Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Съжалявам, че писах въобще в тоя форум... пълно е с комплексари и "професори" по живота, успеха и предприемачеството.

Логично е, че щом някои е предприемач, няма да седи 2 часа да пише на някои, за когото смята, че няма "умствен багаж", няма "капацитет", няма да направи "нищо значимо в живота"...

Е КОЙ предприемач, ще се занимава с това?

И тук е пълно с бг комплексарщина, завист, форумен бабаитлък.

Харесаха ми коментарите на 2 потребителя, разумни, с изложени аргументи, личи си, че са сериозни хора. Другите 0.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Радвам се, че мислиш така! С теб съм!

Не, райграса, поливната система и кипарисите са значими в живота неща, не ги слушай! Успял си!:|
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Ся защо се обаждаш неподготвен... сигурен ли си, че kickstarter приема проекти от Българи, или трябва да покажеш national ID card, US citizenship?
Сигурен ли си, или пишеш неподготвен?

Пиша неподготвен ;)

https://www.kickstarter.com/projects/1426779659/vthings-co2-monitor-dual-beam-wifi?ref=city
https://www.kickstarter.com/projects/654158689/score-school-angies-dream?ref=city
https://www.kickstarter.com/project...man-silver-cup-artistic-metalworking?ref=city

А повече безплатни съвети, няма нужда, може малко да се гъбаркам с теб, но това е общо взето.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ти ли си човека, които определя кое е ЗНАЧИМО и НЕЗНАЧИМО в живота?

Ти си типичен пример за полуинтелект с ферари и без стотинка в джоба за бензин.

Сори пич,като не знаеш как да си добър мениджър на наследственото си НИ, вземи малко слушай какво те съветват хора, с пъти по-голям опит и в бизнес и в живота.

Просто на теб няма как да ти се помогне със съвет, ти си знаеш твоето и не осъзнаваш че точно то те държи в дупката в която сам си се закопал.
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Ако стигна дъното, стигна.
Аз кога съм казал, че чужбина е цвете за мирисане. Казвам, че всичките ми приятели на по 20-25 години избягаха - някои се уредиха, други работят черна работа.
Е като всичките ми приятели и роднини не са около мен, и същевременно виждам мизерия и тотално безхаберие, КАКВО друго ми остава?
Да правя игнор, да си живея в един затворен свят, както виждам ВИЕ правите.
Аз сега като съм на 23-4 и направя много пари и се остановя някъде и имам деца. Децата ми ще избягат след 30 години. Тук няма да има нищо. Кое не разбирате.
Ни приятели ще имате, ни роднини. От 9 000 000 сме 5 000 000, и ВИЕ с Вашите коментари ме изкарвате като някакъв шизофреник. Кое не виждате, колко сте заспали, не разбирам?

Толкова ли си заслепен, толкова ли са ти набутали в главата, че чужбина е цвете за мирисане.Както тук, така и там има + и -.
Както ти, така и аз имам познати, които са почнали от нулата, за да стигнат до успех, но като гледам как разсъждаваш ще си едни от тези,
които на първия месец ще се прибрал в България и ще мрънка колко му е жесток живота,
а и ще си продал къщата и ще нямаш нито един ЛЕВ в джоба, накрая да не си от тези хора, където са стигнали до клошарство,наркомания и др.
Мрънкаш, че те обиждаме, а ти самия не се осъзнаваш, какво правиш..... ! Спирам, че ми загуби от времето ;)
Все пак и аз се занимавам с проекти в интернет и се боря за нещо, но твоето самочувствие е до НЕБЕСАТА.

Успех ти пожелавам, тъй като, какво съм анализирал винаги е станало, дано не стигнеш дъното!
 
От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да пра

Пич, преди 2 години и преди 1 година пробвах да се регистрирам в kickstarter, ИСКАТ ЖИТЕЛСТВО, документ за самоличност, че си в САЩ!
И преди 2 години имаше много проекти от България - ти си българин с USA жителство и пускаш проект, при самата регистрация трябва да се попълнят данните.

Ако от България ВЕЧЕ може да се приемат проекти от БЪЛГАРИ, БЕЗ ЖИТЕЛСТВО, то това е промяна от не по-малко от година.

Ако не си пробвал да пуснеш проект тестово през kickstarter САМ, значи, ДА, неподготвен си.

