Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Израел около 60% ваксинирани и пак по 3000 случая на ден. Файда йок демек! Ние с 14% сме по-добре.
 
Гледах, че има една друга тема за IQ, но тук по-точно може да се види какво е нивото на интелигентността във форума с помощта на анкетата. Само не знам защо у нас не правят като в другите държави, да интервюират неваксинираните, които лежат по болниците омотани с апаратура, която ги държи живи, дали са си променили мнението за ваксините. Интересно и как антиваксърите ще коментират, че сега в болниците на 100 души с ковид 98-99 са неваксинирани, а 1-2 ваксинирани. На какво ли се дължи този феномен?

Интересно ми е защо "проваксингът" винаги върви в пакет с БЛМ, мултикултурализма, трансджендерията, и безрезервна вяра в Джо Байдън.

Случайност някаква?
 
Откога статистиката е мнение? Явно и в САЩ е пуснал пипала октоподът. Нямат спиране тези учени, които само мислят как да ни измамят.
От началото на 2020. Аз това го говоря отново и отново. Първата фалшива статистика е тази на заразените, просто защото PCR нито е предназначен да бъде тест, нито работи правилно с повече от 30 цикъла, а и свободата да се променят циклите означава свобода да се изкарат желаните резултати. Ако още не го разбираш това, в преден пост го обясних по начин по който и един прост футболен фен да може да го разбере.

Ще припомня и една от любимите книги на любимия на всички (ваксъри) Бил Гейтс - How To Lie With Statistics:
1628584783078.png

Така че запомни, статистиките са мнение, и то твърде често са мнение. Статистиките показват мнението на този, който ги изготвя. При добро желание и ако са правилно направени могат да представят истината, но при короната нямаме нито добро желание, нито се правят правилно.

А твоите "учени"... човек, има учени и учени. Има доктори и доктори. Има президенти и президенти. Виждаш какво разнообразие сме във форума, толкова ли е трудно да си представиш, че под "учени" ти си представяш само тези мистериозни субекти, за които си чул по телевизията че са на мнението, с което ти си съгласен. В същото време има много други учени на обратното мнение, но ти май го отричаш това.

Ти ми вадиш статия от преди месец... сега разбирам от къде Курчев черпи идеите си. Но е достатъчно да гугълнеш малко и излизат по-разнообразни статии:

 
Интересно е да се направи и статистика, колко от положителните с PCR са и с антитела.
 
От началото на 2020. Аз това го говоря отново и отново. Първата фалшива статистика е тази на заразените, просто защото PCR нито е предназначен да бъде тест, нито работи правилно с повече от 30 цикъла, а и свободата да се променят циклите означава свобода да се изкарат желаните резултати. Ако още не го разбираш това, в преден пост го обясних по начин по който и един прост футболен фен да може да го разбере.

Ще припомня и една от любимите книги на любимия на всички (ваксъри) Бил Гейтс - How To Lie With Statistics:
Виж файлът 21754

Така че запомни, статистиките са мнение, и то твърде често са мнение. Статистиките показват мнението на този, който ги изготвя. При добро желание и ако са правилно направени могат да представят истината, но при короната нямаме нито добро желание, нито се правят правилно.

А твоите "учени"... човек, има учени и учени. Има доктори и доктори. Има президенти и президенти. Виждаш какво разнообразие сме във форума, толкова ли е трудно да си представиш, че под "учени" ти си представяш само тези мистериозни субекти, за които си чул по телевизията че са на мнението, с което ти си съгласен. В същото време има много други учени на обратното мнение, но ти май го отричаш това.

Ти ми вадиш статия от преди месец... сега разбирам от къде Курчев черпи идеите си. Но е достатъчно да гугълнеш малко и излизат по-разнообразни статии:

То и за да се гугълва се изисква някакво минимално ниво на интелигентност. Първият линк нищо не казва. Стотици в болница, а става въпрос за държава с над 50 милиона население. Вторият линк е от някаква медия за фалшиви новини, създадена 2009 г., направена с цел пускане на сензационни линкове във Фейсбук. Да не говорим, че източник на информацията е някакъв малоумен сър, служител на британското правителство, който първо казал, че 60% от хората в болница са ваксинирани, после се поправил, че 60% са неваксинирани, а накрая става ясно, че 40% са ваксинирани, ама само с една доза, а тези с две дози в болница май били само 15%, но и това не става ясно от несвързаните му приказки. Антиваксърските малоумия нямат край.

Ти едно време не агитираше ли тук и против използването на антивирусни програми в компютрите?
 
Аз съм без антивирусна на лаптопа. И двамата се чувстваме добре. :)
 
Последно редактирано:
Това ти е проблема на тебе, свикнал си с мизерията, обичаш си я, харесваш си я, не можеш без нея. Както свинята си обича кочината, нищо че е омазана с лайна, така и ти. Но аз тая свинщина никога няма да я приема, защото си спомням какво беше. Спомням си София, спомням си и Варна. Нито един от двата града не беше това, което е в момента. Айде Варна майната й, ама столица.... Ако тая гняс я приемаш, значи си напълно луд и напълно си заслужаваш омазаната с ако кочина.

