Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Разбиране сигурно се намира, реална власт за промяна на хода на събитията - не.
 
Дишайте спокойно, лято иде, война има, така че за сега няма предпоставки за ковидясване. На есен ше му мислим ;)
 
Замислих се как се изродиха нещата.. В началото излизахме (аз не) да ръкопляскаме по балконите, а сега - да крещим от отчаяние...
 
Ма то не е сигурно, че не е израз на забавление за разтуха от скуката това крещене, те са с малко особена емоционалност. Бил съм с китайка и така пискаше, че постоянно спирах да я питам "Добре ли си? Боли ли те? Да спра ли?", вика: 不! 请继续 !
Така че не се знае..
 
Дишайте спокойно, лято иде, война има, така че за сега няма предпоставки за ковидясване. На есен ше му мислим ;)

Наесен ваксите вече няма да са безплатни ;) Криза е, а и контингента вече е преброен, сми - сметката е точна :D
 
Защо си слагате профилни снимки руси момиченца ?
За Етенцето и Нокинцето става въпрос :D
Педерасти, сър. :p
 
Защо си слагате профилни снимки руси момиченца ?
За Етенцето и Нокинцето става въпрос :D
За нашите ценности, драги Парти. И кои сме ние.

Не може само Нандила да е руса; днес всеки може, драги Парти.
Обръсни бедрата си. Препаши кръшното си кръстче. Изруси косите си и ги закичи.
И отвори широко кесийката си, драги ми Парти, щото скоро целия кеш ще е за нас!
 
За нашите ценности, драги Парти. И кои сме ние.

Не може само Нандила да е руса; днес всеки може, драги Парти.
Обръсни бедрата си. Препаши кръшното си кръстче. Изруси косите си и ги закичи.
И отвори широко кесийката си, драги ми Парти, щото скоро целия кеш ще е за нас!
 
За нашите ценности, драги Парти. И кои сме ние.

Не може само Нандила да е руса; днес всеки може, драги Парти.
Обръсни бедрата си. Препаши кръшното си кръстче. Изруси косите си и ги закичи.
И отвори широко кесийката си, драги ми Парти, щото скоро целия кеш ще е за нас!
 
Стига бе, недей толкова пър во сиг нал но... Недей да го приемаш с лошо. Поне сега недей с подтекстови заключения, защото в момента Девата властва, но властва с мир и с уважение дори.
 
Не може само Нандила да е руса; днес всеки може, драги Парти.
Ръкавицата е хвърлена. Войната е в ход. Ще се боря срещу русата конкуренция до последния украинец!
boxing.gif
boxing.gif
 
Ръкавицата е хвърлена. Войната е в ход. Ще се боря срещу русата конкуренция до последния украинец!
boxing.gif
boxing.gif
Никога няма да победите нашите ценности и кои сме ние. Зад нас е планина, Нанси Пелоси го каза:

"Слава ухани" и "президънт Керенски"!
 
Да "хвърля ли бомбата"? Или не?
 
Дай! Удри!
Чакай, че не се сещам в кой силоз я закотвих. Стига де Манди, ти си войнствена натура. аз не.
 
Ръкавицата е хвърлена. Войната е в ход. Ще се боря срещу русата конкуренция до последния украинец!
boxing.gif
boxing.gif
Нищо няма да се бориш, просто се откажи и си пребоядисай косата. Много съм трениран още от малък. Просто погледни с какви кукли съм закален и кажи как ще ми се противопоставиш
transgender.jpg
 
Нищо няма да се бориш, просто се откажи и си пребоядисай косата. Много съм трениран още от малък. Просто погледни с какви кукли съм закален и кажи как ще ми се противопоставиш
transgender.jpg
Много голям клитор :D :D :D
 

Горе