадираме.
Случвало ми се, но като цяло не нося маски. Позлвам нещо подобно ТУК
 
Случвало ми се, но като цяло не нося маски. Позлвам нещо подобно ТУК
Сигурно много ти се радват търговците, други обслужващи те служите и всички, които трябва да ти гледат "креативността" на обществените места. :D
 
И ето идва омикрона, да спука на датата балона.
И за всички той ще бъде лек, но за датата - кютек.
И не защото не е бит или е.ан, а защото той тотално е насран.

И ето идва негър страшен, неизбежно е, и датата ще бъде пак опрашен.
Ще извади той големмия си Омикрон и ще боцне датата със засилка от балкон.
И вместо из форума да се перчи пак на кон, ще бъде спукан тоз надут балон.

И ето идва мир за всички, а нааканият - пак мечтае си за пи.ки.
И ще преживеем ний дружно омикрона, а датата, все така сцепен му е панталона.
Но ще продължава да рови в нета за цитати, няма да се остави той, на тролове устати.. :p:p
Ако набеждаваш Етера (Мишо алпаката) за алтер его на дата адиктед - грешиш. На'што момче си е леджит и изобщо поведенческия му профил не съотвества. :)
 
явно просто си се въртяла все около фалшиво-положителни.
Абе болни си бяха, да ти кажа. Тестове се правиха след симптоми. Но, за щастие никой от контактите ми не претовари никоя болница. Всички се лекуваха вкъщи и си бяха на крак.

Представяш ли си как малките спайкчета на Корончо се опитват да се закачат за дебелия никотинов слой в белите черните ти дробове.
Ха сега ми кажи, че тютюнопушенето не е полезно за здравето, а?! Да си чул на всеки кръгъл час да съобщават колко са с положителна никотинова проба, колко са в болница и колко в интензивно? Няма и да чуеш! Пушенето е не само безопасно, но и по-ефективно от "експерименталните течности". ;)

Относно черния-бял дроб - един приятел казваше, че пуши, за да си има 3 черни дроба, та да може да пие повече. - Не е партито, друг приятел-пияндур. :)
 
Сигурно много ти се радват търговците, други обслужващи те служите и всички, които трябва да ти гледат "креативността" на обществените места. :D
И аз това си помислих. :D
 
Напротив..нямаш си и на представа колко съм проницателен :) при мен номера не минават, посмъртно ;)

А ти кво се уплаши бре моме :) На Нова казваш селото, на мен не :) Е много ти е лесно така.. знаеш, че той е "мека китка" и ще минеш с малко винце или некоя друга бира, малко фъстък или семки.. ахаха А от мен те е шубе.. знаеш, че пием литър водка само до кат си пиша поста и постоянно се тъпча с килограми месища :D:D:D хех шубе не е честно така да пробираш :love:
 
Тъпан, историята е показала че си проницателен колкото миньорска каска без фенера отпреде.

Обаче от друга страна сигурно си служил за модел на героя на Мел Гибсън от "Теория на Конспирацията".

Доста куца комбинация o_O
 
Най-интересното видео за годината:

Имало е официално запитване в УК колко аджеба са умрелите с причина само и изключително "Ковид", т.е. без други смъртоносни заболявания... И се оказва че са около 8 пъти по-малко от официално обявените, или с цифри - около 13 000 за 2020г, и 17 000 за 2021.

Като средната възраст на въпросните умрели ИМЕННО ОТ Ковид е 82 години!!!!

... като се има предвид че средната продължителност на живота в УК е 80-81 г.

Демек Ковид удължава живота ако го погледнем от тая перспектива :D

От друга страна, заради пандемичните мерки, за периода за умрели
50 000 повече онкоболни заради ненавременна диагноза!

 
Напротив..нямаш си и на представа колко съм проницателен :) при мен номера не минават, посмъртно ;)

А ти кво се уплаши бре моме :) На Нова казваш селото, на мен не :) Е много ти е лесно така.. знаеш, че той е "мека китка" и ще минеш с малко винце или некоя друга бира, малко фъстък или семки.. ахаха А от мен те е шубе.. знаеш, че пием литър водка само до кат си пиша поста и постоянно се тъпча с килограми месища :D:D:D хех шубе не е честно така да пробираш :love:
Всъщност, не ти знаех хранителните навици. Сега вече съм уплашена. o_O
 
Тъпан, историята е показала че си проницателен колкото миньорска каска без фенера отпреде.

Обаче от друга страна сигурно си служил за модел на героя на Мел Гибсън от "Теория на Конспирацията".

Доста куца комбинация o_O

Тебе наистина ти е трудно да преживееш факта, че не може да си харесван и обичан от всички. Нали знаеш, че това е РЕАЛНО заболяване? По-добре свиквай, е виж аз как се справям добре :p
 
Пази боже, винаги съм бил антагонист в тоя форум.

Проблема е че не може да накърниш чувствата на всички едновременно, щото докато тролиш някой, все ще има друг гадняр дето ще се кефи на сеира та чак може и да му станеш симпатичен..

Нема пълен кеф.
 

Горе