Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
60-70% карат ковид безсимтомно или с леки симптоми
Най-коварната болест на света да се кара безсимптомно? Такова твърдение още от началото ми е леко странно. За мен е по-логично така нарчените безсимптомни просто да са тези с false positive тестовете, на които им няма нищо. С други думи, хвани да кажем 100 хиляди PCR теста, иди на друга планета където хипотетично има хора, които не са и чували за Ковид, приложи им всички тези тестове и най-вероятно ще се установиш доста "безсимптомни".
 
CNN купената пропагандна медия?
Сериозно ли си мислиш, че не могат това да го инсценират само за да си поддържат пропагандата? Къде са такива хора в България, Румъния или други такива държави освен масонските Щати, Великобритании и Франции?
 
CNN купената пропагандна медия?
Сериозно ли си мислиш, че не могат това да го инсценират само за да си поддържат пропагандата? Къде са такива хора в България, Румъния или други такива държави освен масонските Щати, Великобритании и Франции?
Щом и CNN е на Бойко....хахахаха
 
Щом и CNN е на Бойко....хахахаха
CNN e pik.bg на световната масмедия. По-жалка пропагандна машина няма към настоящия момент.. Освен това подобна медия (може и да е била същата) беше хваната да манипулира репортажи в началото на пландемията. По леглата лежаха "тежко болни'' санитари и сестри за повечко драматизъм.

FOX е по-адекватната медия в момента.

п.с. и не намесвай еротичните си блянове. Човекът изобщо не говореше за тиквун.
 
Ето как можем да изолираме вируса

237011996_128615276163320_8296229915453896873_n.jpg
 
Световните мегаполиси от порядъка на няколко милиона души, са възможни единствено благодарение на ваксините. Едва ли ваксините от 18-19 век са били по-чисти и сигурни от тези за Ковид. Не мога да повярвам, че хората все още са скептични към най-напредналия отрасъл в медицината.
 
Не, става въпрос за проблеми с равновесието само. Въпросът е, че преди това не са имали подобни оплаквания. Много тъжно ми стана, заради човека, който ми го сподели. А още по-тъжното е, че на въпроса ми "защо бързате да се ваксинирате", той отговори: "Децата ни накараха. Казаха, че няма да идват, докато не се ваксинираме". Е, Теди, кажи това ли е по-добрата проява на обич към родител???

п.с. Мнението ми за Ванга в едно меме: :)

173365568_1069989633490429_2330049846601774714_n-400x411.png
Тези деца го правят с цел да предпазят родителите си. Проява на загриженост е, ако погледнем от тяхната призма. Просто са убедени, че така ще бъдат защитени.

За мен е ясно, че пандемията е на база тестове, неразличаващи грип от кромид, от които и стряскащата статистика. Игнорирала съм я от ежедневието ми. :)
 
За мен е ясно, че пандемията е на база тестове, неразличаващи грип от кромид, от които и стряскащата статистика. Игнорирала съм я от ежедневието ми. :)
Нали видяхте в Австрийския парламент как с кока кола теста излезе положителен ?


Или случая в Танзания, където папая, коза, разни растения и др. дадоха положителен ПСР резултат? Та техния президент и още няколко президента, които бяха анти ковит , при доста мистериозни обстоятелства починаха всички. Дори Тръмп каза, че ако спечели няма да има маски в америка и какво стана с него? :)

 
Световните мегаполиси от порядъка на няколко милиона души, са възможни единствено благодарение на ваксините. Едва ли ваксините от 18-19 век са били по-чисти и сигурни от тези за Ковид. Не мога да повярвам, че хората все още са скептични към най-напредналия отрасъл в медицината.
Това че има ваксини от много време нищо не значи. И лекарства има от векове, но нищо не пречи да излезе лекарство, което вреди много, че чак да го спрат после. Щом е най-напреднал защо при някой ваксини откриват страничните ефекти след 1-2 години, а не веднага като толкова е напреднал ? Създателят на РНК технологията казва че може и след 3 или 9 години да има странични ефекти.
Знам за хора след ваксина, които веднага получават странични ефекти макар да са рядкост сякаш (все още не се знае колко са), просто аз съм се свързал с няколко, а всъщност може да са 100,1000, 10 000, 100 000 и т.н. Аз например съм говорил с 10 човека със странични ефекти и нито един не влиза в статистиката. Някой са само със по-сериозни симптоми като иглички, шум в ушите и виене на свят, появили се до 1-2 дена след ваксината. Знам и за един случай за 10 дни след ваксината направо с диагноза и естествено казват, че не се знае дали има нещо общо с ваксината.
 
