"Върнете доброто в България"

Добро се прави тайно. Този човек за себе си го е направил да си почеше суетното его, а не от добро сърце.
 
Според мен снимката я е качил собственика на автомобила. Едва ли този, който е пуснал есемесът е написал бележка и си я е качил...Чак пък такива нарциси няма :D
 
Аз пък много често виждам коли със забравени пуснат фарове. И винаги започвам да търся за бележка с номер, за да напиша СМС, но до сега не съм виждал. А пък съм забравял моите пуснати, имам номера написан отпред, но никой не се е обаждал.
 
Някой сам си прави евтин контент за ФБ страничката.
 
Голямо добро - да беше дал парите за смс-а на един просяк по добро щеше да е. А тариката дето се стиска за 1 лев , щеше да си научи урока за следващия път.
 
Голямо добро - да беше дал парите за смс-а на един просяк по добро щеше да е. А тариката дето се стиска за 1 лев , щеше да си научи урока за следващия път.
Тарикат според скапаната ни община. :) Виж ако е на тротоар, в някоя градинка като селяните - да, ама да храниш общината. ;)
 
Бай Ганя трябва да се научи да си плаща паркинга... освен това говорим за крупната сума от 1 лев..... Ако не искаш да храниш общината си купи колело - хем ще си и по здрав и ще живееш по дълго за да смучеш пенсия от същата община. 1 куршум 2 заека.
 
Бай Ганя трябва да се научи да си плаща паркинга... освен това говорим за крупната сума от 1 лев..... Ако не искаш да храниш общината си купи колело - хем ще си и по здрав и ще живееш по дълго за да смучеш пенсия от същата община. 1 куршум 2 заека.
Всъщност, ако имахме читава община, щеше да са пресметнати паркоместата на база живущи и някакви ограничения за коли на домакинство. Да плащам зелена зона в моя район, защото алчните тъпанари са пуснали на куцо и сакато да строи. В момента взимат парите на хората, от зелената зона най вече, защото не са правили правилни сметки и това им е единственият начин да решат проблема, който на практика сами са създали. ;) А то е страхотно решите, като всяко друго. :)

Колелото е алтернатива само ако не живеехме в третия най замърсен град в света. :)
 
Бай Ганя трябва да се научи да си плаща паркинга... освен това говорим за крупната сума от 1 лев..... Ако не искаш да храниш общината си купи колело - хем ще си и по здрав и ще живееш по дълго за да смучеш пенсия от същата община. 1 куршум 2 заека.
Плоско, брат. Никой нормален тук не разчита на пенсия. След тази партия, която е на власт силно се надявам държава да остане, ти пенсия. А ти щом искаш да си донор на общината, която като гледам явно ти е дала всичко, имаш зелена светлина от всички. И от кога общините плащат пенсии? :) Да не е нещо ново? Аз заблудения мислех, че е НОИ. :)
 
Къв донор съм аз - че съм платил 1 лев като съм спрял на зелена зона..... тая община ме разори ей. Това че има въшкари дето 1 лев искат да минат тънко ама пушат цигари по 5 лева на ден е въпроса. А Блинки като не искаш колело си вземи една тесла , ако ти е по джоба или рено зои за по евтино и си спирай безплатно на всички зони + не плащаш данък. Кеф , а ?
 
Аз данък си плащам. Явно за теб зелената зона е нещо, което плащаш рядко, да спреш до някое магазинче в центъра и толкова. Да, точно левче излиза така. Сумата не е много крупна, ако я плащаш веднъж на седмица. А не като други 4 смса, после сменята мястото и пак едни 4 смса. В слушай, че не знаеш работния ден е 8 часа. :)

За други е един постоянен рекет, който общината им е наложил, защото, както споменах, не се е справила и продължава да не се справя с пренаселването, като кварталите Оборище, зоната, Изток минават някак за широк център. :)
 
Айде стига глупости! Бърнито е абсолютно прав! Само мрънкате! А тия, дето си стоят в колите 45 мин и не пускат за 1 лев СМС са ми най-комични. Така са го измислили, така е законът. И аз се радвам, че е така и с кеф си плащам СМС-ите, защото ИМА къде да паркирам! А имам и винетка за зелена зона, без нея нямаше къде да спирам в квартала.
 
Тесла и колело. Някой нямат усещане за граници. Няма значение. И е глупаво човек да сравняваш един лев зелена зона с кутията цигари на човека. За едното си се трудил и искаш да го купиш, защото го искаш. Другото не го искаш, а ти го налагат. Да разбирам ли, че утре като ти бръкне държавата в джоба, за такса въздух, ще си Ок. Но като те гледам, няма да те фалира, така че ще си дадеш. И може би ще им позволиш да ти бръкнат и още някъде. Повярвай ми, това държавата, може да те обезчести лесно, ако реши. ;)
 
Баси предприемачите! Плащате за тестова реклама 500 лева, а ви се свидят 10 лева на месец за СМС-и. Смях!
 
Айде стига глупости! Бърнито е абсолютно прав! Само мрънкате! А тия, дето си стоят в колите 45 мин и не пускат за 1 лев СМС са ми най-комични. Така са го измислили, така е законът. И аз се радвам, че е така и с кеф си плащам СМС-ите, защото ИМА къде да паркирам! А имам и винетка за зелена зона, без нея нямаше къде да спирам в квартала.
Само да ти кажа, че зоната почва от 8:30 и е до 19:30 часа. Явно си от късметлиите, които успява въпреки годишния си абонамент да си намери място, защото спокойно може да "уреди" и някой без това велико талонче. :)

И какво точно е това животно, което седи 45 Мин. на едно място в колата си. Да не е някой мастурбатор? :)
 
Тесла и колело. Някой нямат усещане за граници. Няма значение. И е глупаво човек да сравняваш един лев зелена зона с кутията цигари на човека. За едното си се трудил и искаш да го купиш, защото го искаш. Другото не го искаш, а ти го налагат. Да разбирам ли, че утре като ти бръкне държавата в джоба, за такса въздух, ще си Ок. Но като те гледам, няма да те фалира, така че ще си дадеш. И може би ще им позволиш да ти бръкнат и още някъде. Повярвай ми, това държавата, може да те обезчести лесно, ако реши. ;)
Никой не ти го налага. Има правило/закон. Ако не ти харесва не спирай там/не карай кола/ използвай колело/метро/трамвай/пеша. Като искаш да ти е кеф с колата , ще си платиш и паркинга - смешното левче, и гражданска и каско и гориво и ремонти и гуми и ще си трайкаш - докато ти бъркат "още някъде".
 

Горе