В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Добре де, не си гербаджия, ясно е. Обаче малко сам си противоречиш конкретно в тази ситуация. Питаш какво е свършено досега, при което аз ти показвам доклада на Ивайло Мирчев, като видимо доста неща са свършени за ДВА ДНИ. Ти какво точно очакваш да се нарпави за два дни, за да си доволен?
Не им вярвам, просто са ни лъгали вече. Те всички ни лъгаха, затова не гласувах. А скоро ще се сдърпат много яко, защото демократите не обичат много Славчо и Курнито. Мирчев може и да си вярва, ама с 9 процента трудна работа.
 
Не им вярвам, просто са ни лъгали вече. Те всички ни лъгаха, затова не гласувах. А скоро ще се сдърпат много яко, защото демократите не обичат много Славчо и Курнито. Мирчев може и да си вярва, ама с 9 процента трудна работа.
Ами трудно е, но вече като си вътре, длъжен си да работиш и да правиш каквото ти изисква моралът и съвестта. Аз съм сметнал, че тези хора биха свършили работа и затова съм гласувал за тях.
 
Правилтелство на мнозинството няма как да се направи ако се вярва на думите на всички партии днес при президента.

Нека видим дали някой ще се осмели въобще да състави кабинет или директно на извънредни.
 
Ами трудно е, но вече като си вътре, длъжен си да работиш и да правиш каквото ти изисква моралът и съвестта. Аз съм сметнал, че тези хора биха свършили работа и затова съм гласувал за тях.
Ами успех тогава, много ще ги следя, за да знам дали заслужават да възвърнат доверието ми.
 
Правилтелство на мнозинството няма как да се направи ако се вярва на думите на всички партии днес при президента.

Нека видим дали някой ще се осмели въобще да състави кабинет или директно на извънредни.
Е не си следил внимателно. ИТН плюс ДБ и ИМВ с подкрепата на БСП. Това ще е. Може и ДПС да се включи, ГЕРБ ще са въздържали се вероятно.
 
ГЕРБ ще са въздържали се вероятно.
А, не внимаваш. Баце каза, че ще ги подкрепи и като на класическа циганска сватба обеща армаган - 10 дупетати. Днес на излизане от президенството Деса и Томи-електронния ги намалиха на 3.
Въпросът е дали на тошковците ще им стиска да предложат кабинет. Дотук толкова мистериозно го играят, че чак почват да дразнят вече. Дано поне с президента са били по-словоохотливи, като негови отявлени подръжници.
 
Еее, дразнят, не дразнят, да му мислят хората, които са ги подкрепили. А не да вият на умряло по фейса, че били излъгани.
 
Е не си следил внимателно. ИТН плюс ДБ и ИМВ с подкрепата на БСП. Това ще е. Може и ДПС да се включи, ГЕРБ ще са въздържали се вероятно.
Ами то всъщност никой не я иска тая подкрепа на БСП, те сами си го повтарят това. От ИТН и днес казаха, че не ги вълнува никаква подкрепа от БСП и не я искат.
 
Ами то всъщност никой не я иска тая подкрепа на БСП, те сами си го повтарят това. От ИТН и днес казаха, че не ги вълнува никаква подкрепа от БСП и не я искат.
Което е тъпо и показва, че не ги интересува съставянето на кабинет. Много са убедени, че на предсрочни избори ще вземат още повече гласове, но може и да издухат супата с това високомерно поведение.

п.с. когато от БСП ги подкрепиха за председател на парламента не казаха "тцъ, не ви щем подкрепата".
 
Е не си следил внимателно. ИТН плюс ДБ и ИМВ с подкрепата на БСП. Това ще е. Може и ДПС да се включи, ГЕРБ ще са въздържали се вероятно.
ИТН + ДБ + ИСМВ = 51 + 27 + 14 = 92 депутата

Тошко съобщи, че ще се коалира само с партии, които са били от протеста. Това изключва БСП, тъй като те подкрепиха, но не бяха постояно присъствие там. Също ДБ заявиха, че коалиция с ГЕРБ, БСП и ДПС няма да правят, та тази вероятност поне при мен отпада.

Въпросът за мен е: ще има ли силна АНТИгерб коалиция с правителство или ще има предрочни избори.
 
ИТН + ДБ + ИСМВ = 51 + 27 + 14 = 92 депутата

Тошко съобщи, че ще се коалира само с партии, които са били от протеста. Това изключва БСП, тъй като те подкрепиха, но не бяха постояно присъствие там. Също ДБ заявиха, че коалиция с ГЕРБ, БСП и ДПС няма да правят, та тази вероятност поне при мен отпада.

Въпросът за мен е: ще има ли силна АНТИгерб коалиция с правителство или ще има предрочни избори.
Е като има избори, какво ще в различното? Най много ИМВ да са извън чертата, а ВМРО да се обединят с ГЕРБ.
 
Е като има избори, какво ще в различното? Най много ИМВ да са извън чертата, а ВМРО да се обединят с ГЕРБ.
Ами да, но в крайна сметка така са отредили хората. По-добре да кажеш "нови избори", отколкото после да те обвиняват, че си се прегърнал с БСП.
 
Е като има избори, какво ще в различното? Най много ИМВ да са извън чертата, а ВМРО да се обединят с ГЕРБ.

