Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Филма не струва, в стил пропаганда е. Но човек трябва да гледа различни неща и да си прави изводите сам.
 
През 2024, когато се сключи световния пандемичен договор, ще има поредна пандемия. Това го казвам още от преди тази симулация. Тогава ще могат да наложат насилствено система като китайската кредитна система в името на подготовка и предовратяване на бъдещи пандемии. Зеленият сертификат беше само подготвяне на почвата, за да привикнат хората. Видяхме дискриминацията, заплахите, отнемането на право на протести, задействане на извънредни закони за първи път в Канада. Подготвиха ни, свикнахме, подчиняваме се. Сега идва най-лошото - тотално поробване. Global Pandemic Treaty
 
Прокуратурата: "Не е сигурно, че от ваксини не се умира", Мангъров няма да бъде разследван. Софийската районна прокуратура е отказала да образува разследване срещу инфекциониста доц. Атанас Мангъров заради негови твърдения, че над 500 души са умрели, защото са се ваксинирали срещу коронавирус.
 
Филма не струва, в стил пропаганда е. Но човек трябва да гледа различни неща и да си прави изводите сам.
Тъй е. Или си правиш изводите, или ...
 
Последно редактирано:
Ай, честито. Засега с пръстов отпечатък, а скоро и с въглероден ;)

То това по Европата го има от 100 години. По- интересно ще е когато паспорта стане дигитален ;)
 
Нищо лошо в това - ще се минава много по-бързо из терминалите, е-паспорти и сега има, имат чип с информацията в тях - като кредитната карта, даже е на Виза.

Ваксинационния паспорт също е хубаво нещо - в Африка при ходене / връщане - трябва да се направят разни ваксини, заради разликите с климат / имунитет.


@nandibandi в буса за София ги няма тез работи, какво се притесняваш - летище надали скоро ще видиш на живо, камо ли да летиш или на терминал да ходиш - не ги мисли - кредитни карти, технологии, дигитализация - не ти трябват.

Все едно пенсионери обсъждат банкоматите и колко са сложни кредитните карти, и как буркан банк е най-сигурен и удобен.


https://topnovini.bg/novini/752567-ot-vma-obyaviha-prichinata-za-smartta-na-roro - пример.
 
Последно редактирано:
То това по Европата го има от 100 години. По- интересно ще е когато паспорта стане дигитален ;)
Мисля, ти беше човекът, който пусна нещо за климатичните локдауни. Тази година на WEF ни беше съобщено, че много скоро ще бъде въведена система за въглероден отпечатък, която ще контролира колко пътуваме, какво ядем и какво време прекарваме в мрежата. Машините на летището ме подсетиха, че ще има откази за пътуване при превишаване на въглеродните емисии.

На тъпанара отдолу какво да му обяснявам... Ходила съм в Полша и Швеция 88-ма година, а след ''избухването'' на демокрацията - в Германия, Англия, Унгария, Словакия.
 
WEF ще рече world economic forum? Тоя, където е писал една книга covid 19 the great reset? :D

Онзи ден гледах един дебат за 'great reset', по-голям цирк не бях гледал скоро откъм караници и нулеви аргументи. Някакъв крайно десен екземпляр е прочел една книга, и целия му дебат за 'големия ресет' и аргументите са му "аз цитирам автора" :D

"The Great Reset" is this guy's brain every time Destiny asks a question. :D

пс: такава clown fiesta, че даже са отделили най-добрите моменти в по-малък клип. Ето го и пълното видео - аз го гледах онзи ден, голям смях.

Дестини го направи на кайма като цяло :D
Даже и на конспираторите от темата ще и е интересна темата със сигурност.

 
Последно редактирано:
летище надали скоро ще видиш на живо, камо ли да летиш или на терминал да ходиш - не ги мисли - кредитни карти, технологии, дигитализация - не ти трябват.
Кога избяга от равда, кога се цивилизова, та стана и по-гражданин от деветото поколение софиянец :D
 
WEF ще рече world economic forum? Тоя, където е писал една книга covid 19 the great reset? :D

Да, точно това е световният икономически форум - тоя, където е писал една книга. Не е истина колко си прост. Плаша се..

Обяснявам с картинки, като за дебил:

maxresdefault.jpg


images


1671078162522.jpeg

images


images


images


images


switzerland-davos-forum.jpg


1671078999656.jpeg
 
Мисля, ти беше човекът, който пусна нещо за климатичните локдауни. Тази година на WEF ни беше съобщено, че много скоро ще бъде въведена система за въглероден отпечатък, която ще контролира колко пътуваме, какво ядем и какво време прекарваме в мрежата. Машините на летището ме подсетиха, че ще има откази за пътуване при превишаване на въглеродните емисии.
Точно така, ако това ще те "успокои" мисля, че една английска банка мисли да пуска, като инфо на клиентите си колко CO2 са направили този месец. И нали се сещаш, че както първоначално е само инфо утре ще приемат законче и банката ще започне да налага лимити при пазаруване ;)
 
Точно така, ако това ще те "успокои" мисля, че една английска банка мисли да пуска, като инфо на клиентите си колко CO2 са направили този месец. И нали се сещаш, че както първоначално е само инфо утре ще приемат законче и банката ще започне да налага лимити при пазаруване ;)
Много ме успокои. Мерси... :confused:
 
Много ме успокои. Мерси... :confused:

Нещата си се случват.






@nandibandi Също оже да помогнеш на света, като поръчаш кредити :p


В един момент парите кеш пречат на организациите да ти следят CO2 отпечатъка. Още една причина да не съществуват ;)
 
Тоя човек до последно ще брани със зъби и нокти тая помия...

А Тедката го няма?! :eek: Дали бустера нещо... :eek:
 
Пускаш линкове, с които опровергаваш сам себе си и цялата си линия от мнения в темата. После твърдиш, че някой е платил нещо, а това предположение пак сам си опровергал, тъй като в статията ти има линк към проучването, което е на Оксфордски университет (University of Oxford). Търсим информация за него и ето какво откриваме:
Оксфордският университет, или само Оксфорд, е най-старият университет във Великобритания, основан в град Оксфорд през 1167 година. Днес той е сред най-уважаваните и най-добрите британски висши училища.
Ситуацията верно е за смях, когато човек почне сам да се опровергава, а после твърди, че всички са платени маскари. Нещо като да пръднеш тихо в претъпкан асансьор и като се размирише да си първият възмутен гражданин, заклеймяващ просташката постъпка.
 
Оксфордски университет (University of Oxford). Търсим информация за него и ето какво откриваме:
Не търсиш и не гледаш където трябва. Я да видим кой им е отпуснал 3.5 милиона тази година ? Мдааа ... Бил и Мелинда Гейтс

 

Горе