Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Типични селяни кръчмари сте вие, само разликата е, че се имате за интелектуалци едва ли не, което е още по-зле.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Давай в русия, селтако.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Какво и е на Русия? Нещо лоша страна ли е? Такива като тебе са само за Сибир, много ще ти хареса. Ама мамючето го остави при мен, столчето е готово, кажи й.
Давай в русия, селтако.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ама да не е много сбръчкана?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Русия и ти сте една работа. Човек непостигнал нищо с живота си. Дядо ти се обръща в гроба, като гледа как не градиш нищо, а едвам съумяваш да опазиш къщата, дето той е направил :clap:
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Толкова съм направил за тая къща, че ако беше ти нямаше да ти стигнат два живота, разбра ли, СЕЛЬО?!
Русия и ти сте една работа. Човек непостигнал нищо с живота си. Дядо ти се обръща в гроба, като гледа как не градиш нищо, а едвам съумяваш да опазиш къщата, дето той е направил :clap:
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Толкова съм направил за тая къща, че ако беше ти нямаше да ти стигнат два живота, разбра ли, СЕЛЬО?!

Казах каквото имаше да казвам. Човека се обръща в гроба от срам какъв нещастник си излязъл.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Виждам аз иам само червени точки в форум преприемач.ком... Мързеливците, дундьовците и псевдопредприемачите имат само положителни точки за репутация, а АЗ най-препдприемчивия и най-работния имам само негативно.
Е, българска работа! Селска шопска салата!
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Много ме засегна хахахахаха, виж ако не знаех каква е истината да ме засегнеш, ама като знам, колко много съм свършил и го виждам колко е хубаво, и поюмя какво беше... Трудно ще ме накараш да ти повярвам, mr.Selyo!
Казах каквото имаше да казвам. Човека се обръща в гроба от срам какъв нещастник си излязъл.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ииииии изведнъж тая тема стана вееедра, ведра. Много ми харесва как предприемчиво си говорим. Нашта предприемаческа гилдия, е гоУЕми сме КФО? ..на Ваш език.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Виждам аз иам само червени точки в форум преприемач.ком... АЗ най-препдприемчивия и най-работния имам само негативно.

Ни Моа....:D
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Звучи все едно го е писал сиганин сис средну убразувание, нали?
Ни Моа....:D
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Виждам, че като имате положителни точки за репутация цвета става от зелен към жълт... Е АЗ като съм тръгнал на обратно от червено към КАФЯВО ли отивам... Моля пояснете, имам известни естетически издържани предпочитания.
Благодаря предварително, сърдечно...
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Тоя пичага от къде можеш да си сигурен, че е дори на 16г. и се вкарва във филмчета всяка вечер. Колкото и да си прост, има едно нещо и се казва граница. Като стигнеш до тази граница трябва да ти светне лампОчката и да се усетиш. В противен случай (както сега) единствено ставаш за смях. Четох ви и в началото наистина си помислих, че имаш нужда от това, което пишеш, но май не е така.

Вместо да пийнете по една биричка, гледайки финала вие се обиждате на майки като каруцари.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Така е да, влезнах съвсем културно да питам моя въпрос и станах обект на нападки, и ведин момент осъзнах, че тив дето ме нападат не може да са това, за което се преддтавят - предприемачи.

Аз футбол не гледам, нито новини и каквото и да е било, работа по цял ден. От 3 години и половина не съм спал, а от скоро съм и слънцеяд.
Тоя пичага от къде можеш да си сигурен, че е дори на 16г. и се вкарва във филмчета всяка вечер. Колкото и да си прост, има едно нещо и се казва граница. Като стигнеш до тази граница трябва да ти светне лампОчката и да се усетиш. В противен случай (както сега) единствено ставаш за смях. Четох ви и в началото наистина си помислих, че имаш нужда от това, което пишеш, но май не е така.

Вместо да пийнете по една биричка, гледайки финала вие се обиждате на майки като каруцари.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ся ясно ли Ви е що държавата ни е пълен фарс?
Питах културно въпрос, отговорихте ми с това как майка ми се крачела... И какво стана - пълно мазало. Правете си изводи.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ся ясно ли Ви е що държавата ни е пълен фарс?
Питах културно въпрос, отговорихте ми с това как майка ми се крачела... И какво стана - пълно мазало. Правете си изводи.

Направихме си ги. Поливай кипарисите и си лягай. Време е. Изписа простотии за 6 месеца напред.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

На всичките ви въпроси беше отговорено още от самото начало. Аз ви обясних за евро проект, че не става по начина "Дайте ми 1 млн. и аз ще осигуря работа на младите". За да се кандидатства за евро субсидиране, то е необходимо да имате фирма, да имате бизнес план с цялата методология в него, всички анализи, проучвания и изисквания трябва да бъдат спазени. И чак тогава може да очаквате възможност за субсидия. Никой няма да ви обърне внимание дори и на перфектния бизнес план, ако вие нямате история и не ви познават. До тогава ще ви смятат "момчето търсещо субсидиране да си оправи къщата на село".
Идеята на субсидирането е подпомагане на бизнеса, а вие все още нямате такъв. Трябва първо него да създадете. Да го развивате във вашата сфера и чак тогава може да пробвате с кандидатстване за субсидии.
Това е процедурата колкото и да не ви харесва и тя трябва да бъде спазвана, ако искате положителен резултат.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Градът ми не е от най-малките води се 100-110 000 души.

Ето казвам ти, в моя район 50 на 100 са турци от ТУРЦИЯ и не знаят български, 20 на 100 са цигани, и 30 на 100 са българи. Оня ден пътувам и влизам в един хранителен магазин и искам едни цигари - продавачката ми казва "Кажи ми на турски и ще ти дам"...


НЯМА 100 хиляден български град с 50% турци.
шумен и кърждали са най-турцизирани, но са далеч под 100к
 

Горе