Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

ReminD

Well-Known Member
https://www.virustotal.com/en/file/...9b1d26663d6bd1a8a191ab52/analysis/1379588181/



Реши да ми изпрати някакво .exe.exe ( 30kb ) , което се надяваше да съм отворил, след това още едно, явно се е чудил защо спайуера не го е уведомил за ново зомби. Много мразя такива номера, особено от потребители тук в предприемач. Надявам се някой потребител да ме подсети как беше никнейма в предприемач на въпросния скайп потребител. Такива според мен въобще нямат място във форум като този.


















skype username : wesley_tg


[12:38:01] *** Прехвърляне от Diego на album4e.exe.exe ***
vij tova
[12:38:04] Diego: :)
[12:38:20] scorpi: kakvo e tova
[12:38:30] Diego: programa
[12:38:34] Diego: pogledni q
[12:38:54] scorpi: dobre
[12:39:59] *** Пропуснат разговор с Diego. ***
[12:40:07] scorpi: da vidqh
[12:40:18] Diego: interesno li e
[12:40:22] scorpi: da
[12:40:34] Diego: koq ti haresva pove4e
[12:40:36] Diego: onazi s polata
[12:40:50] Diego: ili drugata abez sutiena
[12:40:53] scorpi: bez sutiena
[12:40:59] scorpi: zashto ti beshe telefona mi
[13:54:29] *** Прехвърляне от Diego на vidooo.exe ***
[13:55:31] scorpi: pich, ne mi prashtai .exe failove
[13:55:40] scorpi: i pyrviq fail ne sym go otvarql





6577244Y.jpg

6577247F.jpg
 
Последно редактирано:
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Той пък намерил на кой да праща :D
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Объркал съм се, сега си погледнах complete хисторито, бях набедил DonSavage, не е той това, но този пак е от предприемач, ако някой му знае потребителското име, нека да го каже, да се знае кой е въпросния тип.
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Объркал съм се, сега си погледнах complete хисторито, бях набедил DonSavage, не е той това, но този пак е от предприемач, ако някой му знае потребителското име, нека да го каже, да се знае кой е въпросния тип.

http://www.predpriemach.com/member.php?u=12576

Но се съмнявам да е той - сигурно са го хакнали.
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Хора внимавайте с кого се захващате в нашата държава е пълно с измамници,възможно ли е скайпа му да е заразен с нещо и той да не знае че ги праща?
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Не е DonSavage, неговия скайп е съвсем различен, моя грешка, но въпросния потребител е от тук, не мога да се сетя за username-то му.
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Не е DonSavage, неговия скайп е съвсем различен, моя грешка, но въпросния потребител е от тук, не мога да се сетя за username-то му.
http://www.predpriemach.com/member.php?u=12576

Но се съмнявам да е той - сигурно са го хакнали.
Да негов е скайпа , но не вярвам да ти го е пратил той
 
Re: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Объркал съм се, сега си погледнах complete хисторито, бях набедил DonSavage, не е той това, но този пак е от предприемач, ако някой му знае потребителското име, нека да го каже, да се знае кой е въпросния тип.

Познавам го лично, и определено ми е трудно да повярвам, че би могъл да той. Тук има тема за графики и анимации. И доста помага на форума. Ще е глупаво това да си го причини. :)

Voodoo.exe. :) Хахахаха. Бате, плескай Линукс и това е. ;)
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Вижте другарят ReminD какъв коментар ми е пратил към червената репа, която ми лепна за предното ми мнение : "турчин, теб искам само 2 метра под земята да те гледам"
Недей така бе, другарю, ще те чуят я Местан, я Доган и педала Станишев ще те изключи от партията :lol:
 
извинявай ама се заяждаш с него

тои нито пише в политиката нито се заяжда с някой ... пише си по бизнес темите както трябва да си пишем всички изъвн секцията за политика... а не да я пренасяме във всички теми,,,

коментара към репутацията може да е една идея по остър от общоприетото но пък негативната репутация си е съвсем на място...
 
От: Re: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Бате, плескай Линукс и това е. ;)
Самата истина :)
 
От: Re: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

извинявай ама се заяждаш с него

тои нито пише в политиката нито се заяжда с някой ... пише си по бизнес темите както трябва да си пишем всички изъвн секцията за политика... а не да я пренасяме във всички теми,,,

коментара към репутацията може да е една идея по остър от общоприетото но пък негативната репутация си е съвсем на място...
Ха-ха! И все твърдите с Блинки , че не подхождате избирателно!?? Бравооо :D А, когато тоя боклук ме псуваше НА МАЙКА тук в тема, ПУБЛИЧНО защо тогава не реагира така бързо админе?? А?? Сигурно сега заради това ми изказване пак ще ме баннеш както миналата година?.. :)
 
Бате, днес успя в 3 теми да направиш офтопика. Кажи къде има някаква псувня и ти гарантирам, че както си е репортнал, веднага изчезва. ;)

Да, представи си как си се представил щом и бан си получил в Предприемач. :)
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Много добре знаете защо ме баннахте тогава, хайде стига .. ;) Форума си е ваш, подкрепяйте си когото си искате :)
Разбира се , че ви пусках тогава и репорти и лични и в темата ви призовах да реагирате и затова неслучайно преди малко с такова раздразнени ви попитах :" А, когато тоя боклук ме псуваше НА МАЙКА тук в тема, ПУБЛИЧНО защо тогава не реагира така бързо админе?? А?? " Но... нито ми отговорихте на личните, нито в темата, нищо! Както и да е ... както казах - ваш си е форума и си е ваше право да си траете, когато си решите и да кастрите пак, когато си решите :)
И ми е чудно в кои други теми съм бил офтопик?? За онова нагло олигофренче дето се опитва да шарлатанства със сайтчето и страничките си ли? Или за онази дето най-нагло обвини стар член на форума, с голяма репутация и трейтър, че бил измамник и реагирах ли?? Защо там не реагирахте като тук, а?? А май даже вие и дадохте зелена репа, че да светне в зелено ... Това ли са офтопиците ми??
 
Re: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

И ми е чудно в кои други теми съм бил офтопик?? За онова нагло олигофренче дето се опитва да шарлатанства със сайтчето и страничките си ли? Или за онази дето най-нагло обвини стар член на форума, с голяма репутация и трейтър, че бил измамник и реагирах ли?? Защо там не реагирахте като тук, а?? А май даже вие и дадохте зелена репа, че да светне в зелено ... Това ли са офтопиците ми??
Ти какво, света ли ще спасяваш? :) Не си давай толкова зор тук, има много още "несправедливости" по света.

Ама къде е те питам тази псувня? За да я изтъркаме. ;)
 

Горе