Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тегаво бате означава да лежиш като парцал. На мен лично и махмурлика ми е тегав. А ти щом си с усмивка си караш тези неща, явно имаме други критерии за тегаво. За лежинет в болниата имам друг термин, който бих употребил. Не знам какви са тия герои на съдбата, но покрай мен не бяха толкова жизнерадостни докато го караха. Някой им се размина както викаш, но определено не беше много весело цялото преживяване при повечето. Явно твоите са яли нещо убаво. :)
 
Тегаво бате означава да лежиш като парцал. На мен лично и махмурлика ми е тегав. А ти щом си с усмивка си караш тези неща, явно имаме други критерии за тегаво. За лежинет в болниата имам друг термин, който бих употребил. Не знам какви са тия герои на съдбата, но покрай мен не бяха толкова жизнерадостни докато го караха. Някой им се размина както викаш, но определено не беше много весело цялото преживяване при повечето. Явно твоите са яли нещо убаво. :)
В интерес на истината доста се бъзикахме с това. Още ли си жив бе, Кови да те тръшне и от този род. Най много съм се смял на тестовете за Кови дето пускаше единия колега, който не го усети го изхвърляме от офиса, много ефективен тест. Явно е до нагласа... :)
 
Въпросът е дали Ковид или ваксината носи по-голям риск.
Не е риск срещу риск, печат завинаги срещу риск е.
 
Малко ви хвърлям така в... ама нямаше как да не го споделя. Този труд пише, че е писан 2016г.


Друго, което ме кара да се съмнявам са неща като тези

И пак ще попитам знаете ли дали лекарите, които поставят ваксини взимат някакви пари за повече поставени ваксини ?
 
Тя идеята е ясна.
Въпросът е дали Ковид или ваксината носи по-голям риск.
За мен въпросът е дали е пандемия или пЛандемия. И участниците в тази тема бих разделил на същите групи - пандемици и пЛандемици. Само автора се чуди в коя група да влезе :)

Аз съм пЛандемик, виждам че има едни глобалисти с намерения и ресурси да диктуват какво да се случва по света, и затова няма как да взема за чиста монета информация, която е пусната или одобрена от тях. Просто не разбирам с какъв акъл @Test (или който и да е), пльоскайки някаква информация за това колко невероятни били ваксините, очаква един пЛандемик да повярва на тия глупости, когато на пЛандемика му е ясно че тази информация е изфабрикувана.

Другата разлика между пандемик и пЛандемик е тази, че докато пЛандемика виждайки една информация веднага си задава въпроса "Истина ли е тази информация и ако не - как и защо е изфабрикувана?", докато пандемика си казва "Само казаното по новините е вярно, всичко останало е конспирация и всички трябва да вярват в това"
 
Тя идеята е ясна.
Въпросът е дали Ковид или ваксината носи по-голям риск.

За всеки отговорът може да е различен.

Примерно някой е с наднормено тегло, диабет, сърдечни проблеми и т.н. - бие си ваксина.
Друг се чувства достатъчно здрав че да понесе вируса - не прави нищо.

... Понеже на тоя етап вече има достатъчно инфо как се отразява Ковид на отделните групи, обаче ваксините все още идват с доста неизвестни.

А и Ковид действа като по-ефективна ваксина, просто може да е по-неприятна.
Ето тук грешиш. Колкото и да си здрав, пак може да те тресне яко. Имам познати, които не бяха боледували години и ги удари доста лошо. И те не искаха ваксини, а сега даже ще си слагат след като минат 6 месеца.
 
Ето тук грешиш. Колкото и да си здрав, пак може да те тресне яко. Имам познати, които не бяха боледували години и ги удари доста лошо. И те не искаха ваксини, а сега даже ще си слагат след като минат 6 месеца.
Така е ! Няма значение колко си здрав.
Просто хората имат съмнения във ваксината и се надяват да изкарат вируса леко, без да се ваксинират. А не вярват на ваксините, защото всичко е толкова съмнително, че дете от 2-ри клас вижда, че нещо не е наред тука
 
А не вярват на ваксините, защото...
Вярата е за в случаите, когато човек ходи на църква. Когато става въпрос за наука и медицина няма място за такива библейски практики.
 
Вярата е за в случаите, когато човек ходи на църква. Когато става въпрос за наука и медицина няма място за такива библейски практики.
Медицината се базира на факти и доказателства. Тук в тези ваксини не виждаме сякаш такива неща и остава вярата само
 
Вярата е за в случаите, когато човек ходи на църква. Когато става въпрос за наука и медицина няма място за такива библейски практики.
Тая наука е същата наука, която казва, че ти не се раждаш момченце или момиченце, а на по-късен етап разбираш. И да, свързано е, каналите са същите, хората са същите, организациите са същите, методите са същите, само са заменили някои думички тук там.
 
Малко ви хвърлям така в... ама нямаше как да не го споделя. Този труд пише, че е писан 2016г.

Според мен отива още по-далеч. Ваксината помагала да го изкараш по-леко. Значи не е ваксина.

