Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Баси якото... Реално професорката не лъже понеже в нейната болница ваксинирани не са мрели... Мрели са другаде.

Леко подвежда само, нищо сериозно :rolleyes:

ПП: Мангъра рине.
 
Баси якото... Реално професорката не лъже понеже в нейната болница ваксинирани не са мрели... Мрели са другаде.

Леко подвежда само, нищо сериозно :rolleyes:

ПП: Мангъра рине.
По-важното е, че човекът не е починал от Ковид. Нали стигнахме до извода, че не се умира от веселото грипче.
 
Друг, ваксиниран с две дози, лежа повече от 20 дни на кислород и беше изписан в началото на седмицата.


Митко7, сега ти видях поста за Мънги. Няма да богохулстваш, ей. Мънги е великан! Абсолютно се доверявам на неговата преценка.
 
xY3LWPB.png

Към тази статистика знам поне един сигурен, който уж е потвърден ама дефакто не е :D:D
И ако утре ме блъсне кола, влизам в статистиката на починали от ковид :rolleyes:
 
И ако утре ме блъсне кола, влизам в статистиката на починали от ковид
За това д-р Хаус се е пенсионирал. Вече не му е интересно да поставя една и съща диагноза :D
 
Към тази статистика знам поне един сигурен, който уж е потвърден ама дефакто не е :D:D
И ако утре ме блъсне кола, влизам в статистиката на починали от ковид :rolleyes:
Е и, какво значение има къде влизаш? Съвсем изпростяхте, съвсем...
 
@Blinky слагай чек Вакснат/Невакснат при регистрация, да се знае. :D
За нови потребители, които се регистрират от т.нар. червени зони, освен капча искай и тест.
 
Е и, какво значение има къде влизаш? Съвсем изпростяхте, съвсем...
Влизам в манипулираната статистика с която ви плашат по телевизорите.
Както бях писал по рано, при 3 негативни теста (2 в чужбина и един в България) в системата при личния ми лекар излизам като позитивен незнайно защо и от къде. Какво да ви вярвам на статистиките, преди бях убеден на 100% а сега съм на 200% сигурен че всичко е лъжа и измама
 
Е и, какво значение има къде влизаш? Съвсем изпростяхте, съвсем...
Ама честно, Теди, няма по-глупав човек от теб в тая тема. Дори аз изглеждам сравнително интелигентна пред теб. Самият ти въпрос е дебилен. Помоли някой от вашата секта да ти обясни защо.

Подсказка: следващият път, когато кажеш "хората умират, а вие..", си спомни, че данните по телевизора са яко манипулирани. Те такова значение има къде е влязъл човекът.
 
Влизам в манипулираната статистика с която ви плашат по телевизорите.
Както бях писал по рано, при 3 негативни теста (2 в чужбина и един в България) в системата при личния ми лекар излизам като позитивен незнайно защо и от къде. Какво да ви вярвам на статистиките, преди бях убеден на 100% а сега съм на 200% сигурен че всичко е лъжа и измама
Всеки с положирелн тест го ръгат в статистката на ковид заразените. Също така и с апликацията за ковид. Имаш тази апликация и случайно минеш покрай човек също инсталирал я на телефона си имал някога позитивен тест или е бил болен и БАМ веднага контактен и статистиката скача. Тру дно можеш да го обясниш това на промитите мозъци
 
Влизам в манипулираната статистика с която ви плашат по телевизорите.
Както бях писал по рано, при 3 негативни теста (2 в чужбина и един в България) в системата при личния ми лекар излизам като позитивен незнайно защо и от къде. Какво да ви вярвам на статистиките, преди бях убеден на 100% а сега съм на 200% сигурен че всичко е лъжа и измама
Мани ги тия тестове, гледай колко са пълни болниците, това е показателя. И винаги е бил само това.
 
гледай колко са пълни болниците, това е показателя
Къде да гледа, пак по телевизора? Щото в ковид отделенията няма как да влизаме и да гледаме със собствените си очи. И колко да са пълни? Пълни са на документи, за да се точат златните ковид пътеки.

Ти по-добре гледай това, вместо да агитираш хората да се прецакат като теб:

 
Нандито пак се залива. Ама ако е някой познат няма да й е смешно. Дано не й е...
Смея се на жалките опити за всяване на паника, които се опитваш да пробутваш. Дори официалните власти не твърдят, че болниците са препълнени в момента, ама ти си захапал тая мантра от началото на 2020г и не си излизал от образ изобщо.

Въобще, даваш много поводи за смях с постовете си. Включително с факта, че си единственият в темата, който се самоцитира. :)
 
 
Време е за съд, тоя вече тотално се н..ра.
 
Само Радев и Мангъров имат качествата да оправят тая държава.
 
А, и стана ясно къде работи юзърът @Test
:D

Има само 1 минута разлика м/у момента на публикуване на горелинкнатата статия в 24часа и поста на въпросния тук.
 
Това е ъпдейтвано няколко пъти през деня, затова пише "обзор" в заглавието. Сигурно оставят часа на последния ъпдейт, но аз като взех линка имаше и други новини публикувани след него, тъй че няма как да е публикувано една минута преди да го пусна тук.
 

Горе