В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Решение няма, защото българите доказаха, че са малък и изключително ПРОСТ народ. Когато се появи някой, който действително ми вдъхне доверие ще изляза да гласувам за него. И между другото, никога не съм гласувал за Царя. Тогава си гласувах за Костов - 2 пъти. Единственото супер яко е, че комунистите са трети, това ми дава някаква надежда за далечното бъдеще.
Стига си attention whore-вал.
1-2 поста стигат да си изкажеш позицията.

- - -

Очевидно промяната трябва да дойде отвън (за сетен път).
Сред политиците няма морал, а сред населението липсва интелект - само див и късоглед материализъм.
При второ осакатено поколение вече шансът за "самооправяне" е нулев.
 
Стига си attention whore-вал.
1-2 поста стигат да си изкажеш позицията.

- - -

Очевидно промяната трябва да дойде отвън (за сетен път).
Сред политиците няма морал, а сред населението липсва интелект - само див и късоглед материализъм.
При второ осакатено поколение вече шансът за "самооправяне" е нулев.
Ти да не си ми шеф, та да ми казваш колко пъти да се изказвам?
 
Абе, Нандито, какво стана с КУРНЕЛА? Нещо отиде в 3-та глуха ми се струва?
Да ходи и в депото ако иска. Не съм гласувала за нея и не съм имала намерение. Лек завой направих в последния момент. Вотът ми е по-различен от посочения в тази анкета, но не и по същество. ;)
 
Служител на РИК-Хасково: Почти няма протокол без грешка! Изключително неграмотни хора, не могат да пишат и смятат без грешки.
 
Направо пускайте анкета и за следващите избори, щото не виждам в момента как някой може да състави кабинет :)
 
Всичко ясно, само не разбрах как някой дублира бюлетините и пуска по една допълнителна фалшива
Нямам идея, но същата дама, наблюдател на изборите в Лом, вчера пусна поне три поста за нарушения, извършени от застъпника на ГРОБ - Тошко лихваря. Можеш да я питаш как - пуснала съм ти фейсбук профила ѝ.

Това е от самия изборен ден. Познато от предишни избори, а? :)

 
Единственото супер яко е, че комунистите са трети, това ми дава някаква надежда за далечното бъдеще.
Има още доста плюсове.

- Няма ги Шкембе войвода.
- Няма ги Валери и Марешки (явно обещанията за евтин бензин вече се изтъркаха)
- Спука се балонът на новия Волен - Копейкин, макар че ще прилапа субсидия за още една къща.
 
Коалиция няма да има, Слави ще предложи експертно правителство, който иска да го подкрепя, който не иска, отива при гроб, дпс и бсп. Това ще е.... Ако по някое време падне правителството, нови избори и ДБ и ИТН вземат всичко. На тиквата като му вземеш джипката, администрацията, купения и корпоративния вот, отива при марешки, шкембето и далавери. Колкото и да не им се вярва на герберастите, това е положението, лапачката свърши за тях.

Много гладни бесни кучета чакат да се нахвърлят на трупа на тиквата. От тоя няма да остане нищо! Тошко вече заяви съвсем открито, че следва ревизия на всички нива, милост няма да има, дано да се случи. Бай Ставри чака с нетърпение!
 
Има още доста плюсове.

- Няма ги Шкембе войвода.
- Няма ги Валери и Марешки (явно обещанията за евтин бензин вече се изтъркаха)
- Спука се балонът на новия Волен - Копейкин, макар че ще прилапа субсидия за още една къща.
Копейкин взе 3 процента, ужас! Хич не е малко това!
 
Коалиция няма да има, Слави ще предложи експертно правителство, който иска да го подкрепя, който не иска, отива при гроб, дпс и бсп. Това ще е.... Ако по някое време падне правителството, нови избори и ДБ и ИТН вземат всичко. На тиквата като му вземеш джипката, администрацията, купения и корпоративния вот, отива при марешки, шкембето и далавери. Колкото и да не им се вярва на герберастите, това е положението, лапачката свърши за тях.

Много гладни бесни кучета чакат да се нахвърлят на трупа на тиквата. От тоя няма да остане нищо! Тошко вече заяви съвсем открито, че следва ревизия на всички нива, милост няма да има, дано да се случи. Бай Ставри чака с нетърпение!
И Краси Радков министър на финансите, Годжи - на културата. Браво, Биарка, но после никога да не съм те чул да се оплакваш, обещаваш ли?
 
И Краси Радков министър на финансите, Годжи - на културата. Браво, Биарка, но после никога да не съм те чул да се оплакваш, обещаваш ли?

Не, не обещавам, ако правят простотии, ще вием най-силно от всички! Първата цел е постигната - изчегъркване на тиквата от властта, после ще видим. Сега сме на "после ще видим"...
 
И Краси Радков министър на финансите, Годжи - на културата. Браво, Биарка, но после никога да не съм те чул да се оплакваш, обещаваш ли?
А, с какво бай Киро-деменцията или Влади Горанов са по-добри министри на финансите? Или пък Вежди пияницата от Годжи? По-зле няма как да бъде, това е сигурно.
 
Не, не обещавам, ако правят простотии, ще вием най-силно от всички! Първата цел е постигната - изчегъркване на тиквата от властта, после ще видим. Сега сме на "после ще видим"...
ААА, не, не, няма после ще видим! Не бягай от отговорност! Ако тия са по-зле, след 3 години чакам официално извинение от теб.
 
ААА, не, не, няма после ще видим! Не бягай от отговорност! Ако тия са по-зле, след 3 години чакам официално извинение от теб.

Не само извинение, даже ще ти пратя една дамаджана Розе от мойто! По-зле от гробарите няма как да има, сам ще се убедиш в това!
 

Горе