Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
6 цифрено в света ли бре??? Я виж колко цифри са умрелите от Ковид. Слаб 2 алгебра!
Виж, аз не искам да те убеждавам, тъй като с инокулиран добитък не съм компетентен да споря. След всяко мнение ми се хилиш като изоглавен. Ако се разпознаеш - обиждай се.
100 пъти ти казах. ВСЕКИ ДА СИ РЕШАВА за него си. Не някакви доказани мафиоти да лобират в семейното ложе, Урсула да ми злоупотребява с изконни, елементарни човешки права. Изобщо не искам точно с тебе да коментирам, безопасни ли са чудовищните им uRNA експерименти, и опасен ли е вирусът. По начина по който ми се хилиш като невменяем, нямам какво да коментирам с такива като теб.
Точно аз като дойде Ковида и си тичах сам по улиците и ходех в планината. За секунда не съм стоял някъде с маска и изолиран. Ама ти си вярвай, вярваааай...

Аз пък се бях изолирал.

Това е лично решение, и такива като тебе дали са добре на мен не ми е на дневен ред.
Радвай се, че не те е стигнала черната статистика, на тия дето им се хилиш под всяко мнение.

п.с. И още нещо. Няма как да знаем, дали БЕЗ ментетата на Урсула, дали жертвите щяха да са по-малко.
Повечето умрели от "ваксина", биха преживели спокойно вируса. Вируса изби дядките, "ваксината" изби спортистите.
 
Последно редактирано:
6 цифрено в света ли бре??? Я виж колко цифри са умрелите от Ковид. Слаб 2 алгебра!
Ти като си отличник по алгебра, а и след като за пореден път броиш умрелите, би ли ми направил услугата да преброиш броя на умрелите според тази статистика и да ги оповестиш тук? Знам, че за пореден път споменавам тази статистика, но досега не съм виждал някой от вас да се осмели да преброи тези числа. Става въпрос за бройките в ето тези зони:

1694628798274.png

На дъното на сайта има екселска таблица с числата. Надявам се да не е много сложна задача. Очаквам резултатите от твоите сметки.
 
Ти като си отличник по алгебра, а и след като за пореден път броиш умрелите, би ли ми направил услугата да преброиш броя на умрелите според тази статистика и да ги оповестиш тук? Знам, че за пореден път споменавам тази статистика, но досега не съм виждал някой от вас да се осмели да преброи тези числа. Става въпрос за бройките в ето тези зони:

Виж файлът 30559

На дъното на сайта има екселска таблица с числата. Надявам се да не е много сложна задача. Очаквам резултатите от твоите сметки.
Те чувалите за трупове не стигаха, ти го караш сметки да прави. Ваксарите се биеха пред аптеките с бабите и изкупиха тоалетната хартия от Кауфланд, ма иначе мн смели били и не ги било страх 😂😂😂
 
Те чувалите за трупове не стигаха, ти го караш сметки да прави. Ваксарите се биеха пред аптеките с бабите и изкупиха тоалетната хартия от Кауфланд, ма иначе мн смели били и не ги било страх 😂😂😂
Че какво общо имат чувалите с ваксината бре, Славчев? То тя тогава още не беше създадена. А и нали не си мислиш, че съм се редил или запасявал с тоалетна хартия? Нещо бъркаш хронологията.
 
Ти като си отличник по алгебра, а и след като за пореден път броиш умрелите, би ли ми направил услугата да преброиш броя на умрелите според тази статистика и да ги оповестиш тук? Знам, че за пореден път споменавам тази статистика, но досега не съм виждал някой от вас да се осмели да преброи тези числа. Става въпрос за бройките в ето тези зони:

Виж файлът 30559

На дъното на сайта има екселска таблица с числата. Надявам се да не е много сложна задача. Очаквам резултатите от твоите сметки.
Според твоята таблица не е трябвало да се изолираш!!! А ти си го направил. На нея пише, че през 2020 и 2021 смъртността рязко е паднала. Е що тогава си се изолирал? Сам си противоречиш, даваш пример, ама иначе си се бил изолирал?!? Ами как да не се смея на твоите изказвания, те са нелепи.
 