Аз за kickstarter и indiegogo знам от 3-4 години, мерси за съвета! УАУ
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

На 23 съм, има време да стана "добър мениджър" :)
И от сега да ми казвате, че съм щял да стигна дъното, значи наистина сте много ограничени хора.

Ти си типичен пример за полуинтелект с ферари и без стотинка в джоба за бензин.

Сори пич,като не знаеш как да си добър мениджър на наследственото си НИ, вземи малко слушай какво те съветват хора, с пъти по-голям опит и в бизнес и в живота.

Просто на теб няма как да ти се помогне със съвет, ти си знаеш твоето и не осъзнаваш че точно то те държи в дупката в която сам си се закопал.
 
От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да пра

Пич, преди 2 години и преди 1 година пробвах да се регистрирам в kickstarter, ИСКАТ ЖИТЕЛСТВО, документ за самоличност, че си в САЩ!
И преди 2 години имаше много проекти от България - ти си българин с USA жителство и пускаш проект, при самата регистрация трябва да се попълнят данните.

Ако от България ВЕЧЕ може да се приемат проекти от БЪЛГАРИ, БЕЗ ЖИТЕЛСТВО, то това е промяна от не по-малко от година.

Ако не си пробвал да пуснеш проект тестово през kickstarter САМ, значи, ДА, неподготвен си.

Аз за kickstarter и indiegogo знам от 3-4 години, мерси за съвета! УАУ

Ох,леле. Решение има, и оправдание има.

Решение:
https://www.kickstarter.com/help/faq/creator+questions
"Project creation is currently available to individuals in the US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg who meet the requirements below...."


Нали майка ти, цялата ти рода и приятели са в чужбина? Все ще се намери някой в Англия, Италия, Австрия, Белгия, Швейцария, Германия, Франция, Испания? А - има ли?
Не е сложна схемата, малко желание и въображение трябва.

Но няма нужда да успееш, при условие, че може да се оправдаваш. Сега кой неподготвен ;)

пс. Щом знаеш за тея, пък не си успял - може да премислиш качествата си на гейм-дивелопър.
 
От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да пра

Пич, преди 2 години и преди 1 година пробвах да се регистрирам в kickstarter, ИСКАТ ЖИТЕЛСТВО, документ за самоличност, че си в САЩ!
И преди 2 години имаше много проекти от България - ти си българин с USA жителство и пускаш проект, при самата регистрация трябва да се попълнят данните.

Ако от България ВЕЧЕ може да се приемат проекти от БЪЛГАРИ, БЕЗ ЖИТЕЛСТВО, то това е промяна от не по-малко от година.

Ако не си пробвал да пуснеш проект тестово през kickstarter САМ, значи, ДА, неподготвен си.

Аз за kickstarter и indiegogo знам от 3-4 години, мерси за съвета! УАУ

Оправданията са голямо нещо! :)
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Ето ВСЕ ПАК си НЕПОДГОТВЕН!
И въпреки, че се оказа неподготвен, ме наричаш "утайка", БРАВО!
Нищо не си прочел, не си пробвал, а даваш акъли... и ме обиждаш като виждаш, че ТИ си в грешка. Супер си!

Ох,леле. Решение има, и оправдание има.

Решение:
https://www.kickstarter.com/help/faq/creator+questions
"Project creation is currently available to individuals in the US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg who meet the requirements below...."


Нали майка ти, цялата ти рода и приятели са в чужбина? Все ще се намери някой в Англия, Италия, Австрия, Белгия, Швейцария, Германия, Франция, Испания? А - има ли?
Не е сложна схемата, малко желание и въображение трябва.

Но няма нужда да успееш, при условие, че може да се оправдаваш. Сега кой е утайката, кой неподготвен ;)
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Еми да, нямам гражданство в US, какво предлагаш?

Оправданията са голямо нещо! :)
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Зад ИМЕТО на проекта трябва да седи реалния човек - аз, НЕ БАБА МИ!
А утайката съм не аз, а изглежда ТИ!

Ох,леле. Решение има, и оправдание има.

Решение:
https://www.kickstarter.com/help/faq/creator+questions
"Project creation is currently available to individuals in the US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg who meet the requirements below...."


