Вдигат цената на винетките

RealMoney

Well-Known Member
Годишна от 67 -> 97лв
Месечна от 25 ->30лв.
Дневна от 10 ->15лв.


Коментари?

Ще оставя и това сравнение:

0000282920-article2.jpg
 
От: Вдигат цената на винетките

Най-смешен е основният мотив за вдигането на цената, а той е, че тя не била вдигана отдавна.
 
От: Вдигат цената на винетките

Най-смешен е основният мотив за вдигането на цената, а той е, че тя не била вдигана отдавна.

По тази тяхна "логика" стандартът на живот трябва да бъде вдигнат в космоса сега! :lol:
 
От: Вдигат цената на винетките

Тия насила ще ме направят анархист.
 
От: Вдигат цената на винетките

Няма се оплаквате с тия заплати дето взимате в БГ това е дребен разход :D
Ти си слабоумен. Това, че изкарваме пари не значи, че трябва да ги даваме за глупости.
 
От: Вдигат цената на винетките

Годишна от 67 -> 97лв
Месечна от 25 ->30лв.
Дневна от 10 ->15лв.


Коментари?

Ще оставя и това сравнение:

0000282920-article2.jpg

Това е добро, но по-интересно ще е сравнение с някоя бяла държава.
 
От: Вдигат цената на винетките

Тия насила ще ме направят анархист.

Аз от кога ти разправям за нуждата от децентрализация и изземване на властта им :D
 
От: Вдигат цената на винетките

Ти си слабоумен. Това, че изкарваме пари не значи, че трябва да ги даваме за глупости.

Е как са глупости. Тия магистрали да не се строят с вода... даже 200 лева трябва да ви ги направят. При 3 к и нагоре заплати няма ядове :D Или пък има хора дето им е много....не знам ;)
 
От: Вдигат цената на винетките

Е как са глупости. Тия магистрали да не се строят с вода... даже 200 лева трябва да ви ги направят. При 3 к и нагоре заплати няма ядове :D Или пък има хора дето им е много....не знам ;)

3К вземат тия дето учат компютър, ами другите?
 
От: Вдигат цената на винетките

Е как са глупости. Тия магистрали да не се строят с вода... даже 200 лева трябва да ви ги направят. При 3 к и нагоре заплати няма ядове :D Или пък има хора дето им е много....не знам ;)
Какви магистрали бе льольо, отиди да видиш колко им издържат строежите - по 2 месеца и после всичко става на вълни. Разходи се из София да видиш как са ремонтирани булевардите, как Малинов пропадна няколко дни след като го откриха, как в Студентски покрай НСА пътя е на вълни, как преебаха легналите полицаи и сега колите минават през тях с по 50-60 км/ч. без проблем. Толкова си глупав, че чак се радвам, че си отишъл при интелектуалните си събратя нелегални имигранти в Германия.
 
От: Вдигат цената на винетките

Какви магистрали бе льольо, отиди да видиш колко им издържат строежите - по 2 месеца и после всичко става на вълни. Разходи се из София да видиш как са ремонтирани булевардите, как Малинов пропадна няколко дни след като го откриха, как в Студентски покрай НСА пътя е на вълни, как преебаха легналите полицаи и сега колите минават през тях с по 50-60 км/ч. без проблем. Толкова си глупав, че чак се радвам, че си отишъл при интелектуалните си събратя нелегални имигранти в Германия.

Ти винетката за улиците в София ли ги плащаш ? Не знаех , че и там вече се изискват. Бре големи софиянци бе :D
 
От: Вдигат цената на винетките

Ти винетката за улиците в София ли ги плащаш ? Не знаех , че и там вече се изискват. Бре големи софиянци бе :D
А, щото викаш "магистралите" са по-добре? Особено недоразумението "Хемус", направо е пушка. Да ти вадя ли списък с тежките катастрофи, които се случиха там последната година? А пътят си е път и тия дето строят са еднакви, разлика няма - цялата им работа е такава.
 