Според твоята таблица не е трябвало да се изолираш!!! А ти си го направил. На нея пише, че през 2020 и 2021 смъртността рязко е паднала. Е що тогава си се изолирал? Сам си противоречиш, даваш пример, ама иначе си се бил изолирал?!? Ами как да не се смея на твоите изказвания, те са нелепи.
Никой не се е изолирал, изолираха насила с мерки и ограничения, които бяха тотална глупост 😁
 
Никой не се е изолирал, изолираха насила с мерки и ограничения, които бяха тотална глупост 😁
Именно мерките им бяха пълна простотия. Значи в градския транспорт - може, в метрото може. Дето си кихат по вратовете.
В парка не може, в планината не може. Бяха ни задължили, да носим маски на открито, сред село гониха дядките, дето я срещнеш друг човек я не. Не се бъзикам, старците буквално бягаха от куките, то сега е смешно, ама тогава не беше.
Шепа мафиоти се пробваха до колко ще се умълчи стадото, до колко ще приеме да се отнасят с него като с добитък. Те това беше ковид истерията.
Затуй зарад Никола ще намразим Свети Никола, както каза Мангъров. Народът вече не ще да се подлага на нормалните, класически ваксини, с които всички ние сме израснали.
Поръчали са още милион дози, настроени за минали щамове, който добитък не е доумрял да ходи да се набучи.
 
Ти спазва ли ги?
Не, ама хората, които ходят на нормална работа нямаха избор. Заведения и хотели бяха затворени, стотици бизнеси фалираха и то само заради някакви ЕУ директиви...
 
Според твоята таблица не е трябвало да се изолираш!!! А ти си го направил. На нея пише, че през 2020 и 2021 смъртността рязко е паднала. Е що тогава си се изолирал? Сам си противоречиш, даваш пример, ама иначе си се бил изолирал?!? Ами как да не се смея на твоите изказвания, те са нелепи.
За какво говориш? Първо, таблицата не е моя, а на държавните органи. И определено показва обратното на паднала смъртност през 2020 и 2021. Освен това никъде не става въпрос за изолиране.

Ти сериозно ли въобще не можеш да асимилираш какво ти показвам???
 
Ти сериозно ли въобще не можеш да асимилираш какво ти показвам???
Напълно сериозно мисля, че "ваксината" ги поврежда в мозъка. Мои близки, дето се набодоха, станаха други хора. Промени им се характера. Вглъбиха се в себе си, фокусираха се в служебни дреболии, близките им останаха на заден план, като досада. Избягвам да им се мяркам. Сестра ми направи брутална алергия след втора доза, с години се влачи по експериментални терапии, докато я закрепят някак. До ден днешен не може да яде някои бобови храни, разви алергия доживот. Не казвам че е ваксината виновна, просто се появи след втора доза на Файзер.

Те нашия Тедка, хили се като невменяем, и повтаря като бот.
Па и няма да се учудя, с тоя напредък на ИИ, Урсулата верно да е напущала ботове по форумите, че да си увеличава клиентелата по неволя.
Не им стигат милиардите, дето нагушиха, пробутват ни още милион дози. Които отсега е ясно, че ще изхвърлим, че и пари ще харчим да ги съхраняваме и утилизираме.
Дон Корлеоне ряпа да яде!
 
Не, ама хората, които ходят на нормална работа нямаха избор. Заведения и хотели бяха затворени, стотици бизнеси фалираха и то само заради някакви ЕУ директиви...
Т.е. трябваше да умрат три пъти повече народ, ама да има бизнес, ясно. ОК.
 
Че какво общо имат чувалите с ваксината бре, Славчев? То тя тогава още не беше създадена.

Всъщност излезе информация, че разработването им конкретно срещу въпросния вирус е започнало месеци преди ''избухването'' на пандемията. И има логика, защото, когато разработваш биологично оръжие, обикновено имаш и лабораторните инструменти да му противодействаш.

