Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Фондация Сколково е "руската силиконова долина", създадена в сътрудничество с Масачизетският Технологичен Инститиу (МИТ), и сред водещите извори на технологични иновации за Русия.
Блокира ми копчето за редакция. Искам да кажа само, че тва не е грешка. Точно инститиу се казва, специално е тва, вие не ги разбирате.
 
И тоя тука казва, че Русия е сред лидерите в цифровизацията и трансхуманизЪма.

 
"Аз Мартин не го харесвам, но пък предаване не пропускам" :p:D
Типичен случай на "апетитът идва с яденето".
 
Да си припомним Каменчо, който напусна темата така безславно, както и участваше в нея

328302452_728143818826319_3565416932814165865_n.jpg
 
Да си припомним Каменчо, който напусна темата така безславно, както и участваше в нея
Но гневът на излъганите няма да се насочи срещу тези, които са ги излъгали, а към тези, които не са се вързали на измамата. А това е трагично...
 
"Аз Мартин не го харесвам, но пък предаване не пропускам" :p:D
Нещо си ми сърдит напоследък, забелязвам? Не знам защо, но Извинявай! :)

Колкото до Мартинчо: на мен лично ми е леко дразнещ като водещ, но признавам, че момчето има нюх за важните неща, кани интересни гости и не ги прекъсва като мисирка. Ето, отдадох му нужното уважение. :)
 
След като тайландската принцеса изпадна в кома след 3я си бустер, излизат слухове, че кралската фамилия ще обяви договорите с *файзър за нищожни, и само обезщетенията в Тайланд биха надвишили многократно печалбите им от последните 2г.
 
След като тайландската принцеса изпадна в кома след 3я си бустер, излизат слухове, че кралската фамилия ще обяви договорите с *файзър за нищожни, и само обезщетенията в Тайланд биха надвишили многократно печалбите им от последните 2г.
Нали и аз това постнах снощи, да не се повтаряме :p
 
Депопулацията отчита резултати...

 
Винаги съм се чудила защо извънземните посещават само САЩ? Може да е по някаква програма за обмен... на нещо - опит, знания, технологии, кулинарни рецепти.
 

Горе