Разликата е в това, че гроб ще са трета или четвърта политическа сила. Оня боклук, така наречен професор по математика, дето каза че всички ще омрем е първия който си заминава. Това автоматично вади няколкостотин гласа за гробарите. от сметката.
 
Не бе, не бе, абе вземете си ги у вас тея с експертизата, дето нямат алтернатива. Да се смеем ли, да плачем ли!?

Гледай какво правят тези дебили:

mktnmlrtn.png

Правителството публикува в петък третата финална версия на документа, но изненадващо се оказва, че е оставил отключени за редактиране таблици на Excel в Google Drive. Това означава, че всеки може да допълва документа както прецени. И очаквано - вътре се появиха “Джипко Бибитков”, предложения за покупка на газирана вода и джанти за Голф. Появиха се и призиви “Ходете пеш” като препратка със скандалното изказване на Цвета Караянчева през есента на миналата година.

Гафът първо бе забелязан от журналиста Атанас Чобанов и платформата му Bird.bg. Малко след като всичко става ясно, наблюдателен администратор предупредил чиновниците да заключат файловете, но и това станало с документ, който не бил заключен за редакция.

“Моля направете документите и папките само за четене защото всеки може да ги редактира", пише във файла, озаглавен "ВНИМАНИЕ", се казва в съобщението.

Файловете бяха изтрити малко по-късно.

"След като бяха похарчени няколко милиарда за електронно управление, институциите ползват за складиране на информация и обмен на данни Google Drive, OneDrive, Dox.bg и някакви тъмни министерски клауд системи. Dropbox е несправедливо пренебрегнат. В някои от папките и файловете може да пише всеки. Пожелайте си нещо", коментира Атанас Чобанов от Bird.bg.

“На този фон България от края на 2019 година - след безпрецедентния теч на данни от НАП, действа нарочен съвет за киберсигурност. Той се председателства от вицепремиера Марияна Николова. От приемането на правилник за дейността на съвета - с постановление на МС, влязло в сила 31 декември, 2019 , няма данни какво точно работи тази структура”, припомнят от в. “Сега”.
 
Никога няма да разберем какво се е случило с милиарди, милиарди похарчени пари. Както бях казал наскоро, новите щандове на пл. "Славейков" струват по 40 000 лева единият (колкото един нов автомобил). И все с това, още има хора, които са на принципа "ГЕРБ е най-малкото зло" :)
 
Ами да, но в крайна сметка така са отредили хората. По-добре да кажеш "нови избори", отколкото после да те обвиняват, че си се прегърнал с БСП.
Ама защо говорим за прегръдки, като ясно беше заявено, че не се предлага коалиция, а само подкрепа? Предсрочни избори не гарантират сигурни резултати по техен вкус на новите формации, както и не гарантират пълен крах на мафиотската банда - сори, биарка, ама нека не бързаме.

Освен това, БСП искаха да участват в протестите, но бяха изгонени и обвинени в опит за яхване. В крайна сметка за тях са гласували доста повече хора, отколкото за ДБ и ИМВ заедно. Редно е да се приеме подкрепата им - не само сега, а и за следващия парламент е важно, ако ще се работи против мутрите.
 
Ама защо говорим за прегръдки, като ясно беше заявено, че не се предлага коалиция, а само подкрепа? Предсрочни избори не гарантират сигурни резултати по тях вкус на новите формации, както и не гарантират пълен крах на мафиотската банда - сори, биарка, ама нека не бързаме.

Освен това, БСП искаха да участват в протестите, но бяха изгонени и обвинени в опит за яхване. В крайна сметка за тях са гласували доста повече хора, отколкото за ДБ и ИМВ заедно. Редно е да се приеме подкрепата им - не само сега, а и за следващия парламент е важно, ако ще се работи против мутрите.
Също така е много кофти да си в ситуация, в която да зависиш от партия като БСП, дори и без подписани договори за коалиция. И да знаеш, че от тях зависи дали ще има правителство или не. След колко време ще започнат да поставят условия и да отправят искания? Аз не бих се поставил в такава ситуация.
 
Също така е много кофти да си в ситуация, в която да зависиш от партия като БСП, дори и без подписани договори за коалиция. И да знаеш, че от тях зависи дали ще има правителство или не. След колко време ще започнат да поставят условия и да отправят искания? Аз не бих се поставил в такава ситуация.
Те вече са поставили условия, но ситуацията е важна и за двете страни. Едните искат да си присвоят заслуга за свалянето на тиквун от власт, а другите имат нужда от всеки глас, ако планират да управляват. Ако покажат, че нямат такова намерение, може да изгубят симпатиите на доста от сегашните си избиратели.

Има начин да се приеме подкрепата без извиване на ръце от страна на БСП, но за целта е нужно славо-тошковците да спрат да си вирят носовете. Такива като тях плачат в момента. ;)
 
Хуааааа, кой заложи, че боци ще се разболее преди изслушването в парламента в сряда?

Надписът към снимката гласи: "преди две минути Бойко влезе в Пирогов.

175671578_190607269543777_2571367215657360108_n.jpg
 
Хуааааа, кой заложи, че боци ще се разболее преди изслушването в парламента в сряда?

Надписът към снимката гласи: "преди две минути Бойко влезе в Пирогов.

175671578_190607269543777_2571367215657360108_n.jpg
Аз бях сигурен, че ще се измъкне с болничен. И какво, първите две партии с лидери в болници... Пародия на държава е това...
 

Горе