Видео от YT в продуктовата страница, добре ли е?

webstil

Well-Known Member
Според Вас добре ли е да се слагат видеоклипове в продуктовите страници, говоря за магазин. Или направо да сложа линк към видеото, а не самото видео? Кое ще е по-добре за оптимизацията и зи клиентите според Вас?
 
От: Видео от YT в продуктовата страница, добре ли е?

Колега няма да има никакви грижи, слагай ги директно в страницата. ;)
Отделно от това, не виждам логика след като някой е дошъл на продуктова страница ти насила да го гониш от сайта ти и да го пращаш към YT!?!
За клиентите 100% по-добре е видеото да ти е на сайта. За оптимизацията, също! ;)
 
От: Видео от YT в продуктовата страница, добре ли е?

Мерси много колега, ще ги слагам значи директно от YT в сайта, ще видим какво ще се получи :)
 
От: Видео от YT в продуктовата страница, добре ли е?

Да да слагай жена ми има магазин за handmade бижута и прави и уроци в YT и винаги на първа страница има видео и добре се оптимизират нещата
 
Според Вас добре ли е да се слагат видеоклипове в продуктовите страници, говоря за магазин. Или направо да сложа линк към видеото, а не самото видео? Кое ще е по-добре за оптимизацията и зи клиентите според Вас?

Аз съм много за, и най-вече ако са твои клипове, в твоя канал с твоя щампа на видеото. Иначе е малко странно. Позволявам си да сложа само на афилиейт, но там си е тяхна програмата, бранда и вече по тяхно желание ще купят от сайта. ;)
 

Горе