Вече не си говорим...

radev

Well-Known Member
Усещате, че вече не си говорим, а само си гласуваме и цъкаме по свежи и други цитрусови линкове.

Преди се псувахме повече, но поне общувахме... да ви еба майката :)
 
От: Вече не си говорим...

Усещате, че вече не си говорим, а само си гласуваме и цъкаме по свежи и други цитрусови линкове.

Преди се псувахме повече, но поне общувахме... да ви еба майката :)
Имаш право, айде малко по-разчупено. Те всежи гласове да не ни направят ботове. Само гласуване и т.н. Днес примерно аз станах супер рано, защото майсторите им трабва тавански приклюения, а аз съм Лудия шапкар с ключа за страната на курешките и несветещите лабпи.:)

Какво ново и необичайно при вас...Радев - ти нещо да споделиш. Айде верно да си говориме. Но съм и забелязал, че с това неговорене има повече мнения отностно оправяне на проблеми - ето така и така става....пробвай и това... Абе нека комуникираме - така сме по-креативни и идва музата.
 
От: Вече не си говорим...

В колко супер рано стана :)
Аз станах в 5. Иначе и тука малко ремонт. Баща ми беше идвал на гости малко и каза, че квартирата ми приличала на заторническа килия хахаха
замислих се, съгласих се.. Ся вече е друго :) Иначе бачкам и си запълвам времето плътно с уеб глупости. Клиентите много се мотат, скоро нито един договор не е със спазен срок все по тяхна вина и ще вдигам цените съвсем скоро с новия дизайн и цялата промяна на сайта ми. Може да се е усетило, пуснах един нов проект. Вецков ми вика - Абе ти време имаш ли
- Не
- Ама си пускаш нови проекти :)
Стигнахме го извода, че ми е болестно състояние.

А меча взе да хваща ръжа.. и ми е гузно
 
От: Вече не си говорим...

В 8 часа, ама не ми се случва често:)

Ако питаш мен всеки 2-ри квартал прилича на затворническа килия, и само по себе си ще трабва да го приемеме и заобичаме. Ама положителното на това е че тругно от такива квартали излизат нежни мъжленца:)

Вдигането на цените е нещо нормално. А за какви услуги не ми стана ясно. Но предполагам за уеб, нали? Е не може скок на продуктите парното, такситата и това да не мръдне от как го има. ;)
 
От: Вече не си говорим...

Мда, тъкмо поглеждам "нови теми" тая сутрин и 3-4 от тях са "размяна на линкове". То поне да имаше смисъл от тая размяна.
 
От: Вече не си говорим...

Бате тука дето живея аз до Пиротска..

Към Надежда е все гето, в другата посока са женски пазари, китайски квартали, араби яко, всякакви..
Тъкмо си го заобичах :)

обаче малко по малко всичко се преустройва
събарят се сгради, строят се големи неща.
Половината Пиротска е вече в скелета. Ще стане лъскав район.

за цените да, за уеб дизайна ставаше дума. от както са тия цени, само хляба е постъпнал 4 пъти, аз броя статистика.
а наема ми е скочил общо с 70% като преди малко по малко с 10%, а ся го дигнаха двойно направо без да си играят.

обаче няма как.. в Люлин не става.. оттам бизнес трудно ще крета.

prasunsen, лошо няма в размяната на линкове, лошото е, че се о-ботва всичко постепенно.

И тия соц мрежи и прочие.. ок трафик трафик трафик... ама какъв е тоя трафик? Ботове влизат в сайтове на ботове, прекарват 4 секунди и преминават в следващия ботски сайт.

GoogleBot поведение

то накрая няма да има нужда от нас хората.
В някой следваща версия на соц мрежите, линкове ще се пускат сами автоматик, автоматик ще се гласуват, скриптове ше си бълват кликове сичко.

ми да ходим машините да ни рециклират.

Това клипче гледали ли сте го?
YouTube - Web 2.0 ... The Machine is Us/ing Us
 
От: Вече не си говорим...

