Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Дестини го направи на кайма като цяло :D
Мозъка ти е кайма. Значи само щото Destiny тролва като за световно, това го прави победител в тоя измислен "дебат". Такава ви е цялата работа от 2020 насам, едно непрестанно тролване, диктувано от разни прости трол-марионетки. И накрая какво ще постигнете в цялата схема вие дребните тролчета? Каквото сте постигнали и досега в жалкия си живот - опинци.
 
Ако наложат на обикновените хора ограничения спрямо въглеродният отпечатък, което не вярвам да се случи, но все пак ако се случи, то тогава ще се завърти една търговия с тия въглеродни кредити, както я въртят големите производители и държави.
Дори игрален френски игрален филм имаше по действителен случай, за двама пича дето се бяха светнали в тази далавера по отначалото, и направиха милиарди от търговия с въглеродните квоти.
Филмът се казва Carbone от 2017-та, доста добър е!
 
Последно редактирано:
"Мисля, че изпълваме мечтата, която започнахме през 2019. Първата седмица, в която се срещнахме през 2019 в Калифорния да зададем целите си за следващите 5 години, една от която беше да намалим населението с 50% до 2023. Мисля, че днес тази мечта се превръща в реалност." И всички ръкопляскат.
 
Още един конспиратор със солидни факти.
@borkoborko39 Това видео е едитнато, не мислех че някой освен нандибанди би се хванал на такава глупост.:hankey:


Оригинала на 2:53 - това, което са променили, е че за 2023 ще намалят с 50 процента броя на хората, които не могат да си позволят хапчета/ медикаменти, а не че ще намалят населението с 50 процента - такова абсурдно твърдение, без да се замисли дали е вярно и да го пусне, не само да повярва - говори много за интелекта и начина на мислене.




Това пък е друг източник от последната страница на темата...

ed17803ce2a4ecda406347075bbbcb00.png


Нещата са много сериозни...
 
Последно редактирано:
Още един конспиратор със солидни факти.
@borkoborko39 Това видео е едитнато, не мислех че някой освен нандибанди би се хванал на такава глупост.:hankey:


Оригинала на 2:53 - това, което са променили, е че за 2023 ще намалят с 50 процента броя на хората, които не могат да си позволят хапчета/ медикаменти, а не че ще намалят населението с 50 процента - такова абсурдно твърдение, без да се замисли дали е вярно и да го пусне, не само да повярва - говори много за интелекта и начина на мислене.
Веднъж в годината ви се отдава такава невероятна възможност да покажете, че и вие можете да търсите истината в нещата дето циркулират наоколо. През останалите 99.99% от времето обаче предпочитате да си завирате главите в задника и да тролите глупости като за световно.
 
Веднъж в годината ви се отдава такава невероятна възможност да покажете, че и вие можете да търсите истината в нещата дето циркулират наоколо. През останалите 99.99% от времето обаче предпочитате да си завирате главите в задника и да тролите глупости като за световно.
Това казано от най-големия трол, според който - дали изобщо вирусите съществуват. и защо еволюират ако съществуват вируси.

:hankey:

Кажете за намаляването на населението - Получи ли му се на Бил Гейтс преди години, и сега с ковида? С колко го намалиха? Не съм аз с грандиозните думи и претенции да обяснявам за тайните планове на елита.
 
Това казано от най-големия трол, според който - дали изобщо вирусите съществуват. и защо еволюират ако съществуват вируси.
Обсъждали сме ги тия неща многократно, но ти ако си ги изпуснал си е твой проблем. За три години кой разбрал - разбрал. Но ако си любопитен, ето го моето тролване (едно от многото) по въпроса за произхода на един конкретен вирус. Така тролвам аз, с линкове, с проучване, с лично мнение.

Кажете за намаляването на населението - Получи ли му се на Бил Гейтс преди години, и сега с ковида? С колко го намалиха? Не съм аз с грандиозните думи и претенции да обяснявам за тайните планове на елита.
Хайде намери къде аз съм писал за намаляване на населението, и после ще говорим за това.
 
Това казано от най-големия трол, според който - дали изобщо вирусите съществуват. и защо еволюират ако съществуват вируси.
Това казано от фейкомета, който вярва в призрака на Киев ...
 
Спести си конспирациите за друг път. В линка ти ни показваш само, че не разбираш нищо, и това че си дал интересни и авторитетни източници, не значи, че тъпотиите дето си сложил между тях имат нещо общо с истината. И от линка ти: https://www.jci.org/articles/view/15086 .
Разбра ли вече дали вирусите и клетките мутират и дали мутациите съществуват или е фейк или още се чудиш? Преди няколко месеца те беше заболяла главата с такива важни въпроси.


Мернах едно видео и ми стана интересно пак за PCR тестовете. По принцип звучат сложно, някави ДНК, РНК... никой не иска да слуша за такива работи. Но странностите около тях не са толкова сложни. И най-първата такава се случва в самото начало.

