В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
15 или 150 законопроекта да внесеш е все тая, когато имаш 27 депутата. И в двата случая резултата е приблизително нула.
Смешното предложение за промяна на Конституцията е подписано общо от 27 депутата от необходими 48.
Тошко каза, че ги интересува главно Изборният кодекс( може би за да може да дойдат повече гласове към ДПС от Турция ).
Толкова гласове са взели, с толкова работят. Колкото и да ти е малка групата, редно е да правиш каквото се изисква от теб, а да става каквото ще.
 
Колкото повече плюете Бойко, толкова повече показвате своята безпомощност и безидейност. Все едно да си сменя монтьора или програмистът и двамата веднага ще кажат: " Леле, тоя предният, какви бели ти е направил". И обикновенно и новият се оказва същият, че даже и по-зле.
 
15 или 150 законопроекта да внесеш е все тая, когато имаш 27 депутата. И в двата случая резултата е приблизително нула.
Смешното предложение за промяна на Конституцията е подписано общо от 27 депутата от необходими 48.
Тошко каза, че ги интересува главно Изборният кодекс( може би за да може да дойдат повече гласове към ДПС от Турция ).

Ха ха. Ако си беше направил труда да разбереш какво се готви, нямаше да я напишеш тая глупост. Знам че това е една от опорките, да пришивате всички към дпс. Ама това не променя фактите, че дпс е доверен партньор на гроб.

Специално за Турция се готви попълване на декларациите саморъчно. Щото знам че нищо не знаеш, припомням. Герб разреши попълването на декларациите извън пунктовете за гласуване, за да могат да гласуват по-лесно в Турция.
 
Колкото повече плюете Бойко, толкова повече показвате своята безпомощност и безидейност. Все едно да си сменя монтьора или програмистът и двамата веднага ще кажат: " Леле, тоя предният, какви бели ти е направил". И обикновенно и новият се оказва същият, че даже и по-зле.

Ама ти не си герберастин.... :)
 
Ха ха. Ако си беше направил труда да разбереш какво се готви, нямаше да я напишеш тая глупост. Знам че това е една от опорките, да пришивате всички към дпс. Ама това не променя фактите, че дпс е доверен партньор на гроб.

Специално за Турция се готви попълване на декларациите саморъчно. Щото знам че нищо не знаеш, припомням. Герб разреши попълването на декларациите извън пунктовете за гласуване, за да могат да гласуват по-лесно в Турция.
Точно ГЕРБ и патриотите намалиха секциите извън ЕС, специално да ограничат турския вот. Къде са 300 хил. и къде 13 хил. от последния вот.
 
Колкото повече плюете Бойко, толкова повече показвате своята безпомощност и безидейност. Все едно да си сменя монтьора или програмистът и двамата веднага ще кажат: " Леле, тоя предният, какви бели ти е направил". И обикновенно и новият се оказва същият, че даже и по-зле.
Всъщност, това е запазена марка на Борисов. Винаги, когато няма какво да отговори на нечий въпрос, казва "еми те тройната коалиция такова наследство ми оставиха".

Много е хитра сикаджийската мутра, той затова толкова години успява да омайва хиляди глупаци. Най-добре си го каза самият той - "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме" :)
 
Точно ГЕРБ и патриотите намалиха секциите извън ЕС, специално да ограничат турския вот. Къде са 300 хил. и къде 13 хил. от последния вот.

Ако вярваш, че са ограничили секциите заради вота от Турция, значи си идиот. Ограничиха ги за да съботират българите в чужбина. А и нищо общо няма това с последните избори, факторите са съвсем други. Сигурно и в Кърджали каракачанката ги ограничи, че едвам докараха до 20% активност. Просто се очакваше много ниска избирателна активност и дпс не бяха на 100%.. Гласовете не им бяха нужни.
 
Колкото повече плюете Бойко, толкова повече показвате своята безпомощност и безидейност. Все едно да си сменя монтьора или програмистът и двамата веднага ще кажат: " Леле, тоя предният, какви бели ти е направил". И обикновенно и новият се оказва същият, че даже и по-зле.
Ех каква лузърска логика. По твоето мислене дай да ме ебат цял живот, че другия може да има по-голям хой. Ама може пък и да няма, ама какво те бърка, залагай на сигурно йебанееее
 
Ех каква лузърска логика. По твоето мислене дай да ме ебат цял живот, че другия може да има по-голям хой. Ама може пък и да няма, ама какво те бърка, залагай на сигурно йебанееее
То си има цяла глава в психологията за това състояние. Дефакто феновете на гроб са в положението на онези тъпите коври, дето мъжете им ги дърмонят сутрин, обет и вечер, а те си седят с него, щото всички са такива :)
 
Аз не виждам някой българин да е живял зле през последните 15 години. Но вие си повтаряйте колко е лош Бойко, ох, ужас, заради него не взимам милиони, той ми е виновен за всичко.

