Време за имигриране -коя държава да избера?

От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Щото в южна корея мацките ме кефят и е всичко различно.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Не мога да разбера защо разговора се върти само около ядене и пиене и какво е времето. Това са абсолютни маловажни неща. Заради това да се емигрира или да е главен фактор е идиотско.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Вярно си е, друго е да се гледат женските
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Айде бе 3 страници, никой не каза Россия?
Тук е фул с хард кор русофили с мокри сънища за Путин и ко. ама отиват в други странни - що така бе Атанасе?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Хубаво е да поживееш някъде на по-лошо за да оцениш, че и в България не е чак толкова зле, затова някоя африканска или арабска държава още по-добре с отрезвителна цел:)
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Айде бе 3 страници, никой не каза Россия?
Тук е фул с хард кор русофили с мокри сънища за Путин и ко. ама отиват в други странни - що така бе Атанасе?

Стига базици :)
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Стига базици :)

Как бе богата средна класа, огромни бизнес възможности, пазарна икономика, добра държавност, с приоритет всички права и свободи на човека - какво да искаш повече?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Айде бе 3 страници, никой не каза Россия?
Тук е фул с хард кор русофили с мокри сънища за Путин и ко. ама отиват в други странни - що така бе Атанасе?

Остави Русия, по-големия проблем е, че три страници потребители се хванаха на ебавката на @leonssss
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

За DiDokal - Незнам откъде ти е информацията, но през септември помагах на един млад човек да си изкара документи за да почне работа. Новото беше, че искаха оригинално писмо от фирмата, че ще работи при тях. Между другото, същият си намерил работата по интернет в ообласта на IT технологиите, без документ за образование и без да знае една дума Испански.
Испанците са положително настроени хора и винаги мислят положително. С английския не са много добре но испански говорят в цяла Южна Америка и доколкото разбрах полвината от USA.
Проблемите дойдоха от друго място - квартира в голям град /Барселона/ ежедневната комуникация на улицата,, е неизбежни спънки за човек неизлизал от България /София/
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Остави Русия, по-големия проблем е, че три страници потребители се хванаха на ебавката на @leonssss

щом смятащ това за ебавка то тогава не пиши
всички колеги от форума споделиха мнения за държави в които биха искали да имигрират
но ти си стои тогаз на село
:lol: и лапай мухите
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

няма ли да отговориш - кога възнамеряваш да заминаваш?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

няма ли да отговориш - кога възнамеряваш да заминаваш?

ами просто иди на някой граничен пункт и помахай на людете, които напускат България
аз съм там сред в някои от тировете сред многото кашони лапачка
нали трябва и нея да изнеса навън
оти там немат нашите курнишони и компоти и мезета и домати :p:p:p
 
Последно редактирано:
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Не мога да разбера защо разговора се върти само около ядене и пиене и какво е времето. Това са абсолютни маловажни неща. Заради това да се емигрира или да е главен фактор е идиотско.

Времето е важно да е хубаво - топличко и слънчево - но не много жега и да не вали всеки ден и да няма мъгли като в Англия.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

А иначе е според мен зависи какво търси човек.

Някои държави като Канада или Австралия предлагат жителство чрез дадена система. Ако си млад, висшист, с натрупан опит - кандидатстваш и те вземат. После ти осигуряват известен период на адаптация и те подпомагат докато започнеш живота си там.

В Европа е лесно - просто заминаваш. Малко проблематично е да научиш езика и работа сигурно не е чак толкова лесно да се намери - все пак криза се води.

Но пък Европа е близо - хващаш самолета и за 2 часа си в БГ.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Като се замисля Кайманите също не е лоша оферта няма данъци, яко банки...

A-popular-yacht-charter-destination-the-Cayman-Islands.jpg
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

ами просто иди на някой граничен пункт и помахай на людете, които напускат България
аз съм там сред в някои от тировете сред многото кашони лапачка
нали трябва и нея да изнеса навън
оти там немат нашите курнишони и компоти и мезета и домати :p:p:p

в началото казах, че съм на 99% сигурен, че няма да заминеш
вече мисля, че цифрата е била прекалено предпазлива и започвам да клоня към 100%, ако искаш може да се обзаложим?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Аз ако емигрирам, ще пробвам в Канада! Всички казват, че е много добре там!
 
От: От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

в началото казах, че съм на 99% сигурен, че няма да заминеш
вече мисля, че цифрата е била прекалено предпазлива и започвам да клоня към 100%, ако искаш може да се обзаложим?

и на 109% пак може да се съмняваш, но имаше един филм Адио Рио уелкъм суидън
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

1. Мелбърн, Австралия
2. Виена, Австрия
3. Ванкувър, Канада
4. Хелзинки, Финландия
5. Окланд, Нова Зеландия
:)
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Леоне, брат. Отивай в Сирия и се бори за Алахата. Стига с тоя разгулен балкански живот :lol:
 

Горе