В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
На кого го предлагат, като няма кабинет :)
Честно казано бях останала с впечатление, че си малко по-интелигентен, въпреки политическите ти пристрастия. Явно не... :)

Разбирането ви за българската политическа система е тотално осакатено от антиконституционните действия на тиквун. Въпросът ти предполага, че МС е върховен орган, на когото НС е подчинен. Всъщност е обратното. Народното събрание е върховен орган, чиито решения се изпълняват от министерски съвет. Имайки предвид, че имаме кабинет в оставка, който при забавяне на съставянето на нов, ще бъде задължен да изпълни решенията на НС, както и стартирането на обсъждането за връчване на мандат от Президента утре, става ясно, че до гласуване на тези решения, ще има кабинет, който да ги реализира.

Между другото, сритах "триото" във фейсбук за отказа им да подкрепят предложението за мораториум върху сделките на БСП и те ми отговориха следното:

според юристите, ако мораториумът е бил вкарван в комисията за проверка, ще се създаде конституционен проблем и може да се "бламират двете действия". Затова трябва да е с отделен акт. Още във вторник ще го внесем в програмата.

Става ясно защо гърбавите калинки така охотно подкрепиха предложението. За да атакуват и бламират и двете решения. Подли, гадни боклуци

п.с. Това трябваше да го заявят от трибуната на парламента веднага, а не да позволяват на БСП да прави инсинуации, че някой от тях участва в концесия. Тяхна груба грешка.
 
Честно казано бях останала с впечатление, че си малко по-интелигентен, въпреки политическите ти пристрастия. Явно не... :)

Разбирането ви за българската политическа система е тотално осакатено от антиконституционните действия на тиквун. Въпросът ти предполага, че МС е върховен орган, на когото НС е подчинен. Всъщност е обратното. Народното събрание е върховен орган, чиито решения се изпълняват от министерски съвет. Имайки предвид, че имаме кабинет в оставка, който при забавяне на съставянето на нов, ще бъде задължен да изпълни решенията на НС, както и стартирането на обсъждането за връчване на мандат от Президента утре, става ясно, че до гласуване на тези решения, ще има кабинет, който да ги реализира.
Да бе, точно това ще направят в парламента. Ще възложат на правителството на ГЕРБ, (на което му остава най-много месец) да изпълнява предизборната програма на ИТН.
 
Бойко връща щаба, явно на много хора им липсва. Хахахахаха
Да, доста глупаво харчене на луди пари. При положение, че стана ясно, че тоя щаб не управлява кризата, а прави бог знае какво, плащането на 35000 на щабо-каплак е кощунство.

Иначе, ето как се саботира възстановяването на икономиката в административните структрури:

 
Да, доста глупаво харчене на луди пари. При положение, че стана ясно, че тоя щаб не управлява кризата, а прави бог знае какво, плащането на 35000 на щабо-каплак е кощунство.

Иначе, ето как се саботира възстановяването на икономиката в административните структрури:

Е, не верно ли цитираш Кадиев... Него дори и в БСП бе го искат. А за протокола, 5-те партии имат много силен коз ако искат да правят напук на Бойко. И той е да подкрепят предложението му за кабинет. Така ше могат да го свалят по всяко време. Но няма да им стиска да го направят. Иначе този ход би бил гениален за тях.
 
Е, не верно ли цитираш Кадиев... Него дори и в БСП бе го искат. А за протокола, 5-те партии имат много силен коз ако искат да правят напук на Бойко. И той е да подкрепят предложението му за кабинет. Така ше могат да го свалят по всяко време. Но няма да им стиска да го направят. Иначе този ход би бил гениален за тях.
Много не ги разбираш нещата, Теди. Самият факт, че се фокусираш върху личността на човек, осветляващ нарушения, а не върху самите нарушения, показва пълната ти некомпетентност.

Ще ти се да подкрепят кабинет на гроб с тинтири-минтири задни цели. Целта в момента е ракът (гроб) да се изреже до кокал, за да започне оздравяването на държавата. Твърде дълго държавата ни боледуваше, за да отлагаме още лечението.

Знам, знам, - метафората ми ще ви накара да заквичите като ПКП-та и бичета в парламентарна зала, ама това са фактите. ;)
 
Пълен цирк ахаха
Тия от мутри вън даже не мога да ги гледам супер противник
Е, ще ги гледаш, те са едни от хората, които ще те управляват. Така е, глас народен...
 
Пълен цирк ахаха
Тия от мутри вън даже не мога да ги гледам супер противник
Ама не ги гледайте, бе. Фокусирайте вниманието си върху тоя истински звяр Дариткова, или както казват у наше село "дзвер". Гледайте си вашите представители - Митко (ментата) Цонев, Мустафа Карадайъ... Е, най-красивото цвете на партията (шиши) го няма, ама снимки в нета бол. Гледайте си го и се любувайте. Нищо не е задължително за гледане.
 
Обаче Бойко е нема такъв тарикат - в 8.30 сутринта, в неделя, пращат информация на медиите, че след 1 час щяло да има брифинг :)
Все пак има двама-трима удобни, дето вероятно знаят от предишния ден, все пак да има някой за публика на Султана.
 
Обаче Бойко е нема такъв тарикат - в 8.30 сутринта, в неделя, пращат информация на медиите, че след 1 час щяло да има брифинг :)
Все пак има двама-трима удобни, дето вероятно знаят от предишния ден, все пак да има някой за публика на Султана.

По гнусен беше от всякога, ебати отвратителния човек.

Мисля че каза, оставям ви властта доброволно, само Бай Ставри да не виждам :)
 
Те така и СДС викаха, че БСП са боклуци и накрая и те се наакаха. Всичко се повтаря, но с други лица и партии. Ама вие вярвайте, че нещо ще се промени.
 
Чакаме ви вас да ни изкарате от дупката. Дотук нищо, само антибойко.
Работи се, не се притеснявай. Ето, заповядай :)

Screenshot-2021-04-18-at-21-33-01.png
 
Работи се, не се притеснявай. Ето, заповядай :)

Screenshot-2021-04-18-at-21-33-01.png
Ма, не бе, нищо не правят. Само мачкат гроб. :)
 
Ма, не бе, нищо не правят. Само мачкат гроб. :)
То едното не изключва другото :)
Когато тръгнеш да поправяш къща, няма как да не изтребиш и вредните гризачи, докато сменяш покрива.
Иначе не знам какво точно се очаква да се направи за два дни. Аз съм гласувал за Ивайло Мирчев с преференция, тъй че следя него. За хора или партии, за които не съм гласувал, не мога да съм отговорен :)
 
Работи се, не се притеснявай. Ето, заповядай :)

Screenshot-2021-04-18-at-21-33-01.png
15 или 150 законопроекта да внесеш е все тая, когато имаш 27 депутата. И в двата случая резултата е приблизително нула.
Смешното предложение за промяна на Конституцията е подписано общо от 27 депутата от необходими 48.
Тошко каза, че ги интересува главно Изборният кодекс( може би за да може да дойдат повече гласове към ДПС от Турция ).
 

Горе