Миналия месец живях 4 дена в един хотел в Младост. Тоя Младост не знам какъв квартал го водите, по мое мнение краен квартал, защото е 1000 пъти по гаден от нашия краен квартал - Владиславово. Ебати дупките човек, навсякъде кратери по половин метър дълбоки, изпочупих си колата. Блоковете като се пресегнеш, пипаш отсрещния.... Бягай от тука с тоя попилян град. Аз като си изляза на терасата виждам зеленина дървета, а най-близкия блок срещу мен е на 500 метра....

Само за протокола да питам. Ти в София ли си роден?
5-то поколение софиянец. Отбележи си го в селския протокол, комплексарче такова.
Каква мизерия те гони бе, супер си е всичко.
 
5-то поколение софиянец. Отбележи си го в селския протокол, комплексарче такова.
Каква мизерия те гони бе, супер си е всичко.

И 10-то да си, същата работа. Селяндур си, щом мислиш, че най-грозната, опърпана, мръсна, с дупки, пумияри, клошари на всяка крачка и тн. прекрасности на така наречената столица-клоака ти се вижда супер. Отиди в Букурещ да видиш какво е супер, още на границата виждаш как от ориента стъпваш в Европа. Не, не, правилно прочете, за Румъния говоря, не за някъде на запад, че от там сме на няколкостотин години разлика. Ходих оня ден до Констанца и ми се дорева...
 
То и за да се гугълва се изисква някакво минимално ниво на интелигентност.
Имам достатъчно ниво на интелигентност за да разбера, че година и половина се снася противоречива информация нон-стоп. Вируса е страшен - вируса не е страшен. Мерките работят - мерките не работят. Ваксините работят - ваксините убиват. И всичко това в медиите. То е непрестанно Бла Бла Бла Паспорти Бла Бла Локдаун Бла Бла Нямате Права Бла Бла Бла Подчинение Бла Бла Бла.

Да се върна на статистиките. Моето мнение е, че прехвалената Корона е в най-лошия случай мааалко по-злобна от добрия стар Грип. В момента според статистиката са умрели 4.3 милиона за цялото това време. От това число според мен истинските жертви на вируса са колкото е нормално всяка година да са жертвите от грипа, а по-голямата част от това число са надписвания, грешно лекуване и въобще всички причини заради цялата тъпа ситуация.

Толкова лъжи се казаха, ама толкова лъжи... и още тук седите и им вярвате на всяка дума и всяка новина. 97-98% в болниците били не знам какви си.... ти си го вярвай това, мен не ме карай. Най-първата лъжа от всички е тази, че правителствата по цял свят едновременно се загрижиха за всички хора. Това просто няма как да стане. Ако ти го смяташ това за възможно, върви си направи ти IQ тест. Май имаш някъв комплекс за това и без друго.

Ти едно време не агитираше ли тук и против използването на антивирусни програми в компютрите?
Аз не агитирам, само изказвам мнение. Антивирусни не ползвам от много години. Ако не броя този Windows Defender дето си върви с операционната, който единственото което прави е да ми изтрива разни кейгени и пачове, които всеки път трябва да вадя от карантината.

някакъв малоумен сър, служител
Антиваксърските малоумия нямат край.
Казвам ти, имаш проблем с това. Твърде често наричаш хората малоумни и с ниска интелигентност. Ти за много умен ли се мислиш?
 
Хаха интересна анкета. Не е важно кой какво е решил, важно е какво ще се реши. Ако се реши да ни ваксинират, ще ни ваксинират всички до един. Ще стане по един или друг начин.
 
Хаха интересна анкета. Не е важно кой какво е решил, важно е какво ще се реши. Ако се реши да ни ваксинират, ще ни ваксинират всички до един. Ще стане по един или друг начин.
Мне, няма да стане, поне не и у нас. Както вчера ни "открехнаха" - плащаш си на лелята и тя ти попълва паспортчето, изливайки химикала в мивката преди това. Аз лично бих се възползвала ако се стигне чак до там.
 
Хаха интересна анкета. Не е важно кой какво е решил, важно е какво ще се реши. Ако се реши да ни ваксинират, ще ни ваксинират всички до един. Ще стане по един или друг начин.

На бас, че грешиш? До 100 лв е сертификата...
 
Ако се реши да ни ваксинират, ще ни ваксинират всички до един. Ще стане по един или друг начин.
На свръхинтелигентния Test (и на другите не чак толкова интелигентни според него) трябва да припомня какъв е истинския проблем. Не е вирус или някакви ваксини. Вируси и ваксини е имало и преди 2020. Проблема е, че вирус се използва като причина и спринцовки се използват като оръжия в една нетипична, но все пак световна война.