На 16 Януари съобщават ето тук, че в Германия един доктор на име Christian Drosten е направил PCR тест, и то готов вече за масово ползване. Интересното обаче е, че неговия тест е направен за стар SARS коронавирус. Да припомним, че става въпрос за Германия, това е доста далече от Китай, и то в първите дни когато в Китай още се чудят какво ги е ухапало. Доктора изпраща това нещо на Китай (може би настройките за теста, не знам точно как работи), там правят този PCR тест на заразени с оригиналната уханска чума и отговарят на доктора с "Я, я, нашите чайници са горещи". С други думи - дават положителни резултати на германския тест. Тук дори можем допълнително да фантазираме на кой точно е изпратен теста, как са го тествали и дали са били честни в отговора си.

Да преговорим... PCR тестовете по начало са нагласени да засичат някакъв коронавирус... какъвто е бил наличен в лабораторията на германското докторче. Докторчето не е виждало китаец и не е бъркало в китайско дупе (макар че знае ли се). Докторчето е получило порвърждение от Китай, че болните чайничета освен уханска чума имат и коронавирус. Докторчето приема, че уханската чума и коронавируса са едно и също нещо. Обявява на света "Ей, моя чуден PCR тест засича НОВ Коронавирус. Какво... кой каза стар? Нов казах бе, Novel! Made in China". Веднага в това са убедени WHO, Бил, Фаучи и цялата планета.
 
Последно редактирано:
Спести си конспирациите за друг път. В линка ти ни показваш само, че не разбираш нищо, и това че си дал интересни и авторитетни източници, не значи, че тъпотиите дето си сложил между тях имат нещо общо с истината. И от линка ти: https://www.jci.org/articles/view/15086 .
Разбра ли вече дали вирусите и клетките мутират и дали мутациите съществуват или е фейк или още се чудиш? Преди няколко месеца те беше заболяла главата с такива важни въпроси.
Ми чесно да ти кажа ми е през г.з. какво е твоето мнение за мен. Най-големия трол съм във форума - добре, твое мнение. Не рабирам нищо - добре, твое мнение. Тъпотии съм сложил - добре, твое мнение. Просто статуса ти в тоя форум е на едно заядливо плямпало, и то не само според мен, а и според други съфорумци. Няма смисъл човек да си губи времето с такива като теб.

И на мен ми направи впечатление как процентите спадат преди време. От 100% ефективни в началото до ..
И то това видео е доста старо вече, мисля че сме го пускали в темата.
 
Не си спомням но темата е с над 10000 коментара вече, така че е напълно възможно!
Но ако продължим видеото, ще стигнем до ефикасност нула. Даже точно нашата държава го доказваме това. Ей го, докато други държави са набодени на 70% и повече, ние сме обратното - 70% ненабодени, незащитени и в голяма опасност. И какво, измряхме ли, имахме ли повече вълни от останалите? Ми не. Както числата намаляха при свръхваксинираните държави, по същия начин намаляха и при нас, разлика няма. Ваксинирани или неваксинирани - същата работа.
 
Тема за размисъл


The World Health Organization, Johns Hopkins, and Bill Gates Just Conducted Another Pandemic Simulation — This Time The Virus Is Deadlier And Targets Children


Добре е да се правят такива workshop-ове, със сигурност можеше и по-добре да се минат тези 2 години.

И не е същото - ваксиниран или неваксиниран - единия вариант минаваш между капките. Лично съм го изпитал, като без ваксина бях жив умрял 4 - 5 дни, а след това доста леко мина всичко - кашлица предимно / ваксиниран / . Да не говорим за възможни пневмонии и усложнения. Не случайно навсякъде по болниците на апарати са 90% неваксинирани берящи душа.

Имай си го мнението бе - друг е въпроса на какво е базирано това мнение и какво би те накарало да си промениш мнението - от тук конспираторите - нищо не може да ви накара - факти, статистика, учени и т.н. Като се влиза в някакъв спор винаги е хубаво да знаеш какво би накарало отсрещната страна да си промени мнението по даден въпрос - ако нищо - става като тая тема.


@partytime Тоя Доктор Роберт Янг не продаваше ли ph вода и други боклуци, уж с които лекуваше ковид? Как може да гледате такива шарлатани и нещастници, които инжектират сода на умиращи хора и са с отнети права заради камара неща... На този ли шарлатанин може да се вярва, или просто защото говори това, което искате да чуете? Не е ли редно да се слуша научната общност, а не такива престъпници? Но след като мнението ви не може да бъде променено независимо от какво - просто ще намерите следващия сорс да ви каже това, което искате - ако ще и лечител-вуду-шаман от Мозамбик да е.