И хем вече не е на власт, а продължавате само за него да говорите. Странни хора.

Ми говорете как ДБ и Слави ще ни оправят де, защо не го правите? Нали дойде новият месия, Боцик какво ви бърка? Наистина не ви разбирам.
 
Аз не виждам някой българин да е живял зле през последните 15 години. Но вие си повтаряйте колко е лош Бойко, ох, ужас, заради него не взимам милиони, той ми е виновен за всичко.

И хем вече не е на власт, а продължавате само за него да говорите. Странни хора.

Ми говорете как ДБ и Слави ще ни оправят де, защо не го правите? Нали дойде новият месия, Боцик какво ви бърка? Наистина не ви разбирам.

Много години ще говорим още за тоя. Оставя държава в руини, няма да му се размине само със забрава. Историята ще го помни, както помним Хитлер примерно. Ще служи за лош пример на бъдещите политици.
 
Аз не виждам някой българин да е живял зле през последните 15 години.
Ти няма как да видиш каквото и да е, докато не си извадиш главицата от изхода на отделителната си система. :)

Разходи се из страната. Иди до Север-Северозападна България и виж как живеят хората там. И не само. Едни от най-красивите и плодородни кътчета на страната са обезлюдени, визирам конкретно пиринска македония, която ми е един вид роден край. Там са останали само помаците - българите са или в София, или в чужбина. Новопостроени къщи са обявени за продан на безценица. Точно тая централизация е най-големият грях на престъпника. Може да сме малка държава, но те я превърнаха в град-държава. За жалост не от ранга на Монако.

Нали дойде новият месия, Боцик какво ви бърка?
Бърка, защото неговите насрани гащи сега трябва да се перат. Както много уместно ти каза Славчев: "когато купиш нова къща трябва да изчистиш паразитите и да изхвърлиш боклука, за да можеш да построиш приятно и здравословно място за живеене". Не се строи дом върху сметище!
 
Много години ще говорим още за тоя. Оставя държава в руини, няма да му се размине само със забрава. Историята ще го помни, както помним Хитлер примерно. Ще служи за лош пример на бъдещите политици.
А бай Тошо къде отиде? 45 години ни смачка! Къса ти е паметта явно. Истината е, че комунизмът винаги е властвал в България. Но сега се задава нещо много по-лошо. Простотия и чалга. Ама, вие си го избрахте.
 
А бай Тошо къде отиде? 45 години ни смачка! Къса ти е паметта явно. Истината е, че комунизмът винаги е властвал в България. Но сега се задава нещо много по-лошо. Простотия и чалга. Ама, вие си го избрахте.

Айде пак герберски простотии. Къв Бай Тошо те гони, това е затворена страница. Простащината управлява вече над 10 години, сляп ли си?
 
А бай Тошо къде отиде? 45 години ни смачка! Къса ти е паметта явно. Истината е, че комунизмът винаги е властвал в България. Но сега се задава нещо много по-лошо. Простотия и чалга. Ама, вие си го избрахте.
Когато цифрите говорят и герберутките мълчат. Знам, че няма да го погледнеш, защото големия брой буквички ви убиват (на герберастите) мозъчни клетки, затова обобщавам нещо, което вчера дори постната пица Дянков го каза - притеснителен дефицит в бюджета! От поста на Ивайло Мирчев става ясно, че в условия на икономическа криза, баце е дал около 255 милиона за издръжка на държавната администрация и министерствата. В същото време българският бизнес е лишен от всякакви доходи, без да има отлагане на вноските по кредитите към банките.

Къв бай Тошо те гони, бе Теди?

 
Я IT-тата да се изкажат по техническото представяне на плана за възстановяване и устойчивост, за който бяха впрегнати най-кадърните кадри на гроб:

 
Айде пак герберски простотии. Къв Бай Тошо те гони, това е затворена страница. Простащината управлява вече над 10 години, сляп ли си?
Абе ти си трол, като развалена плоча. Герберски, Бойко, само това знаеш. Добре ли си? Тоя човек явно нещо много лошо ти е направил. Трабант ли караш? В колиба ли живееш? Не се излагай, ставаш за смях в очите ми. А страницата никак не е затворена, а си е отворена, защото комунизмът те е облъчил и ти сляпо вярваш в него.
 
Работи се, не се притеснявай. Ето, заповядай :)

Screenshot-2021-04-18-at-21-33-01.png
Пак нищо конкретно и пак пет реда колко гадни били ГЕРБ. Още повече затвърждавам мнението си, че не трябваше да гласувам за тия.
 

Горе