пффф днеска трябваше да ставам за даскало, което не го бях правил от доста време, но ми съобщиха, че ще ме изключат, ако продължавам така ииии нямах избор :)
 
От: Вече не си говорим...

Усещаш ли как страха от Системата се е пропила в мозъка на костите на всички.

"нямаш избор" Системата иска да си повтаряш това до припадък
 
От: Вече не си говорим...

Наистина радев е прав, напоследък само теми за помощ и размяна.
Нека си размърдаме мозъците и да обсъждаме нещата, които ни вълнуват.
 
От: Вече не си говорим...

Някой да има да сподели нещо интересно? Аз леко се кефя на факта, че на Радев квартала придобива облик, и верно че се занимава с дизайн, но повече мислех че е със уеб приложения, като системи, софтуери и ей такива.

Еми мисля че добре разчупихме скуката, абе някой да има инфо как мина срещата на рекламистите или дали утре ще е по-топло от днес?:)
 
От: Вече не си говорим...

Станах към 8 без нещо :)
за училище,
съвсем спокойном проверих си темата тука - нищо.
прегледах 2-3 сайта и излязох...
Към 8:07 бях на спирката и чаках рейса.
9 и нещо бях пред фми-то и отивам аз 2ра аула
и те почнали, гледам 9:08 , е утф е хора,
гледам пак и о_О 9:08 , аз съм от 8:15 :D

е тъкмо фанах почивката :mrgreen:

как така се заблудих с 1 час нз :rolleyes:
 
От: Вече не си говорим...

Ей мама му стара, неска едвам станах в 6:30 за даскало, две входни нива правих, второто беше последния час и тъпата директорка решила да праи учение (противопожарно), та 15 мин преди края биха звънеца да си дигаме чуковете от стаите и да излизаме вънка.... еби му мамата, сума неща требваше да пиша от бързане като би проклетия звънец и някои от тях грешни естествено... бах му майката
п.п. - модовете, сори за псувните ама.....
 
От: Вече не си говорим...

az pak zaspah v 4i30 stanah v 2 a bqh v unito ot 7 ama tuka finldancite mnogo ne gi barka 4e az zakasnqvam... ta sa idvam i malko sednah na edno pc da vi vida kvo praite i gledam hubava tema... ta si pozvolih da se obadq nepodgotven (bez kirilica)
 
От: Вече не си говорим...

тъй е трябва да пускам по често хубави теми
кажи нещо за финландия.
За водка Финландия чували ли са примерно :)
Студ има ли
Адсенс ?
:)
 
От: Вече не си говорим...

Днеска едвам едвам станах в 6.30 за училище...
Към 7.00 вече бях на спирката и чаках трамвая... /изключително интересно
Днеска имахме входно ниво по български, за 40 минути трябваше да решим тест от 20 задачи, от които 5 бяха свързани с текст, който е половин страница голям формат/напечатано/, след теста трябваше да направим анализ на произведение по избор, трябваше да е дълго към една страница и половина голям формат написано на ръка :) Естествено си направих всичко или поне така си мисля :eek: След училище решихме да отидем да ядем в KFC, там започнахме да спорим на тема, кое е по вредно и по гадно " Дюнера или храната от KFC". За съжаление не се аргументирах добре и загубих спора (аз твърдях, че дюнера е по хубав). За щастие и за мое съжаление след като си купих сандвич от KFC се оказа че вътре има хлебарка... Да правилно прочетохте истинска мъртва хлебарка.. не вдихнах голям скандал, за което после съжалявах, но карай :)
Преди малко се прибрах от училище и видях хубава тема и реших да споделя деня си... :)
П.П. Не мога да си намеря дистанционното за телевизора и ще умра от яд... не мога да си пусна музика :(:(:(
 
От: Вече не си говорим...

бате хубавата музика е в главата ти
радвам се, че и ти сподели частица от живота си.

по темата с храните, задължително гледайте филма Supersize me

п.с. понякога сънувам, че съм на даскало, ама такъв голям колкото съм си сега :)
мноо е странно
 
От: Вече не си говорим...

аз ходя на даскало само заради фъна билярда и кафето...
 

Горе