Хора умряха, защото това беше целта. Някои от неправилно/ненавременно лекуван ковид, а други - от истерията, която се създаде около него. Коментирали сме колко хронично и онко-болни бяха оставени без животоспасяващо лечение, понеже болниците бяха финансово стимулирани да приемат само ковид-пациенти.

При следващата пЛандемия ще умрат още повече хора и за съжаление, тоя път няма да бъдат пожалени децата. Такъв е планът и това не е теория на конспирацията, а беше официално обявено от ''филантропа'' ГеЙц.
 
 
Т.е. трябваше да умрат три пъти повече народ, ама да има бизнес, ясно. ОК.
Тедка, поставих ти една лесна за решаване задача, ей тъй като тест за интелигентност. Сещай се, че ако не дадеш адекватен отговор на задачата, доказваш че си едно доста тъпо парче. Оставям ти още време, вади калкулатора и смятай. Щото ако си толкова тъп, колкото изглеждаш, ти не си представителна извадка дори за ваксърите.
 
Тедка, поставих ти една лесна за решаване задача, ей тъй като тест за интелигентност.
Каква интелигентност очакваш от някой, дето се хили като изоглавен, на смъртта на 22 000 умрели, само частична официална извадка в една единствена държава.
Тия живеят, за да се подложат на фарма мафията. Като онова говедо от Пътеводителя, специално селектирано, за да бъде изядено. Това му е смъсълът на съществуванието. Ресторант на края на Вселената.
 
На нея пише, че през 2020 и 2021 смъртността рязко е паднала.
Зарежи тези откачалки. Темата наближава 10 000 мнения вече и още преди 7-8 000 им беше обяснено, че в началото на коронавируса хората спряха да ходят на лекар и не се лекуваха и диагностицираха другите видове заболявания. Резултатът е, че по-късно се повишава смъртността, защото нелекуваните други здравни проблеми започнаха да взимат жертви, което е логично и напълно очаквано.

Няма смисъл да се комуникира за каквото и да е с такива малоумни същества. Остави ги да си говорят сами и да си мислят, че са разкрили някакъв таен заговор на Бил Гейтс да ги чипира, за да ги накара после да се хвърлят от ръба на световния диск, и да паднат на главата на костенурката, която го носи.
 
хората спряха да ходят на лекар и не се лекуваха и диагностицираха другите видове заболявания.
Па, естествено, че ''хората'' са виновни, а не едни други хора, които забраниха на болниците да функционират като такива. Те "хората" наредиха на болниците да спрат плановите операции, без да ги интересува колко от планираните операции са имали за цел отстраняване на тумори и други животоспасяващи интервенции.

Хората по време на НЕНУЖНАТА паника спряха да ходят и на хемодиализа

 
Зарежи тези откачалки.
Хайде сега като се правиш на защитник, ти да вземеш да направиш изчисленията, които заявих на Тедката.

Темата наближава 10 000 мнения вече и още преди 7-8 000 им беше обяснено, че в началото на коронавируса хората спряха да ходят на лекар и не се лекуваха и диагностицираха другите видове заболявания. Резултатът е, че по-късно се повишава смъртността, защото нелекуваните други здравни проблеми започнаха да взимат жертви, което е логично и напълно очаквано.
Значи хората още от началото са спрели да ходят на лекар, след което са започнали да умират масово точно в същите дни на вълните? Казваш, че през 2020 цяла година се стискаха и едва дочакаха да дойде Ноември за да почнат да мрат, заедно с коронясаните, явно от солидарност?

Няма смисъл да се комуникира за каквото и да е с такива малоумни същества.
Ти това на Тедката комуникация ли го наричаш? Той върти едни и същи изречения отново и отново. Първо се възмущава колко много жертви имало от короната, после се хвали как нищо не му станало от ваксината, и накрая се кефи че другите му обръщат внимание да му отговарят.
 
Няма смисъл да се комуникира за каквото и да е с такива малоумни същества.
Не знам кой е малоумен, хилите се при 22 000 умрели, само частичка от голямата картина. Оплакванията само за Америка, доказани сакатлъци и инвалидизации - бяха над милион и половина.

 

Горе