Свръхинтелигентни хора като Test по някаква причина не разбират, че когато имаме проблем на такова високо ниво е много важно кой и с какви намерения се е заел да го решава. Само защото определени личности звучат достатъчно убедително по телевизията не означава, че не са жадни за пари и власт психопати. Ако премахнем вируса и спринцовките от цялата картинка се вижда как половината свят се борим за свободата си, докато другата половина иска да ни я отнеме. Винаги в историята всяка война е била от едната страна за ресурси и власт, а от другата страна за запазване на свободата. И винаги в историята жертвите са били хората и от двете страни. Едните умират в опит да запазят свободата си, другите умират в опит да доставят повече власт на владетеля си.
 
Имам достатъчно ниво на интелигентност за да разбера, че година и половина се снася противоречива информация нон-стоп. Вируса е страшен - вируса не е страшен. Мерките работят - мерките не работят. Ваксините работят - ваксините убиват. И всичко това в медиите. То е непрестанно Бла Бла Бла Паспорти Бла Бла Локдаун Бла Бла Нямате Права Бла Бла Бла Подчинение Бла Бла Бла.

Да се върна на статистиките. Моето мнение е, че прехвалената Корона е в най-лошия случай мааалко по-злобна от добрия стар Грип. В момента според статистиката са умрели 4.3 милиона за цялото това време. От това число според мен истинските жертви на вируса са колкото е нормално всяка година да са жертвите от грипа, а по-голямата част от това число са надписвания, грешно лекуване и въобще всички причини заради цялата тъпа ситуация.

Толкова лъжи се казаха, ама толкова лъжи... и още тук седите и им вярвате на всяка дума и всяка новина. 97-98% в болниците били не знам какви си.... ти си го вярвай това, мен не ме карай. Най-първата лъжа от всички е тази, че правителствата по цял свят едновременно се загрижиха за всички хора. Това просто няма как да стане. Ако ти го смяташ това за възможно, върви си направи ти IQ тест. Май имаш някъв комплекс за това и без друго.


Аз не агитирам, само изказвам мнение. Антивирусни не ползвам от много години. Ако не броя този Windows Defender дето си върви с операционната, който единственото което прави е да ми изтрива разни кейгени и пачове, които всеки път трябва да вадя от карантината.



Казвам ти, имаш проблем с това. Твърде често наричаш хората малоумни и с ниска интелигентност. Ти за много умен ли се мислиш?
Смъртоносната простотия е сред малкото неща, които могат да ме накарат да си изпусна нервите. Хората не са еднакво умни и това не е проблем, но когато глупаци фанатично разпространяват идеи, които водят до смърт и са базирани на неграмотност и неправилна логика тези хора трябва да бъдат поставяни на мястото им всеки път.
 
...тези хора трябва да бъдат поставяни на мястото им всеки път.
Какво имаме тук... твърде самонадеян, способен да се самозаблуждава, желаещ да подчинява хората... Пич, ти си идеален за политиката, не знам защо си губиш времето из форумите.
 
И 10-то да си, същата работа. Селяндур си, щом мислиш, че най-грозната, опърпана, мръсна, с дупки, пумияри, клошари на всяка крачка и тн. прекрасности на така наречената столица-клоака ти се вижда супер. Отиди в Букурещ да видиш какво е супер, още на границата виждаш как от ориента стъпваш в Европа. Не, не, правилно прочете, за Румъния говоря, не за някъде на запад, че от там сме на няколкостотин години разлика. Ходих оня ден до Констанца и ми се дорева...
Варненски селтак, казах ти, че вие имате против нас, а не ние. Ама след като вие сте против нас, няма какво да направим, освен да ви го върнем. Стой си в тъпата Варна, най-добре за всички.
 
Бря, тримата глупаци си имали говорител.

@AseasRoa, човекът неслучайно си е сложил ник Test, демек, готов е да го тестват по всякакъв начин. Роден нагъзен, ама за сметка на това адски високомерен. Навремето му викахме тестис.
 
На хората желая само да са живи и здрави, което няма да им се случи, ако отвсякъде ги заливат простотии като твоите и на другите антиваксъри. Видях ти двата смешни линка, които трябваше да са аргумент за нещо, а реално са едно нищо.
 
А как мислите дали тези групи са верни ? Аз не мога да преценя дали са антиваксърски глупости или просто е истината, която не се показва..
или това
или
или
И се чудих - малко по-късно ще проверя този случай в Бг е подадено оплакване. Ще погледна дали в статистика към странични реакции на производителя го има някъде и дали има такъв случай или са: главоболие, отпадналост, болка в рамото|
Някак искам да им се доверя и да се ваксинирам, но ей така като неотразяват такива случаи и то не 1-2, а пишат в статистиката други глупости и съвсем им нямам вяра.

Въх като си погледна поста съм като някой антиваксър.
 
Последно редактирано:

Горе