Внимавайте на магистралата - бях обран днес

От: Re: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Е затова, откакто си взех кола, на една ръка разстояние си имам едно острие почти 30см. Я съм усетил, че нещо е нередно, я съм им е*ал майката.

ОСТРИЕТО Е ПРОСТОТИЯ...
ТУРИ ДВА ЕЛЕКТРОШОКА ПОД РЪКА ДА ВИДИШ КАКВИ ЧУДЕСА ПРАВЯТ И КЪФ РЕСПЕКТ САМО СЪС "ЗВУК И СВЕТЛЛИНА" ДОРИ И БЕЗКОНТАКТНО :)
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Да ви се оплача и да ви внимавате като пътувате сами извън града.

Днес сутринта тръгвам към Велико Търново по работа и спирам на ОМВ-то на края на магистралата. Купувам си вода и тегля пари от банкомата, че ми трябваха за Търново. Тръгвам пак и веднага след това усещам нещо, спирам и гледам спукана задна дясна гума. Псувам и почвам да я сменям, без нищо да подозирам. Сменям си аз гумата и отново потеглям. След малко усещам, че ми няма чантичката с всичко вътре - мои и на колата документи, портмоне с всичките ми дебитни и кредитни карти, парите - ок.800лв., ключове. И тогава се усещам, че са ме метнали брутално. Докато съм сменял гумата някой е ми взел чантата. Нищо не видях и аз не мога да проумея как са се промъкнали без да ги видя. Но със сигурност тогава са я взели, щото като изтеглих пари веднага тръгнах. Върнах се на безиностанция, извиках полиция, дадох показания, но вече нищо не можеше да се направи. И така утре почвам да ходя по банки и администрации. Сега съм напълно нелегален.
Пиша за да ви предупредя, щото аз въобще не направих асоциация с гумата и бензиностанция. Мислех си, че вече не стават такива неща през деня на главен европейски път .

Докато сменяше гумата някой спря ли да ти помогне?
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Докато сменяше гумата някой спря ли да ти помогне?

Не, не съм видял и никой да спира. Аз като съм бил клекнал при задната гума, тогава изглежда са се промъкнали. А и гумата не съм сменял повече от 15 мин, щото много бързах.
 
От: Re: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

ОСТРИЕТО Е ПРОСТОТИЯ...
ТУРИ ДВА ЕЛЕКТРОШОКА ПОД РЪКА ДА ВИДИШ КАКВИ ЧУДЕСА ПРАВЯТ И КЪФ РЕСПЕКТ САМО СЪС "ЗВУК И СВЕТЛЛИНА" ДОРИ И БЕЗКОНТАКТНО :)
Думай, душко от къде да се сдобием с тези благинки. Някои онлайн магазинче за целта?

п.п. Минко, при тебе има ли такива работи?
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Е за пестин лева га не тръгнат и шмайзери да вадат :D
Толко пари дават, толкова и че пазат... Системата, системата :)

Какви шмайзери те гонят, те освен миризма на оборска тор друго не могат да извадят.

Самият факт че е станал милиционер говори че той не става и за чеп за зеле.

Милиционери, охранители и бакшиши това е утайката на "обществото" в тази долнопробна руска комунистическа колония.

А за станеш доносник в Държавна сигурност - ДАНС, за там вече трябва да си или копеле от социален дом без родители или вербуван на хомосексуална основа като Петкана Сертова:lol:
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

трябва да си възвърна нашия балкански манталитет с постоянна мнителност. Иначе трудно се уцелява, абе като в джунглата.
Точно това имах в предвид,не че нещо казвам за твоята случка.Лично на мен са ми разбивали 2 пъти колата пред собствения ми дом..И какво откраднаха?Акумулатор и радио за 100 лв.За целта са били поне 2-ма човека,единият краде,другия пази..И са си разделили по 50-на лева.Да не говориме,че вероятно са ме дебнали няколко дена.И какво излиза..от цялата операция са спечелили не повече от 20-30 лв надница.Да се бяха хванали някъде на бачкане,са щели да изкарат повече пари,но това не могат да го асимилират с далавераджиските си мозъци.
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Да се бяха хванали някъде на бачкане,са щели да изкарат повече пари,но това не могат да го асимилират с далавераджиските си мозъци.
Това е защото всеки тъпунгер гледа да удари кьоравото. Да направи удара на живота си с 2 бързи движения. Кретени!!!

а аз мога ли да ги попитам наракоманизираните крадьовци за какво по дяволите им беше преди време само една лайсна на Голф 3? Що за изтрещял боклук трябва да си, за да откраднеш една 1 лява лайсна. Така, че не търсете логика в тези кухи лейки. Просто бъдете нащрек.
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

.. само една лайсна на Голф 3? Що за изтрещял боклук трябва да си, за да откраднеш една 1 лява лайсна.

Много просто, лапешка работа, тяхната се е счупила/изгубила и си я 'заместват'. На мен пък са ми крали само дясно огледало и мерника на колата. Тез последните май си ги кичат по вратовете, луда работа
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Това е защото всеки тъпунгер гледа да удари кьоравото. Да направи удара на живота си с 2 бързи движения. Кретени!!!

а аз мога ли да ги попитам наракоманизираните крадьовци за какво по дяволите им беше преди време само една лайсна на Голф 3? Що за изтрещял боклук трябва да си, за да откраднеш една 1 лява лайсна. Така, че не търсете логика в тези кухи лейки. Просто бъдете нащрек.
Това ще да е бил "колега" със същия голф на които му трябва лява лайсна :)
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Това ще да е бил "колега" със същия голф на които му трябва лява лайсна :)
Да, ама да вземе двете, та да ги смени и двете. Кретенът не е мислил, че може леко да се различават. Да се застрахова и да вземе двете.