Нали майка ти, цялата ти рода и приятели са в чужбина? Все ще се намери някой в Англия, Италия, Австрия, Белгия, Швейцария, Германия, Франция, Испания? А - има ли?
Не е сложна схемата, малко желание и въображение трябва.

Но няма нужда да успееш, при условие, че може да се оправдаваш. Сега кой неподготвен ;)

пс. Щом знаеш за тея, пък не си успял - може да премислиш качествата си на гейм-дивелопър.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Типичен пример как младото общество не знае какво да прави. Голяма колебливост, търси мнения, оспорва.
Не се и съмняваме, че от вас ще излезе добър мениджър.
Действайте - това което прецените, без да се колебаете.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Еми да, нямам гражданство в US, какво предлагаш?

Казвам, че всичките ми приятели на по 20-25 години избягаха - някои се уредиха, други работят черна работа.
Е като всичките ми приятели и роднини не са около мен

Все един от тях ще да се намира на територията на:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg


Или не?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

"Не е сложна схемата, малко желание и въображение трябва."
Правил ли си я тази "схема", че казваш, че не е сложна... абе какви сте Вие бе... МАЛЕ ЕЕЕЕЕЕ
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Всъщност , идеята на всичките тези съвети към теб, са по-скоро обобщаващи за всички с твоя поведенчески и ментален профил. Не си мисли че на някой му пука в частност за теб и ще ти влезе в положението по форуми.

Нямаш настройката да бъдеш успешен, дори да развиеш бизнес под някаква форма, ти давам гаранция че няма да прокопсаш.
Твоето не е от нямане, а от имане и незнание какво да се прави с това имане.

Така че те съветвам малко лични финанси, основи на икономиката, малко да разбереш как се прави бизнес, пазарни механизми и как да се предпазиш отново да наливаш всичко по къщата си (и да затъваш още и още в слугинаж на пасива)

Не бой се - можеш да се оправиш, просто си отвори ушите(очите) и попивай като гъба мнения и знания , в един момент ще разбереш какво работи за теб.
Казвам ти го от личен опит, без лоши чувства.
Успех.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

МОЕТО ИМЕ, МОЯТА ЛИЧНА КАРТА, МОЯТА СНИМКА, МОЯТ АДРЕС трябва да седят зад проект, НЕ НА БАБА МИ! :D т'ва е психодиспансер.
Все един от тях ще да се намира на територията на:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg


Или не?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ти си безнадежда утайка, така изглежда. Аз се отказвам. Пробвах да ти давам акъл - не приемаш. Дадох ти решение - не приемаш.
Недей да пробваш kickstarter, не те бива.
Живей си в бараката от дядо ти, при бежанците, ромите и турците (по твой думи),пък давай докато може. Като видиш,че с тая нагласа- не става - давай в чужбина.После ще се срине бараката и толкова.
Лека ти вечер, че стана време.
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Благодаря ти искрено за коментара! Смятам да се вслушам в него! Ще потърся по нататък курсове и четива как се прави бизнес, и да, финансовата ми култура е 0, много широки пръсти, без поглед в бъдещето.

Всъщност , идеята на всичките тези съвети към теб, са по-скоро обобщаващи за всички с твоя поведенчески и ментален профил. Не си мисли че на някой му пука в частност за теб и ще ти влезе в положението по форуми.

Нямаш настройката да бъдеш успешен, дори да развиеш бизнес под някаква форма, ти давам гаранция че няма да прокопсаш.
Твоето не е от нямане, а от имане и незнание какво да се прави с това имане.

Така че те съветвам малко лични финанси, основи на икономиката, малко да разбереш как се прави бизнес, пазарни механизми и как да се предпазиш отново да наливаш всичко по къщата си (и да затъваш още и още в слугинаж на пасива)

Не бой се - можеш да се оправиш, просто си отвори ушите(очите) и попивай като гъба мнения и знания , в един момент ще разбереш какво работи за теб.
Казвам ти го от личен опит, без лоши чувства.
Успех.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

"Не е сложна схемата, малко желание и въображение трябва."
Правил ли си я тази "схема", че казваш, че не е сложна... абе какви сте Вие бе... МАЛЕ ЕЕЕЕЕЕ

Аз - не, имам гражданство. Познати да. Повече няма да ти лафя, стига глупости с мрънкало.
 

Горе