В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

• ГЕРБ-СДС

Votes: 9 8.2%
  • БСП

Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

Votes: 29 26.4%
  • ДПС

• ВМРО

• Изправи се! Мутри вън!

Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

• Българско Лято (Божков)

Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

Votes: 6 5.5%
  • Друго

Votes: 10 9.1%

• Общо гласове
    110

Federer

Active Member
Истината е че няма реална дясна партия в България и ГЕРБ е превзела до някъде това пространство. Другата с десни наченки е ВМРО ама ако това са ни десните, виждаме резултата. Може би ще има изключение - тази за която ще гласувам но тя тепърва започва, ще видим.
ДБ ли?

biaaro

Well-Known Member
Официалната статистика доста се различава от настроенията тук, а и навсякъде, където може да пробие истината.

Целта е ясна, мача е свирен, няма смисъл да ходите да гласувате, победата на статуквото е сигурна :) Отделно, ако отидете да гласувате, ще се заразите с коронавирус и ще умрете!

Надявам се поне тук да няма толкова глупави хора, които да се вържат на тея манипулации.

galap_123.png

nandibandi

Well-Known Member
Но пък на Костя сигурно му трябва и барбекю, така че давай смело. :)
Не съм посочила Възраждане в анкетата, ако това имаш предвид. ;)
Е към коя сила клонят симпатиите ти? Към възраждане ли, към кой идиот? Как може България да е пълна със заблудени!? Какъв е смисъла от тия 30 партии? Трябва да има 2 партии, това е, какви са тия глупости, сульо и пульо се наредили и понеже пълно с такива овце като бандито и ядат от баницата
Точно фен на тиквун да ми говори за овце... айде, нема нужда. Бегай! :)

stroej

Active Member
Преди 2-3 дни излезе прочуване финансирано от Мая и компания. Там показват, че са 4-та или 5-та политическа сила.
Друго видях, че разлика между първите 2-ма бе над 9-10%... Вчера видях друго, че Воля-НФСБ са 2-ра политическа сила, изпреварват дори БСП.

Ясно е, че тук който поръча проучването бива изтикан в горните позиции и влизане в парламента. Битката според мен за влизане ще е между Воля-НФСБ, ВМРО, ИСМВ и ДБ.

Ей го ново проучване, Воля-НФСБ са преди воеводите и Мая:
https://www.dnes.bg/izbori-2021/202...vlicha-izbirateli-izvyn-desniia-centyr.485405

@biaaro точно това имах предвид :) който плаща, той поръчва.

Последно редактирано:

biaaro

Well-Known Member
Преди 2-3 дни излезе прочуване финансирано от Мая и компания. Там показват, че са 4-та или 5-та политическа сила.
Друго видях, че разлика между първите 2-ма бе над 9-10%... Вчера видях друго, че Воля-НФСБ са 2-ра политическа сила, изпреварват дори БСП.

Ясно е, че тук който поръча проучването бива изтикан в горните позиции и влизане в парламента. Битката според мен за влизане ще е между Воля-НФСБ, ВМРО, ИСМВ и ДБ.

Ей го ново проучване, Воля-НФСБ са преди воеводите и Мая:
https://www.dnes.bg/izbori-2021/202...vlicha-izbirateli-izvyn-desniia-centyr.485405

В тая връзка :)
sociologii_prezident.jpg

Noke

Well-Known Member
Не знам дали е по-умен, ама за разлика от първите двама не ни е оставил страната във фалит, (да не говорим за по-жестоките престъпления срещу народа на Живков).
Поинтересувай се малко от история, ти и всички останали "репресирани" деца на демокрацията. Да обвиняваш Живков или Виденов за фалити е като да нарочиш Хари Труман за виновник за кацането на извънземните в Розуел или Рейгън за твърде близкото преминаване на Халеевата комета.

Noke

Well-Known Member
Първосигнално и ретроградно цъкнах на "Божков", иначе най-харесвам обещанията на КОД (Петър Москов) за справедливо третиране на циганите и прочие.

Трябва да е някой брутален непукист спрямо Европейските влияния. На Москов едва ли и тоя път ще му издържат гащите и пак ще огъне, тъй че Божков го виждам като оптимален вариант.

Sky

Well-Known Member
напие се по обяд, пусне анкета за кой ще гласувате, почне на всички да обяснява колко е тъп бойко :D

tipin

Well-Known Member
Първосигнално и ретроградно цъкнах на "Божков", иначе най-харесвам обещанията на КОД (Петър Москов) за справедливо третиране на циганите и прочие.
За "Пепи Хубавото", здравния министър, патерицата на Борисов 2 от Реформаторите ли става въпрос. Който остана верен на Борисов, въпреки че Рада Дълбоката го отлюспи от ДСБ?

biaaro

Well-Known Member
напие се по обяд, пусне анкета за кой ще гласувате, почне на всички да обяснява колко е тъп бойко :D

Мен визираш явно. Само дето батко пие само в събота, а на обяд не съм пил от години.

Знам че много ти е мъчно, че резултатите тук са такива, ама това е..... Няма страшно, няма да дойдат комунистите! Имаме и банани....

Sky

Well-Known Member
Мен визираш явно. Само дето батко пие само в събота, а на обяд не съм пил от години.

Знам че много ти е мъчно, че резултатите тук са такива, ама това е..... Няма страшно, няма да дойдат комунистите! Имаме и банани....
кога стана такъв сухар? Пък и аз вече съм на друга въна - искам слави да вземе мандата и да видим кой от оркестъра ще е премиер.

biaaro

Well-Known Member
кога стана такъв сухар? Пък и аз вече съм на друга въна - искам слави да вземе мандата и да видим кой от оркестъра ще е премиер.

Де да знам в какво настроение си днес, помислих че си сериозен, можеше да сложиш някаква емотиконка, че да хвана нюанса :) Аз съм за Рядков, ама във формата на Бай Шиле. Има потенциал.... Почти като Баце, ама по-умен :D

EGraphix

Well-Known Member
Поинтересувай се малко от история, ти и всички останали "репресирани" деца на демокрацията. Да обвиняваш Живков или Виденов за фалити е като да нарочиш Хари Труман за виновник за кацането на извънземните в Розуел или Рейгън за твърде близкото преминаване на Халеевата комета.

Ами какво да го правя, като при него ( Виденов ) фалираха 15 банки, стигна се до девалвация на лева и хиперинфлация ? При другия фалитите са най-малкото в което може да го обвиня но не е това темата.

nikolai.mt

Well-Known Member
Не съм посочила Възраждане в анкетата, ако това имаш предвид. ;)

Точно фен на тиквун да ми говори за овце... айде, нема нужда. Бегай! :)
Не фен на тиквун, а анти Корни фен! Сега се загледах и в резултатите от анкетата, абе форума пълен с фенове на Чалгаря, бравос, ще ви прави шоу и скечове!

Горе