Абе мисълта ми е, че яко съм разочарован даже и от крадците и обирджийте ни.
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Да, ама да вземе двете, та да ги смени и двете. Кретенът не е мислил, че може леко да се различават. Да се застрахова и да вземе двете.
Да не си го изненадал с бухалката по време на ''операцията'',та затова не ги е взел 2-те лайсни:mrgreen:
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

На един приятел днес са му спукали гумата пред магазин за строителни материали и са го обрали по същата схема. На супер оживено място в центъра.
Дори не са му я спукали качествено, та се е наложило да го следят половин час из града.
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

А камерите на бензиностанцията? Там са те набелязали, там са ти спукали гумите - не може да няма запис!
 
Re: От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

А камерите на бензиностанцията? Там са те набелязали, там са ти спукали гумите - не може да няма запис!
Да, народната полиция ни пази. Това сме го слушали, ама лошото е, че не сме го виждали. :D

Как ви се струва това: Шамара на разпит в полицията утре

Даже няма да споменавам за Галеви, как им избягаха. :) Нещо много заспала последно време в тази държава, а темата е просто поредното доказателство. :)
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

На един приятел днес са му спукали гумата пред магазин за строителни материали и са го обрали по същата схема. На супер оживено място в центъра.
Дори не са му я спукали качествено, та се е наложило да го следят половин час из града.

не го разбрах тоя филм :cry:
голям екшън ще да е било
хем са го обрали че и са го следили ! за да му върнат парите ли или да му залепят гумата?
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Аз съм възмутен, обаче от коментарите за Мишо....какъвто и да е..., тука изобщо не става въпрос за музиката му, а за свободата на словото...обаче вижте народа какво коментира там под статията и за какви сеирджии става въпрос. Аз съм разочарован и предлагам на Блинки да си наемем няколко автобуса тука хората от форума и да потърсим убежище в Австрия примерно...предполагам хората ще ни посрещнат с парад..защото навсякъде ценят предприемачите, но не и тук където ни наричат ..."фирмаджии", и ни псуват , а не виждат че истинските "фирмаджии" са големите чуждестранни фирми и вериги, и други ...хм...хм...
 
Re: От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Аз съм възмутен, обаче от коментарите за Мишо....какъвто и да е..., тука изобщо не става въпрос за музиката му, а за свободата на словото...обаче вижте народа какво коментира там под статията и за какви сеирджии става въпрос. Аз съм разочарован и предлагам на Блинки да си наемем няколко автобуса тука хората от форума и да потърсим убежище в Австрия примерно...предполагам хората ще ни посрещнат с парад..защото навсякъде ценят предприемачите, но не и тук където ни наричат ..."фирмаджии", и ни псуват , а не виждат че истинските "фирмаджии" са големите чуждестранни фирми и вериги, и други ...хм...хм...
Аз съм супер навит. Хващаме един автобус, набелязваме локация, харесваме една голяма къща и все ще успеем, опит да ринеш тук. Заземяваме се там и сме им таковали мамата на тия тук кретено-далавераджии. Да изчезнат нормалните и качествени хора и да се види кои са по-големи крадци - паплатча по улицата или политиците ни. Само ще седим по цял ден на някой плаж след работа и ще си пуснем новините от тук, за да им се смеем. :)

Седят едните крадат домове, а другите с костюми ти го натаковат усмихвайки се. Да се чудиш кой да напсуваш. Ще стане некво масово клане, ако всеки по-нормален поеме нанякъде, ще остане само утайката. Все тази и без това в следващия мандат не се очаква нищо убаво, та варианта остава актуален.

Всеки път като се замисля в какво чудо живеем ми идва да ревна, ама то пък не може да се живее с негативни мисли все пак. Оня изтървал Таки и Галеви (а другите към оня свят); медията изкривила нещата, защото така и казали, пък и може да загуби някой сочен рекламодател; еди кой си пиян сгазил хора на пешеходна и е под домашен арест; еди кой си "бизнесмен" взел призата "Баща на фолка" и това се води ВИП (тук повръщам обилно); 5 цветнокожи номади ограбили и убили пенсионер за 2 лева; костюмирано и изнежено момченце ми обяснява, че сме много стабилна икономика; някой умник е намерил перфектния начин за бърза мизерия - ъп на цените и никакво движение с доходите; медиите и другите рекламни групи се плюят едно други и са вкопчили в малкото празноглави рекламодатели, които се чудят защо не им върви бизнеса; отчаяни от живота хора с кредити за следващите 2-3 поколения не могат да си вдигнат главите за едно "здрасти". И така, мога още да нареждам, цял ден, но това е положението.

Но най-ме радва факта, че има и много други хубави неща и позволявам само на тях да стигнат до мен. Другото е пълен игнор. И защо не, никой от гореизброените не го заслужава. Ще ме прощават, но предпочитам да не си го причинявам. Така изпускам хубавите неща.
 
От: Внимавайте на магистралата - бях обран днес

Блинки игнор ще е докато не почнат да ни вадят от колите по светофарите и да трябва да ходим по магистралите в кордони от по 5 коли с по 2 джипа отпред и отзаде и във всяка кола гражданин с винкел...Давай да ходим при австрийците...те хората като разберат че сме млади и образовани предприемачи най много да ни дадат по едно общинско жилище , 2 години данъчно облекчение и по 50 000 евро за да раздвижим нещата... :):):).
 

Горе