За съжаление съм прав. Специално това от линка не го знаех, но аз казах че не следя новини и не търся новини. Те ме намират. И да, прав се оказвам, пандемията е лицето и флагмана но с нея са подготвени и други неща. Аз виждам какво става, как се променят хората. Това ви го казах и преди подобни статии.
Не съм се интересувал дали вземат пари за биене на ваксина. Сигурно вземат. На мен мнението ми е, че много трябва да се внимавас доверието към лекарите.

Но ви предлагам да обърнете внимание какво говоря, понеже всички сме в кюпа. Да, разбира се семейството е на преден план, но колкото повече хора се капсуловат до такава степен, толкова по-зле за нас,
 
Последно редактирано:
"deffnews, post: 995560, member: 39732"]
Според мен отива още по-далеч. Ваксината помагала да го изкараш по-леко. Значи не е ваксина.
[/QUOTE]
Това е новата медицина. 100 години ваксините предпазват от самото заболяване, но ковид религията е друга бира....
 
И пак ще попитам знаете ли дали лекарите, които поставят ваксини взимат някакви пари за повече поставени ваксини ?
Да, вземат на парче/човеко-кратуна. Сестрите от пирогов вземат по 20лв на ваксина, бодейки желаещите по домовете. Доволни са. За ден си докарват по 100 - 200лв към мизерните заплати. Както знаем, в пирогов директорът взема 78 000 заплата, а редовият персонал около 700лв. ;)
 
"deffnews, post: 995560, member: 39732"]
Според мен отива още по-далеч. Ваксината помагала да го изкараш по-леко. Значи не е ваксина.
Това е новата медицина. 100 години ваксините предпазват от самото заболяване, но ковид религията е друга бира....

Тоя подход изобщо не е нов. Абсолютно винаги официалната наука си следва и налага опредени догми. И абсолютно винаги сред най-изявените учени се намират такива, които ги оспорват. Ето, по случая - ами как да не обърнем внимание на откривателя на ХИВ вируса. Казах ви че и по мейнстрийм списания има трудове, които експозират ситуацията.

Знаеш ли, че един от най-уважваните съвременни апологети е и един от най-уважаваните математици, професор в Оксфорд. По-добре е да слушаме какво говорят такива хора - които не са много популярни в общественото пространство, но са уважавани в сферата на дейност с която се занимават професионално.

Аз я виждам и другата вълна - подтикване на хората да си мислят, че са избрани, точно те. Ваксинираните по-скоро не са избраните, а са овцете. Като този ноке, който не се чува какво говори.
 
Аз не виждам за какво е спора, фактите са ясни - ваксините не предпазват по никакъв начин от заразяване.
Обаче последващите вреди от тях въобще не са ясни, всеки разумен може да събере 2 и 2 и да реши дали да спонсорира мултимилиярдни фирми
 
Аз не виждам за какво е спора, фактите са ясни - ваксините не предпазват по никакъв начин от заразяване.
Обаче последващите вреди от тях въобще не са ясни, всеки разумен може да събере 2 и 2 и да реши дали да спонсорира мултимилиярдни фирми
Така и така никой не си е купувал Уиндоус, поне да си тегли по една ваксина, да компенсира загубите на човека. :)
 
Така и така никой не си е купувал Уиндоус, поне да си тегли по една ваксина, да компенсира загубите на човека. :)
Стига бе, достатъчно съм го хранил. Имам ги наредени в офиса като се започне от 98 та до сега :D
 
Стига бе, достатъчно съм го хранил. Имам ги наредени в офиса като се започне от 98 та до сега :D
То от 95 и 98 насам никой май няма лицензи. Точно от тогава някъде, с тези последни, които имах и аз, вече ме вербуваха с Линукс. :)
 
@biaaro

Заслепени сте политически. Как пък на този Кацаров ли е, какъв е там мерките му били никакви. Ще си иде той заедно с президента, ако не изпълнява всичко, което му спуснат за Ковид. Лъжичка по лъжичка ще има затягане и колкото повече стават ваксинираните - толкова по-брутални ще са мерките, без значение коя пионка управлява в България.


Мисля, че е време всички да се ваксинираме кой както намери за добре - с боцкане, с приятел по чашка доктор или кеш.
 
Последно редактирано:
@biaaro

Заслепени сте политически. Как пък на този Кацаров ли е, какъв е там мерките му били никакви. Ще си иде той заедно с президента, ако не изпълнява всичко, което му спуснат за Ковид. Лъжичка по лъжичка ще има затягане и колкото повече стават ваксинираните - толкова по-брутални ще са мерките, без значение коя пионка управлява в България.


Мисля, че е време всички да се ваксинираме кой както намери за добре - с боцкане, с приятел по чашка доктор или кеш.

Нали това казвам и аз, нещата са много по-големи от нас. По-добре да се правим, че им вярваме и сме с тях, отколкото да се бием с тея глобални сили на злото. Шанс срещу тях нямаме. Българина е много добър в това, да се прави на умряла лисица, ще се справи и този път, въпреки всичко. Мерки има, но никой не се мъчи да ги наложи по брутален начин, както на запад. Или както го направи НОЩ и Борисов в началото. Играта е сложна, но ще трябва да се играе, явно няма друг начин.

Няколкото човека, дето ни викат ОПГ за убийства тези неща, които се казват в клипчето сме ги чели и виждаме, че ни ги прилагат в момента, другите им викат конспирации.
 

Горе