От: От: Вдигат цената на винетките

А, щото викаш "магистралите" са по-добре? Особено недоразумението "Хемус", направо е пушка. Да ти вадя ли списък с тежките катастрофи, които се случиха там последната година? А пътят си е път и тия дето строят са еднакви, разлика няма - цялата им работа е такава.
Темата е за винетки , а винетки се плащат като излезнеш на магистралите. Като си по улиците на София , никой не те кара да плащаш винетка.... Тежките катастрофи в страната са главно заради идиотите дето ги карат тия коли и доста по-малко заради кофти път.
 
От: Вдигат цената на винетките

Какви магистрали бе льольо, отиди да видиш колко им издържат строежите - по 2 месеца и после всичко става на вълни. Разходи се из София да видиш как са ремонтирани булевардите, как Малинов пропадна няколко дни след като го откриха, как в Студентски покрай НСА пътя е на вълни, как преебаха легналите полицаи и сега колите минават през тях с по 50-60 км/ч. без проблем. Толкова си глупав, че чак се радвам, че си отишъл при интелектуалните си събратя нелегални имигранти в Германия.

Нали не бях в Германия , а съм лъгал ? Извини се бе ! :D
 
От: От: Вдигат цената на винетките

Темата е за винетки , а винетки се плащат като излезнеш на магистралите. Като си по улиците на София , никой не те кара да плащаш винетка.... Тежките катастрофи в страната са главно заради идиотите дето ги карат тия коли и доста по-малко заради кофти път.
Едни и същи баламурници ръководят смешните ремонти, логично е и резултатите да са едни и същи - т.е. плачевни.
 
Re: От: Вдигат цената на винетките

Най-смешен е основният мотив за вдигането на цената, а той е, че тя не била вдигана отдавна.

Да, тъпо е. Като не могат да кажат, че са направили повече от заложеното или че са качили качеството...и това е отговор...типично за сегашните управляващи. :)
 
От: Вдигат цената на винетките

Драстично е това вдигане, но качеството на пътищата едва ли ще се промени.
 
От: Вдигат цената на винетките

БОГОМИЛ БОНЕВ: ЛЪЖАТ! ПОЛИЦАИ, НЕ ГЛОБЯВАЙТЕ, ЧЕ НЯМА ДА КУПУВАМЕ НОВИТЕ ВИНЕТКИ! ТАКА ЩЕ БРЪКНЕТЕ В НАЙ-МИЛОТО НА ГОРАНОВ.
Ще се повторя:
Полицаи, не глобявайте за това, че няма да купуваме новите винетки на Горанов. Така ще му бръкнете в най-милото.
Те не са икономически обосновани.
Лъжа е, че новата цена е заради по-високите заплати.
Това е цинизъм на „Дебелата Берта“.
Лъжа е, че така ще се финансират ремонтите на пътищата.
При сегашната цена на винетките се събират към 240 млн. лв.
За АПИ остават само 100 млн. лв. Останалите се крадат от правителството. А биха стигнали за ремонтите.
Каква е гаранцията, че увеличението не се прави, за да се крадат двойно повече?!
Герперастите го гарантираха с видими резултати."
 
От: Вдигат цената на винетките

Реално считам, че за бг стардарта - старата (до днешна дата) цена е в рамките на нормалното. Сега увеличението в проценти е сериозно.. реално сумата е малка, ОБАЧЕ дъ биг проблем е, че срещу всички данъци и такси не получаваш нищо бе деееа!

Обещавали, че нямало да има дупки по пътищата... смееех, дееа лъжците! Тая малка сума ли ще промени нещата. Трябва първо да оправят пътищата и да кажат.. струва толко и толко (естествено ще излъжат), за да се поддържа са нужни 100 лв. винетка. От догодина ще е толкова. На база сегашното състояние на пътищата - всеки ще се радва да цъфнем и вържем като швейцарски път.. а дано, ама надалии!
Тез първо парите взимат.


Отделно некой има ли идея къде и за какво се харчат всички преки и косвени данъци от собствениците на автомобили?
Щот ми се чини бая пари да се прибират и накрая една част отива за издръжка на ненужна администрация, а другата у нечий джоб. Но не и за удоволствието да шофираш.
 

Горе