Вече съм на първа страница в Google

stuky1971

New Member
За 4 мецеца от стартитането на моя сайт постигнах ПРЗ и класиране на парва страница на Гоогле при кеуворд "бусинесс маркетинг" от над 550 милиона резултата. сайта ми е бусинессмаркетингагенцу . Ком
Това го постигнах с СЕО Елите и Субмитеазе два добри софтуер от кото наистина има смисъл. Това го казвам без да имам някаква полза от продажбите на тези продукти, просто потърсете ги в Интернет и сами си решете, аз само споделям че сам доволен от тези продукти още повече че такива кеуворд като "бусинесс маркетинг" е един от най конкурентните ключови думи в гоогле и ако искаш да използваш платена реклама в "ад вордс" сте трябва да се плати от 4-5 долара за клик така че направо сам изумен, разбира се ползвам и други тактики за СЕО и по точно използвам "анчор техт" в блогове. Това е всичко около добрия СЕО маркетинк, ако някои може да допълни някоя успешна СЕО тактика нека го направи! Благодаря Ви!
 
Супер, тази ниша не изглежда никак лесна(от пръв поглед).

Давай все така.И махни тоози адсенсе сложи си opt-in list.И по добре сложи афилиейт.Това то го казвам от гледна точка на парите, не на seo.
 
някой ако има "лекарство" за SEO Elite или SubmitEAZE да пише ако не тук на ЛС ще го черпя :D
 
Преведено с дешльокавизатора 62c.hit.bg:
За 4 мецеца от стартитането на моя сайт постигнах ПРЗ и класиране на парва страница на Гоогле при кеуворд "бусинесс маркетинг" от над 550 милиона резултата. сайта ми е бусинессмаркетингагенцу . Ком
Това го постигнах с СЕО Елите и Субмитеазе два добри софтуер от кото наистина има смисъл. Това го казвам без да имам някаква полза от продажбите на тези продукти, просто потърсете ги в Интернет и сами си решете, аз само споделям че сам доволен от тези продукти още повече че такива кеуворд като "бусинесс маркетинг" е един от най конкурентните ключови думи в гоогле и ако искаш да използваш платена реклама в "ад вордс" сте трябва да се плати от 4-5 долара за клик така че направо сам изумен, разбира се ползвам и други тактики за СЕО и по точно използвам "анчор техт" в блогове. Това е всичко около добрия СЕО маркетинк, ако някои може да допълни някоя успешна СЕО тактика нека го направи! Благодаря Ви!
 
Поздрави по-скоро за SERP-a от колкото за пр-а :)
ДОбра работа си свършил, продължавай в същия дух ;)
PR 3-4 се прави лесно, много се радвах когато ударих 4-ка на Seo блога ;)
 
От: Вече съм на първа страница в Google

И аз без да правя нищо съм на поне десет свръх тежки търсения на пръва страница на Гугъл...... какво е това сео изобщо? Станало е съвършено случайно :)
 
От: Вече съм на първа страница в Google

Разбира се, прав си. Скоро и ту ще се изкарват повече пари от топ класирани сайтове, но капацитета, населението на България е малко.

Би ви било интересно да видите и това: Интересна тактика за Класиране на първа страница на Google на онлайн магазин и сайт чрез Deep Links.
 
Последно редактирано:

Горе