Последно редактирано:
Нали видяхте в Австрийския парламент как с кока кола теста излезе положителен ?


Или случая в Танзания, където папая, коза, разни растения и др. дадоха положителен ПСР резултат? Та техния президент и още няколко президента, които бяха анти ковит , при доста мистериозни обстоятелства починаха всички. Дори Тръмп каза, че ако спечели няма да има маски в америка и какво стана с него? :)

Е то освен заразността има значение и колко е тежък грипа. Ако положителните резултати са 2 000 000 и са починали 50 000, но махнем 500 000 фалшиво положителни тогава стават 1 500 000 положителни и 50 000 смъртни, което ще направи вируса с по-висока смъртност т.е по-малко заразен, но по-смъроносен.
Освен това е важно както казах не само колко човека се заразяват, но и какви симптоми имат, как го изкарават, колко човека са починали и т.н
 

Плюс първия коментар към видеото:

during the 1940s and 1980s, millions of pregnant women took Diethylstilbestrol with the idea that this would stop miscarriages. DES is a synthetic form of estrogen. Pregnant women took this everyday in doses of 3mg-5mg. According to a small survey "DES sons", 77% of the DES sons identified as being gay, transgender, or intersex.

Also yes. Pfizer and moderna dont function in the way traditional vaccines do. its weird to call these things vaccines.
 
Е то освен заразността има значение и колко е тежък грипа. Ако положителните резултати са 2 000 000 и са починали 50 000, но махнем 500 000 фалшиво положителни тогава стават 1 500 000 положителни и 50 000 смъртни, което ще направи вируса с по-висока смъртност т.е по-малко заразен, но по-смъроносен.
Освен това е важно както казах не само колко човека се заразяват, но и какви симптоми имат, как го изкарават, колко човека са починали и т.н
Абе пичага, праскай си иглата и си живей живота. Какво пишеш като луд и то с най-заклетите отричащи всичко индивиди тук? От тях нищо друго не можеш да очакваш, освен да те разубедят. Аз вече не ги чета, игнорнал съм ги, защото не виждам смисъл да споря със стени.
 
игнорнал съм ги, защото не виждам смисъл да споря със стени.
А всъщност си го направил, защото изнасяме информация, от която се паниксьосваш още повече. Тая реакция (с игнора) трябваше да я приложиш към пропагандата миналата година, а не да бързаш в паниката да си инжектираш нещо, от което в момента изпитваш див ужас. :)
 
От тях нищо друго не можеш да очакваш, освен да те разубедят.
Ние поне имаме огромен брой доводи, наблюдения, факти. По-голямата част от тях дори не достига до форума. Докато ковидите сте като в първи срок на първи клас - нещата дето знаете са нещата дето повтарят по телевизията като за малоумни (повторението е майка на знанието) и тия неща ние ги знаем дори преди вие да ги научите. Всичко, което знаете може да се запише в едно изречение - Короната ще избие вас и родителите ви, болниците вече са препълнени, затова трябва да сложите по минимум 2 маски, да се заключите по домовете, да спазвате всички заповеди и да си биете иглата.
 
А всъщност си го направил, защото изнасяме информация, от която се паниксьосваш още повече. Тая реакция (с игнора) трябваше да я приложиш към пропагандата миналата година, а не да бързаш в паниката да си инжектираш нещо, от което в момента изпитваш див ужас. :)
Понеже разбирам нещо от света на криптовалутите, където нещата са изключително шарени и странни (да, има по-шарен и странен свят от Корона пландемията), там това което Тедката прави се нарича Shilling. Ето и дефиниция на думата: https://decryptionary.com/dictionary/shilling/

Тедката отговаря напълно на 3 определение. Тедката е някой, който вече се е сдобил с "ваксинката", обаче не вижда файдата от нея и за успокоение се опитва да я пробута на повече рибки, надявайки се че ще стане някаква магия, ще придобие суперсили и може би няма да умре в близката половин година.
 

 
Уау! Коца ботокса като легитимен и мноого достоверен източник на информация. Поредният пропагандатор (тест-гел) ни пробутва лъжите на г-н чували за трупове. Същият, който разнасяше из страната първите 5 ваксини с колбасарски бус.

Ваксини "Леки" - и в тях не знаете какво има, и по-добре да не знаете.;)

Тедката е някой, който вече се е сдобил с "ваксинката", обаче не вижда файдата от нея и за успокоение се опитва да я пробута на повече рибки
Точно това прави и е изключително прозрачно. Също както ония, дето са нещастни в брака и все кандърдисват другите да се женят. Тия хора си мислят, че с колкото повече хора споделят нещастието си, толкова по-леко ще го понесат. Е, няма. :)
 

Горе