едит: същия - https://www.ftc.gov/system/files/warning-letters/ftc-covid-19-letter-robert_o_young.pdf
https://phmiracleproducts.com/collections/ph-miracle face palm

Какъв шарлатанин, че даже 2017 е лежал в панделата... 1995-та пак арестуван за практикуване без да има право, 2001 пак... Е на това се казва лекар на когото може да му се има вяра точно за ваксините!




He had been convicted last year on two counts of practicing medicine without a license and pleaded guilty earlier this year to two additional felony counts.

The 65-year-old Young didn’t speak during the hearing, which marked the end of a three-year criminal case that highlighted his controversial theories and the pricey treatments he offered to seriously ill or dying patients, who in some cases were given intravenous fluids mixed with baking soda at $500 a pop.
The judge said Young had “stolen time” from terminally ill people, including some who “were bilked out of tens of thousands of dollars.”
 
Последно редактирано:
И не е същото - ваксиниран или неваксиниран - единия вариант минаваш между капките. Лично съм го изпитал, като без ваксина бях жив умрял 4 - 5 дни, а след това доста леко мина всичко - кашлица предимно / ваксиниран / .
Чудно аз как в 2 различни ситуации се разболявах доста първия път, втория път минавах между капките, а след това не ми е повлиявало въобще. И то преди короната. При едната ситуация от един овлажнител със застояла вода с кой знае какви микроби, при другата от едно куче с много дълги косми. Ще кажеш "Ама това са алергии", но нещата не са толкова по-различни. Тялото попада на нови непознати дразнители и се адаптира. За разлика от мозъка при някои индивиди.

Не случайно навсякъде по болниците на апарати са 90% неваксинирани берящи душа.
...или поне така са те накарали да си мислиш. Аз пак казвам - България е държавата със само 30% ваксинирани. Нали това означава, че 70% от населението е изложено и незащитено от зловещия вирОс? Това са почти 3/4 от населението. При това положение що тия хора в момента не са на опашка пред апаратите в болниците???

Имай си го мнението бе - друг е въпроса на какво е базирано това мнение и какво би те накарало да си промениш мнението - от тук конспираторите - нищо не може да ви накара - факти, статистика, учени и т.н. Като се влиза в някакъв спор винаги е хубаво да знаеш какво би накарало отсрещната страна да си промени мнението по даден въпрос - ако нищо - става като тая тема.
Както казах, в тая тема преди теб се изредиха няколко други трола, вярващи в метафактите, метастатистикате и метаучените. Един по един се скриха, но дали си промениха мнението? Не са. Що ковид-фанатиците не трябва да си променят мнението, а нормално мислещите хора трябва? Щот си много хубав?

Фактите са около нас. За трети път ще ти посоча един от тези факти - навсякъде около теб обикалят неваксинирани антиваксъри, защото вероятно сме най-малко ваксинираната държава в света, и въпреки това болниците някак си не са пълни с берящи душа ковидясани. Можеш ли да го видиш този факт обаче? Или още се мислиш за най-защитен от зловещия вирОс, който в представите ти продължава да вилнее и да поваля орди от клетите неваксинирани антиваксър-конспиратори.
 
Както казах, в тая тема преди теб се изредиха няколко други трола, вярващи в метафактите, метастатистикате и метаучените. Един по един се скриха, но дали си промениха мнението? Не са. Що ковид-фанатиците не трябва да си променят мнението, а нормално мислещите хора трябва? Щот си много хубав?

Сори, че Аз ще съм човека, който ще ти го каже - ама конспираторите сте Вие, псевдо наука, метаучени като този горният шарлатанин.
Първоначално бях скептично настроен към цялото това нещо, дори не смятах да се ваксинирам, особено Бойковите мерки какви бяха. Отделих си обаче време да се ограмотя, и се махнах от редиците на псевдонауката и свободните съчинения след като се запознах с фактите и мисля обективно, като това на теб не ти се отдава,

Конспираторите правят една огромна грешка в разсъжденията - мислят си, че всички други са стадо овце, но те са точно толкова овце, колкото и другите овце от стадото - като разликата е, че пастиря като каже - вляво - и овцете отиват наляво- те отиват вдясно, само защото пастира е казал обратното. - Тук правилния въпрос, който трябва да се зададе е - защо да ходя наляво или надясно, а не да правим обратното на всеобщото мнение. Tnx Destiny за готиния аргумент.





За теб въпреки, че не си лекар или медицинско лице - всичко ти е ясно, и никога не би си променил мнението. Не знам кое е по-вероятно - цялата научна общност и изследвания и научни трудове, които минават месеци преди да се одобрят за публикуване - или шарлатани като горният 'доктор' пандизчия и шепа доктори със съмнителна репутация и интереси?
 
Последно редактирано:
То даже при нас вакснатите са около 20% защото маса народ си купи сертификатите и ваксините им отиваха в коша. Яко се мреше и чували поръчвахме...
 
  • Like
Реакции: ROA

Горе