В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Истината е че няма реална дясна партия в България и ГЕРБ е превзела до някъде това пространство. Другата с десни наченки е ВМРО ама ако това са ни десните, виждаме резултата. Може би ще има изключение - тази за която ще гласувам но тя тепърва започва, ще видим.
ДБ ли?
 
Официалната статистика доста се различава от настроенията тук, а и навсякъде, където може да пробие истината.

Целта е ясна, мача е свирен, няма смисъл да ходите да гласувате, победата на статуквото е сигурна :) Отделно, ако отидете да гласувате, ще се заразите с коронавирус и ще умрете!

Надявам се поне тук да няма толкова глупави хора, които да се вържат на тея манипулации.

galap_123.png
 
Но пък на Костя сигурно му трябва и барбекю, така че давай смело. :)
Не съм посочила Възраждане в анкетата, ако това имаш предвид. ;)
Е към коя сила клонят симпатиите ти? Към възраждане ли, към кой идиот? Как може България да е пълна със заблудени!? Какъв е смисъла от тия 30 партии? Трябва да има 2 партии, това е, какви са тия глупости, сульо и пульо се наредили и понеже пълно с такива овце като бандито и ядат от баницата
Точно фен на тиквун да ми говори за овце... айде, нема нужда. Бегай! :)
 
Преди 2-3 дни излезе прочуване финансирано от Мая и компания. Там показват, че са 4-та или 5-та политическа сила.
Друго видях, че разлика между първите 2-ма бе над 9-10%... Вчера видях друго, че Воля-НФСБ са 2-ра политическа сила, изпреварват дори БСП.

Ясно е, че тук който поръча проучването бива изтикан в горните позиции и влизане в парламента. Битката според мен за влизане ще е между Воля-НФСБ, ВМРО, ИСМВ и ДБ.

Ей го ново проучване, Воля-НФСБ са преди воеводите и Мая:
https://www.dnes.bg/izbori-2021/202...vlicha-izbirateli-izvyn-desniia-centyr.485405


@biaaro точно това имах предвид :) който плаща, той поръчва.
 
Последно редактирано:
Преди 2-3 дни излезе прочуване финансирано от Мая и компания. Там показват, че са 4-та или 5-та политическа сила.
Друго видях, че разлика между първите 2-ма бе над 9-10%... Вчера видях друго, че Воля-НФСБ са 2-ра политическа сила, изпреварват дори БСП.

Ясно е, че тук който поръча проучването бива изтикан в горните позиции и влизане в парламента. Битката според мен за влизане ще е между Воля-НФСБ, ВМРО, ИСМВ и ДБ.

Ей го ново проучване, Воля-НФСБ са преди воеводите и Мая:
https://www.dnes.bg/izbori-2021/202...vlicha-izbirateli-izvyn-desniia-centyr.485405

В тая връзка :)
sociologii_prezident.jpg
 
Не знам дали е по-умен, ама за разлика от първите двама не ни е оставил страната във фалит, (да не говорим за по-жестоките престъпления срещу народа на Живков).
Поинтересувай се малко от история, ти и всички останали "репресирани" деца на демокрацията. Да обвиняваш Живков или Виденов за фалити е като да нарочиш Хари Труман за виновник за кацането на извънземните в Розуел или Рейгън за твърде близкото преминаване на Халеевата комета.
 
Първосигнално и ретроградно цъкнах на "Божков", иначе най-харесвам обещанията на КОД (Петър Москов) за справедливо третиране на циганите и прочие.

Трябва да е някой брутален непукист спрямо Европейските влияния. На Москов едва ли и тоя път ще му издържат гащите и пак ще огъне, тъй че Божков го виждам като оптимален вариант.
 
напие се по обяд, пусне анкета за кой ще гласувате, почне на всички да обяснява колко е тъп бойко :D
 
Първосигнално и ретроградно цъкнах на "Божков", иначе най-харесвам обещанията на КОД (Петър Москов) за справедливо третиране на циганите и прочие.
За "Пепи Хубавото", здравния министър, патерицата на Борисов 2 от Реформаторите ли става въпрос. Който остана верен на Борисов, въпреки че Рада Дълбоката го отлюспи от ДСБ?
 
напие се по обяд, пусне анкета за кой ще гласувате, почне на всички да обяснява колко е тъп бойко :D

Мен визираш явно. Само дето батко пие само в събота, а на обяд не съм пил от години.

Знам че много ти е мъчно, че резултатите тук са такива, ама това е..... Няма страшно, няма да дойдат комунистите! Имаме и банани....
 
Мен визираш явно. Само дето батко пие само в събота, а на обяд не съм пил от години.

Знам че много ти е мъчно, че резултатите тук са такива, ама това е..... Няма страшно, няма да дойдат комунистите! Имаме и банани....
кога стана такъв сухар? Пък и аз вече съм на друга въна - искам слави да вземе мандата и да видим кой от оркестъра ще е премиер.
 
кога стана такъв сухар? Пък и аз вече съм на друга въна - искам слави да вземе мандата и да видим кой от оркестъра ще е премиер.

Де да знам в какво настроение си днес, помислих че си сериозен, можеше да сложиш някаква емотиконка, че да хвана нюанса :) Аз съм за Рядков, ама във формата на Бай Шиле. Има потенциал.... Почти като Баце, ама по-умен :D
 
Поинтересувай се малко от история, ти и всички останали "репресирани" деца на демокрацията. Да обвиняваш Живков или Виденов за фалити е като да нарочиш Хари Труман за виновник за кацането на извънземните в Розуел или Рейгън за твърде близкото преминаване на Халеевата комета.

Ами какво да го правя, като при него ( Виденов ) фалираха 15 банки, стигна се до девалвация на лева и хиперинфлация ? При другия фалитите са най-малкото в което може да го обвиня но не е това темата.
 
Не съм посочила Възраждане в анкетата, ако това имаш предвид. ;)

Точно фен на тиквун да ми говори за овце... айде, нема нужда. Бегай! :)
Не фен на тиквун, а анти Корни фен! Сега се загледах и в резултатите от анкетата, абе форума пълен с фенове на Чалгаря, бравос, ще ви прави шоу и скечове!
 

Горе